W56 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

Drow

Mızrakçı
bısmıllah cevrede toplayabıldıgımı toplayıp, gelısıp, yonumuzu sımdı topyekun sıze cevırdık.. ılk opta hatta ılk 3 opta zaten pek fazla basarı saglayacagımızı dusunmuyoruz. cunku sızın ayalrdır yapmıs oldugunuz hazırlık, savunma yıgma, bolgede nerelerın sıkıntılı, nerelerın desteklenmesı gerektıgı gıbı konulara bızdne ıyı vakıf oldugunuz da asıkar. bız bı saga bı guneye bı guneydoguya destek kaydırmaktan hep bı tarfımız acık kaldı. sız dogunuzda ne var ne yok yıgdınız halı ıle. opumuz basarısızlık sayılmaz o yuzden. zaten 6 kamım suru 1 bıle dusurmuyorsa yıgdıgınızın kanıtıdır. yıne de o kadar hakaretler kufurler laf sokmalar yasandı. ıyı dayandınız tebrık edıyorum bu konuda da.
dıger konu bızde de pandemı bıtmesı ıle beraber memleketıne gıden, ısıne gucune agırlık verenler cok. tatıle cıkanlar da var. o yuzden tatılde koyde ısyerınde kıt kanaat zaman ıcerısınde mıs atanlar var.

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
bısmıllah cevrede toplayabıldıgımı toplayıp, gelısıp, yonumuzu sımdı topyekun sıze cevırdık.. ılk opta hatta ılk 3 opta zaten pek fazla basarı saglayacagımızı dusunmuyoruz. cunku sızın ayalrdır yapmıs oldugunuz hazırlık, savunma yıgma, bolgede nerelerın sıkıntılı, nerelerın desteklenmesı gerektıgı gıbı konulara bızdne ıyı vakıf oldugunuz da asıkar. bız bı saga bı guneye bı guneydoguya destek kaydırmaktan hep bı tarfımız acık kaldı. sız dogunuzda ne var ne yok yıgdınız halı ıle. opumuz basarısızlık sayılmaz o yuzden. zaten 6 kamım suru 1 bıle dusurmuyorsa yıgdıgınızın kanıtıdır. yıne de o kadar hakaretler kufurler laf sokmalar yasandı. ıyı dayandınız tebrık edıyorum bu konuda da.
dıger konu bızde de pandemı bıtmesı ıle beraber memleketıne gıden, ısıne gucune agırlık verenler cok. tatıle cıkanlar da var. o yuzden tatılde koyde ısyerınde kıt kanaat zaman ıcerısınde mıs atanlar var.
Ağlama la tamm :)

Vuslat sileli 3 ay oldu kardeşim :D 3 aydır ağzında emzik mi vardı sesin soluğun çıkmıyordu derler adama :D Şimdi gelmiş op yaptıgını sanıyor. Millet etiket atmıyor çünlü kamileriniz ile misleriniz arasına sıralı tırlar girer :D

Drow

Mızrakçı
Vuslat sileli 3 ay oldu kardeşim :D 3 aydır ağzında emzik mi vardı sesin soluğun çıkmıyordu derler adama :D Şimdi gelmiş op yaptıgını sanıyor. Millet etiket atmıyor çünlü kamileriniz ile misleriniz arasına sıralı tırlar girer :D

bızım sesımız oyun basından berı gur cıkıyor. senın ıyı bılmen lazım. 3 ay once sıldı evet ama 3 onlar sıldı topladık. bu surecte onları toplarken sıze mı op yapacaktık :) koly lokma varken, koy sayısını arttırırken, sıze 200 koy verdık bız 2000 koy aldık neredeyse.

sonra bır kez geldık sıze, ardından alarma gıttık. 1 aydır da alarm kanadını topladık sonra woma vurduk 15 20 gundur de onları topluyoruz. anca sıra sıze geldı. hesabı artık yapabılırsın dıye dusunuyorum. pasıf hesaplarınızın da bakıcılıgın almıssınız guzel karsıldınız. boyle doldurun bır daha gelecegız haftaya.

turkbye

Baltacı
Şu forumda sancak savaşı başlığı açıldığından itibaren yazarım/yazıyorduk.

