w59'a bir kehanet bırak

tokyilmaz

Mızrakçı
Eibo-Kudret savaşı bize gösterdi ki w59 birçok sürprize gebe. İşte size bundan bir yıl sonra "Ben demiştim!" deyip göğerme fırsatı. Çok uzaklarda kimsenin göremediğini gören elf gözleriniz neler görüyor? Galatasaraylıların altıncı hissi, Beşiktaşlıların 8. hissi neler fısıldıyor? Nostradamus'un 12. kuşaktan bacanakları geleceğe dair ne biliyor?

Not: "Cin olmadan adam çarpmaya çalışan oyuncular görüyorum." gibi genel geçer bilgilerden ziyade, Lofa bir gün Eibo'yu sırtından vuracak gibi daha spesifik şeyler olabilir.

Bence -ki ben kupona 4 maç yazıp 4 maçtan da yatan biriyim- Cin klanı Eibo savaşı bitmeden bir multi cezası daha yiyecek diyorum..

C e m a l H a N

Baltacı
Bu oyunda her zaman binbir olasılık var, onlardan biri gerçekleşti daha çok sürprizler olabilir, ortalama 2 sene sürecek bir worldde dengeler her zaman değişmeye açık. O nedenle her world için geçerli olan tek şey, oyunu kapatmak için oynamak gerekiyor. Kimsenin garantisi yok. Ardımız da kalacak tek şey söylemlerimiz ve yaptıklarımız olacak.

uyznlar

Ağır Atlı
Kudret eibo karşısında üstünlüğünü sağlarsa cin- eibo savaşı biter demiyorum ama süreli sa felan olabilir.

ishksmt

Kılıç Ustası
güneydoğuda diplomasiler değişir diye düşünüyorum. Cinin dünyanın ortasına gelmesiyle iyice sıkışacak o bölge.

Deleted User - 1572577

Ziyaretçi
Jogun günleri sayılı, asıl kan güneydoğuda dökülecek. Eibo birkaç ay dayanır ama kuzeybatı da cin ve kudretin arka bahçesi olacak