W56 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 848886255

Ziyaretçi
Kim kimn eline vermis :D Lebron denen erkek mi ? klavye erkegi . yoksa sana gelip speedde morfini vurdum mu dedi :) sor bakalim kac defa kafasina yemis . sende bi gazla geldin belki morfini rencide ederim dedin :d

:D:D Seni insan zannettim saldırayım mı abi dedim ? Sende dur saldırma,şuna buna saldır dedin.

Aradan 10 dk geçti sonrasında saldırdım sen kilit attın sonrada adam gibi dursaydın,c10 muhabbeti felan açtın ters düz konuşmaya başladın.Ki kilit attığında bile ben sana gülerek abi makarasındayız dedim.Bende diyordum ki ulan bu hücumu neden kimse sevmiyor :D

Neyse kardeşim sen 61'e hazırlan,classic gireceğinizi zaten zannnetmiyorum bakalım neler olacak 61'de.

Deleted User - 848886255

Ziyaretçi
eroinci.png

Eee kardeşim böyle 15-20 tane rapor var bizde onları mı atalım ? bizim arkadaşların yıktığı da dahil. :D Sen kilit attığında bile ben sana gülerek cevap verdim ama senin zoruna gittiği için hakaretlere başladın.Ben bu oyun yalan söyleyecek bi insan bi değilim kardeşim.Evet küfür ettim ama ilk sen küfür ettim.Her zaman ettiğim küfürlerin arkasındayım ama dediğim gibi ilk sen ettin.Hadi siz 61 için millete mesaj atın.

Deleted User - 848886255

Ziyaretçi
Xearo özgür abiniz millete yazıyor kardeşim, biz yazmıyoruz kimseye 61'e gel bizle oyna diye.İcraatimiz c12'de gösterdik sanırsam ? Neyse gelir gene gösteririz 61'de.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Şu yaptığınız salakça tartışmayı hemen bitirir misiniz ? Ne alaka şimdi speedde denk gelmişsiniz bir şeyler olmuş vs vs bu forumda neden konuşuyorsunuz bunları ? Gelin ikinizde benim discorda konuşalım. Alakasız bir yerde abuk subuk işler yapıyorsunuz kesin şunu.

Deleted User - 848886255

Ziyaretçi
Dünya kapandıktan sonra SS at felan :Dasıhdaoıugf

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Luxor*

Baltacı
Xearo özgür abiniz millete yazıyor kardeşim, biz yazmıyoruz kimseye 61'e gel bizle oyna diye.İcraatimiz c12'de gösterdik sanırsam ? Neyse gelir gene gösteririz 61'de.

Senin haddine mi bu? Özgür abinin yaptiklari seni ne ilgilendirir bu neyin telaşi toplar toplamaz seni ne ilgilendirir? C12'deki icraatiniz teke tek yemedi, hiçbirzamanda yemez! şakşakcilarinizida yaniniza aldiniz öyle geldiniz ciğerim. Ama 61'e şakşakcilarinizida getirmeyi unutmayin, gerçi unuturmusunuz, onlarla beraber kafaniza vurmak daha zevkli olucak. Hadi bakalim yerimiz belli, yüreği olan gelir haritamiza. Yüreğiniz yetmezse biz geliriz!

Daha çok burda kendimi boş muhabbetlerle yoramam, icraat seviyorum, sizde sevin tavsiye ediyorum

Deleted User - 848886255

Ziyaretçi
:D:Dasdgsauodgaduoasgd Getirin ordan hücum abinize bi cin.Dünya kapatacaklar da.

Şakşakcılarla birlikte myrimidons'a vururken iyiydi ama ? :D

Luxor*

Baltacı
:D:Dasdgsauodgaduoasgd Getirin ordan hücum abinize bi cin.Dünya kapatacaklar da.

Şakşakcılarla birlikte myrimidons'a vururken iyiydi ama ? :D

Ne oldu bebeğim klavyeyemi oturdun? Anliyorum acini, devam et.

