Kolpaçino

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
hani susalım dedikçe algı yaratmaya çalışıyorlar.bu kadar münekaşa yeterli. bi salın da oynumuzu oynayalım. oturup telefonda muhabbet etmediğiniz insanlar hakkında çok fazla önyargılı davranmaya gerek yok.

@JoNyy Br* kardeşim birşey yazmıyoruz başka. herkese iyi oyunlar

TyPHonE

Yasaklı
Üfff efsane bee, savaş açtıktan 5 dk sonra klanın yarısı klandan çıkar ama olsun dbbdbdbdbebebe

Deleted User - 5441926

Ziyaretçi
Eğitim-Öğretim hayatınız kötü geçti galiba hocalarla bir probleminiz mi var sizin :D. Bak bende eğitimciyim hemde psikoloji alanında. Yardımcı olurum söz sizden ücrette talep etmeyeceğim.
makine mühendisiyim seneye yüksek lisans yapıcam bende , sendede yürek gibi bazı parçalar eksik gelde neler yapabilirim bi bakayım

myw**

Dük
kimseyi taklit etmemiştim yalnız. sırf konuşmak için yazı yazmayın şuraya

Merlian die bir nick açıp onun üzerinden sirkü çekilmişti. Küfür etmedim vs deme global ceza yemenin sebebi forumda herkese ettiğin küfürlerdi . Bir andan sonra konuyla alakalı alakasız herkese küfür ediyordun . Mayıs dayanamayp hem sana hemde diğer şizofren ybaydiye globali atmıştı. Şahit olarak belirtmişsin ya şahit olduğum şeyler bunlar özür. Tuhaf tuhaf insanlarsınız neyle besleniyorsunuz anlamıyorum.

**crixus**

Casus
Merlian die bir nick açıp onun üzerinden sirkü çekilmişti. Küfür etmedim vs deme global ceza yemenin sebebi forumda herkese ettiğin küfürlerdi . Bir andan sonra konuyla alakalı alakasız herkese küfür ediyordun . Mayıs dayanamayp hem sana hemde diğer şizofren ybaydiye globali atmıştı. Şahit olarak belirtmişsin ya şahit olduğum şeyler bunlar özür. Tuhaf tuhaf insanlarsınız neyle besleniyorsunuz anlamıyorum.
Şizofrenik sancılar abi salla :)

tokyilmaz

Mızrakçı
Ben hala anlamadım kral katili niye suçlu oluyor ki? Bu oyunda casusu olmayan klan mı var? Yaptığı şey casusluktan daha zekice ve ahlaklıca. Sonuçta taktik oyunu bu. Senin oyuncun gelen mesajı anlayıp dinlemeden bilgilerini veriyorsa o onun problemidir. Adam sanki milletin hesabına girip prelerini çalmış gibi onun geçmişini bilmiyorsunuzlar filan.

Napolyon2.0

Yasaklı
Hangisi Yalan her şey yazılmış ve ortada
Üstelik ben sanıyorum ki fake hesap açarak oyuncuları yanıltma durumu var aksine adam kendi nicki ile sirkü çekmiş ne var bunda ?
Senin oyuncuların düşman klandaki birine ordu bilgisi veriyorsa ben buna gülerim :)
Aynı şekilde benim oyuncum düşman klana bilgi veriyorsa o oyuncuya düşmanını tanımasını söylerim :). Şimdi sana soruyorum biradeer yalan bunun neresinde ?

Merlian nicki benim değil. Benim korkacak bir şeyim olsa nickimi değiştirir dünyalara öyle girerim. @myw** ne eksik ne fazla detaylı anlattım. Yapmış olsam yaptım derim Allah'ın bir kulundan çekinmem. Global yedikten sonra uzun süre oynamadım zaten.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.