REBORN vs KOLPAÇİNO

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

KürGüy13.

Kılıç Ustası
Kolpa için bu harita çerez, karşı tarafın saldırılarını genelde hesap sil yaparak savuruyolar, o yüzden zorlanmayacaklarını düşünüyorum. Kolpa favori reborna bol şans..

Klan üyelerimiz aranıp yada konuşmaya çekilip içimizden biri hakkında bahsediliyormuş.Kalan 290 kişi baya alındık bu duruma,bizden bahsetmediğiniz içinde savaş ilan ettik iki tarafada başarılar :)

W44'ten bu yana gerek omuz omuza gerek savaşarak bir araya gelmiş Kolpaçino klanları w58de yeni kurulan bir ekip olarak zorlu bir sınav verdiğimiz doğrudur. İlk elin günahı olmaz diyerekten w60da yerimizi almak istedik. Bunu yaparken kişisel hırslarımizi bırakıp haritada yerimizi aldık. Reberon (Çakma Crom) kurucusu Yusuf kişisel intikamı için dünya dünya gezerek yine onlarca insanı kandırıp birçok insanı bir araya getirmiştir. Tıpkı şuanda Kolpaçino klanları içindeki bazı dostların Yusuf tarafından bir zamanlar kandirilmasi gibi. Tecrübeli Mary Jane klanlardan karairf21 ve harley quin ile birlikte girdiği w60 dünyasında daha dünya başlamadan onkayitta yollarını ayırdılar. Ayırma sebepleri ise Yusuf'un gerçek yüzünü erken görmesidir. Yusuf'u tanımayan ve o klanda emek verecek olan arkadaşlara üzülüyorum şimdiden. Onlarca insanı dünya kapatmak yalanıyla bölgemize yerleştirmiştir. Asıl gayesi ise kendi kişisel intikamidir. Bu çocuğu tüm klanlar camiası tanır bilir. Bilmeyen zamanla öğrenir ve pişman olur. Ne demek istediğimi şimdi değil zamanı gelince tüm reberron üyeleri kendileri tecrübe ederek öğrenecektir.

Centurion*

Okçu
Yukarıda yazan kral katili arkadaş hasta mı? Bilen var mı? Herkesi Yusuf kimse Yusuf olarak görüyor. İyi değil Allah yakınlarına sabır versin. Üzüldüm haline alt tarafı oyun bu şuanda da savaş ilanı başlığı bu cidden sıkılmaya başladım. Oyundan bir sürü mesaj Sertan Kaan Mustafa Yusuf bilmem ne niki de kısa zaman da değişeceğim. Ama buralar çok bozulmuş gardaşım savaş ilan başlığı bu başarı ile yenilirse tebrik et yenersen tebrik edelim. Senin sorunun ne? Üyelerimize mesajlar atıp hikaye anlatıyorsun? Savaş diyeceğim ama sen şimdiden ağlamaya başlamışsın bahaneler hadi hodri meydan çoluk çocukla daha fazla muhatap olmamak için lütfen bu sorunlu arkadaşı tedavi ettirelim tanıdık yakınları var ise lütfen rica ediyorum.

Başarılar dilerim tekrardan ama kral katili midir nedir necidir ona değil düşman klan oyuncularına mesaj çeken arayan ayartmaya çalışan rakibim değildir. Düşmanım bile olamaz önce K A R A K T E R önemli. Oyun bu kazanırsın kaybedersin OYUN.

Centurion*

Okçu
Forumda bunca sene münakaşaya girmedim kimseyle bundan sonrada girmeyeceğim. Bazıları savaşmak yerine ağlanmayı birilerine yaranmaya çalışıyor çoluk çocuk işte. Burayı okuyanlar vaktinizi aldığım için uzun olduğu için kusuruma bakmayın açıklama yapma gereği duydum bu gibi karaktersizlere prim vermeyin. (düşman klan oyuncularını kötüleme hikaye yapıp kim olduğunu bilip bilmeden kendi tarafına çekmeye uğraşması ayrı bir komik).

Saygılarımla..

Deleted User - 848885525

Ziyaretçi
Reborn tarafına tanrı merhamet etsin biz etmiyecegiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.