Bizim Maydanoz sinirindaki CİN'e vuracağimizi dünya alem biliyordu? Bunu demekki bir tek sen bilmiyormuşsun, Ayrıca sana bi tavsiye Abi demeyi acilen bırakmalısın .:D

Deleted User - 848886255

Ziyaretçi
Ne oldu bebeğim klavyeyemi oturdun? Anliyorum acini, devam et.

Bizim Maydanoz sinirindaki CİN'e vuracağimizi dünya alem biliyordu? Bunu demekki bir tek sen bilmiyormuşsun, Ayrıca sana bi tavsiye Abi demeyi acilen bırakmalısın .:D

Niye gidip adamların kıtasında başlamadınız ya ? Adamlar 56'ya girdi girmediniz,adamlar 59'a girdi girmediniz sonrada cin'e vuracaktık bilmem ne :D Hadi vurdun adamlar sildi,sonrasında neden ya bu adamlar sildi,bizde bırakalım demediniz de dünyayı kazanmak için bi takım olayların içine girdiniz ? :D:D

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Niye gidip adamların kıtasında başlamadınız ya ? Adamlar 56'ya girdi girmediniz,adamlar 59'a girdi girmediniz sonrada cin'e vuracaktık bilmem ne :D Hadi vurdun adamlar sildi,sonrasında neden ya bu adamlar sildi,bizde bırakalım demediniz de dünyayı kazanmak için bi takım olayların içine girdiniz ? :D:D
Haklısın kardeşim aynen. Bunların hepsi biz çöp olduğumuz için yaşandı. İyi geceler dilerim
@Luxor* @morfin* cevap vermeyin gerek yok

Luxor*

Baltacı
Bak gerizekali evladim. İyi dinle beni bildiğin yanildiğina yetmiyor ezbere konuşma, tek tek cevap veriyorum iyi dinle bu kiyagi birdaha yapmam dahada sana laf anlatamam. Anlicak kapasite yok ezbere konuşuyorsun, kendini bi nimet saniyorsun yapma diyorum:D

1- 56'ya SHELBY girdi, Hücum ekibinden gelenlerde oldu shelbyle. Paktı v.s vardi oyun başı daha derine girmek istemiyorum. Shelby kendine o haritayi son dakika uygun gördü ve gitti.

2- 59'a girdi neden girmediniz dedin? O sıralar C12'deydik Cine vurup hesap sildirdik ve C12 öncesindende 61e gireriz düşünüyorduk herkez biliyordu, Madem 59'a girmeyip 61e gelseydiler?

3- Sanki HUCUM klanin amaci sadece Cinmiş gibi lanse etmene gerek yok, Zaten olamazda, Sildik Cini gönderdik. Oyun başindan 2v1e kadar Domine eden klan bizdik.

4- Şimdide CİN'in şakşakçılığınımı yapiyorsun, şaşırıyormuyuz? Hayır. :D

İyi oku anla, anlamazsan bidaha oku, yine analamazsan git sık kafana zülum olma bu kafayla :cool:

Deleted User - 848886255

Ziyaretçi
Kardeşim senin kısa yazılarını bile okumuyorum uzunları neden okuyayım ya ?

Bizde şöyle bi sözle geceyi açalım o zaman

Tedariksiz dünyaya giren,eğile eğile müttefik ararmış.

AtAvratSilah

Mızrakçı
:D:D Seni insan zannettim saldırayım mı abi dedim ? Sende dur saldırma,şuna buna saldır dedin.

