w59'a bir kehanet bırak

DiOny SoS

Hafif Atlı
Benim için en muhtemel olacak durum Kudret-Barzo arasında bir gerilim olur. Cin dünyadayken bunun çok olacağını sanmam fakat herhangi bir durumdan cin dünyadan giderse özellikle barzonun müttefikliği zedeleyecek hareketler yapacağını düşünüyorum neden böyle düşünüyorum bilmiyorum da

Eibo cinin ilk tüm klan mis atabileceği opta dağılır diye düşünüyorum. (Hem cinin ordu gücü hemde eibonun bu dünyada haritadan çok adam alması çatlak sesleri çoğaltır.) Kudret eiboya op vuramadan eibo dağılmış olur ve büyük ihtimal alınmayan köyleri cine salarlar.

Cinde olağan kadro korunmaya çalışırken ana kadroda kopukluk oluşabilir. ( Örnek : Nop )

Jog zaten 60 a girişle buraya sinyali vermişti

Olası bir Kudret-Barzo geriliminde barzo içindeki Tengri ve oğuz klanlarının tutumu herkesi şaşırtabilir diye düşünüyorum

Bunlar sadece düşüncedir ya tutarsa misali gelip ben demiştim derim

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Benim için en muhtemel olacak durum Kudret-Barzo arasında bir gerilim olur. Cin dünyadayken bunun çok olacağını sanmam fakat herhangi bir durumdan cin dünyadan giderse özellikle barzonun müttefikliği zedeleyecek hareketler yapacağını düşünüyorum neden böyle düşünüyorum bilmiyorum da

Eibo cinin ilk tüm klan mis atabileceği opta dağılır diye düşünüyorum. (Hem cinin ordu gücü hemde eibonun bu dünyada haritadan çok adam alması çatlak sesleri çoğaltır.) Kudret eiboya op vuramadan eibo dağılmış olur ve büyük ihtimal alınmayan köyleri cine salarlar.

Cinde olağan kadro korunmaya çalışırken ana kadroda kopukluk oluşabilir. ( Örnek : Nop )

Jog zaten 60 a girişle buraya sinyali vermişti

Olası bir Kudret-Barzo geriliminde barzo içindeki Tengri ve oğuz klanlarının tutumu herkesi şaşırtabilir diye düşünüyorum

Bunlar sadece düşüncedir ya tutarsa misali gelip ben demiştim derim
ms1 ms2 ms0 hepsine oynadın oğlum bu ne biçim sistem kuponu :d

AequitaS*

Okçu
Eibo kudret savasi ihtimal değil olacak birseydi ben hiç sasirmadim açikcasi. Her iki klanda eskiden beraber oynayan oyuncularin hatirina bu savaş bu güne kadar ertelenmiş oldu sadece.

Ben demistim diyebilecegim olay barzo klanlari cok iyi ilerliyor. Nazar degmezse bu w sonunu gorecek tek klan bence..

ErencanErdoğan

Yasaklı
Dünya kaderini değiştirecek şeyin 61.ci dünya olacağını düşünüyorum. Çoğu kişi oraya geçecek ve 59 da kalan kişiler 2 ya da 3 klan dünya kapatacaklar. Çünkü ekipler çok iyi ve 200 ms-kule-40 saat mis süresi varken dünya hızını göz önünde bulundurursak bu dünya yı diplomasi dışında kapatılmaz :D (biliyorum zaten olacak şey)

Bozdoğan

Acemi
W yavaş olsa da ben tahmin edildiği kadar uzun süreceğini sanmıyorum. En geç Şubat 2021 de kapanır w.

Kim kapatır?
- Azimle vuran :)

istatistik olarak cin önde ama bu cin dünyayı kapatacak demek değil barzo kudret çok güzel konumlandı ve alternatif bir oluşum o bölgede göremeyeceğimize göre uzun ve zorlu bir maraton bizi bekliyor ama kazanan emek veren klan olacak bu kesin.BARZO ALAYINA DA BALAYINADA GİDER.

Farzetki

Milis
W61 açılınca Bi iki opta düşecek klanlar olacak ve bahane olarak hesap sil çekil w61e giricek. (eibo, kudret, Jog vs.) sab cin altında savaşa devam edecek ve sab ın bireysel klan olmasıma aykırı bir durum olmasına rağmen. cin ve barzo basbasa kalır ama cin de ki Bi çok oyuncu barzo Jog sınırına yerleştiği in çift taraftan barzo yu ele alıp, barzonun catlakları ile beraber aksiyonlu zamanlar bekleniyor. Sonunu veremeyeceğim bir savaş olacak. Sonunu verirsek tadı kaçar :))