Arkadaşların acelesi yok. Köylerinizi bugün olmazsa yarın alacaklardır. Kimseye birşey ispat etmeye de ihtiyacımız yok.
Biz bu dünyada siz gittikten sonra da olacağız.

60'da size başarılar.

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı

Arkadaşların acelesi yok. Köylerinizi bugün olmazsa yarın alacaklardır. Kimseye birşey ispat etmeye de ihtiyacımız yok.

60'da size başarılar.
Öyle kami mis atarlarsa hesap yöneticisi bile karşılar opu :)

ORFANATO.

Baltacı

60'da size başarılar.

Mevcut durumunuzda böyle kötü bir op yapabilmekte bir başarıdır.
Başarılarınızın devamını dilerim :D

turkbye

Baltacı
Mevcut durumunuzda böyle kötü bir op yapabilmekte bir başarıdır.
Başarılarınızın devamını dilerim :D
Klanın oplarını normalde ben planlarım.
Mevcut durumunuzda köy almak bana tat vermediği için bırakın planlamayı hesabı bakıcı bıraktım.

Tat verecek herhalde ben de bakıcıdan geriye alayım.

60'da size başarılar.
Sen neden üstüne alındın kardeşim emzik kısmı perfecte aitti :) Biz gittikten sonra sizde gideceksiniz zaten relax olun

KOCA YÖRÜK

Mızrakçı
Bizim bir iddiamız yok. Son kertede tadını çıkarın , başka dunyalarda kullanmak için op yapmayı öğrenin :) Silip gıtsek opa basladık kactı dıceksınız son kez op yapmada ne kadar becerıksız oldugunuzu görün işte. Anca uyuyan hesaplardan koy duser ona da yapacak bırsey yok :)

aynı seninde bizim uyuyan yada cezalı hatta sizlere peşkeş çekilen köylerden aldığınız oplardan bahsediyorsun demi :) iddiamız yok deyip sıyrılma 4 klan azteke saldırırken cok güzel iddialarınız vardı. şimdi oyun bitti bizim için yada eğleniyoruz bahanelerine sığınmayın klanca hatta klanındaki adam bile kafa hesaplardan umudunu kaybetmiş olacak ki benim köyleri toplayın diyebiliyor size ben bir kürek bir çapa birde kova vereceğim gidin kumsalda kumda oynayın.patatesler ;)

aynı seninde bizim uyuyan yada cezalı hatta sizlere peşkeş çekilen köylerden aldığınız oplardan bahsediyorsun demi :) iddiamız yok deyip sıyrılma 4 klan azteke saldırırken cok güzel iddialarınız vardı. şimdi oyun bitti bizim için yada eğleniyoruz bahanelerine sığınmayın klanca hatta klanındaki adam bile kafa hesaplardan umudunu kaybetmiş olacak ki benim köyleri toplayın diyebiliyor size ben bir kürek bir çapa birde kova vereceğim gidin kumsalda kumda oynayın.patatesler ;)
En azından sizde olduğu gibi düşmana demiyordur :) Sizden bize geliyorlar köylerimi alın diye, kafa oyuncularınız hemde :) Neyse bir sonraki operasyonu sen yap KOMUTANIM :) HA sen şu dc de milleti tehdit eden elemansın demi :D

apanx

Yasaklı
En önemli şey şu: Biz size 1700 çiftlik savınız varken op yapıp köy alarak ağlatıyoduk.
Siz ise kimseden sav almayan her taraftan içine girdiğiniz klandan köy alamıyorsunuz.
Beceriksizseniz beceriksiz olduğunu kabul edin. Yormayın yav