Aradan 10 dk geçti sonrasında saldırdım sen kilit attın sonrada adam gibi dursaydın,c10 muhabbeti felan açtın ters düz konuşmaya başladın.Ki kilit attığında bile ben sana gülerek abi makarasındayız dedim.Bende diyordum ki ulan bu hücumu neden kimse sevmiyor :D

Neyse kardeşim sen 61'e hazırlan,classic gireceğinizi zaten zannnetmiyorum bakalım neler olacak 61'de.
Sana ne oluyor dostum sana ne hucumdan seveni de çok sevmeyeni de speed de 3 saat savastın diye her kimle ve ne sebeple olursa olsun hucum hakkında ileri geri konuşma hakkını kim veriyor sana biz 61 için diyecegimizi dedik varsa sıkıntn gelir kıtamıza girersin buurda insanları bize karsı kıskırtıyorsun... İşinize bakın

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
youtube videonuzu izledim tam benden bahs ederken ilahi adalet iste sesiniz kesildi :)
Hücum ekibinden bahsecektim aklima senin nickin geldi. Aslında bizim muhattabimiz yandan yemişti. Ama kötü birşey soylemeyecektim için rahat olsun. Zaten kendi kendime 4 5 dk anlatmışim sonradan farkettim düştüğümü:)

Yandan Atmış

Yasaklı
Hücum ekibinden bahsecektim aklima senin nickin geldi. Aslında bizim muhattabimiz yandan yemişti. Ama kötü birşey soylemeyecektim için rahat olsun. Zaten kendi kendime 4 5 dk anlatmışim sonradan farkettim düştüğümü:)

Muhattabın mı :) bak aç trıckster videosunuda izle ordan biraz anlamaya calıs olanları

bu konuyu uzatmaya devam edin w50 forumundada uzun uzun tartısmadım şimdide niyetim yok, orda olanlar belli, sancak klanını coğunuzdan fazla sevdim coğunuzdan fazla savundum bilen biliyor. Orda edilen küfürler, yapılan hakaretler için özür dilemeniz gerekirken hala saçma şekilde konuyu farklı yerlere çekiyorsunuz.

Keşke videoda trıckster ekibine udw gidince hesap silicez diye söz verilen şeyleride söyleseydiniz, o mesajları ademde gördü ergün abide gördü coğunuz gördü, diplomasi değişmeden önce forumda anket oldugunda bile aynı diplomasi devam etmesi cıktıgında birilerinin ani karar değişmesine karşı cıksaydın da dürüst oynasaydın ben ihanet ediyorum ya :)

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
Muhattabın mı :) bak aç trıckster videosunuda izle ordan biraz anlamaya calıs olanları

bu konuyu uzatmaya devam edin w50 forumundada uzun uzun tartısmadım şimdide niyetim yok, orda olanlar belli, sancak klanını coğunuzdan fazla sevdim coğunuzdan fazla savundum bilen biliyor. Orda edilen küfürler, yapılan hakaretler için özür dilemeniz gerekirken hala saçma şekilde konuyu farklı yerlere çekiyorsunuz.

Keşke videoda trıckster ekibine udw gidince hesap silicez diye söz verilen şeyleride söyleseydiniz, o mesajları ademde gördü ergün abide gördü coğunuz gördü, diplomasi değişmeden önce forumda anket oldugunda bile aynı diplomasi devam etmesi cıktıgında birilerinin ani karar değişmesine karşı cıksaydın da dürüst oynasaydın ben ihanet ediyorum ya :)
Ben videoda sesim kesilmeseydi bunlardan bahsedecektim. Klan hesap sil karari almadan birkaç gün önce bende iç yönetimsel konularin karma karışık olmasından ötürü hesap sile almıştım. Sonradan dönüş yaptım bu sefer komple sil karari alindi. İşin kısası Ali nin birden fazla ekibi bir araya getirip başında durmamasiydi. Eğer oluşturduğu kadronun başında olsa abuk subuk işler olmazdi. Yani ben iğneyi kendimize çuvaldızı size batiriyorum merak etme.

Deleted User - 5455424

Ziyaretçi
Sancaklı gençlik: "manzaranın; dışında gezdirmek, içine sokmaktan daha çok zevk verir." Gitmeden önce alabildiğiniz kadar zevk alın.