DIABLO vs. SAB

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

InFlames06

Milis
Oyunsal başarısına kimsenin bişi dediği yok karşısındakinin başarısını kabullenecek önce istatistiğimizi küçümsemeycekki kendide saygıyı görsün. Dediğin gibi as kadro değildir DİABLO nun geçmişi bizden zaten çok, bilinen tanınan klan bununda farkındayız hatta bu savaş çok daha
uzunda sürecek cinin iki tarafada bir etkisi olmazsa. DİABLO saygı duyulması gereken köklü bir kadro SAB olarak bizde saygı duyulması gereken oyuncu olarak köklü klan olarak genç bir ekibiz kazanılır kaybedilir önemli olan noktada bu.

whisper*

Milis
Şurda 2 muhabbet dönsün sizi saygılı bir biçimde cevaplayım:
Bence size göre klanlar tarihinin gelmiş geçmiş en iyi operasyon komutanı olabilir de bize göre ilk 10 da yok bu tamamen kişisel bir düşüncedir...Sebebi ise bence yaptığı oplar,zamanları ve yeri açısından şuana kadar başarılı bir tarafınız olmadı bu size göre en iyisiyse içimiz biraz daha rahatladı

2.konuya değinecek olursam da sizin ana ekibiniz yukarda kaldığı için yukardaki ekibinizden köy almamış olabiliriz zaten yukardaki ekibinizden de köy alırsak son köyleriniz olmuş oluyor bence hesap silersiniz diye de düşünüyorum bu olayı da yaptığınız ışınlanmada bilerek yani ana ekibinizi asla riske etmediniz etrafımızda başlamak yerine kolay yerde başlayıp ana hesaplarınıza multi veya barbar alarak geliştirdiniz.Yakınımızda olsanız zaten bu kadar rahat gelişemezdiniz benim başladığım haritada haritamı ortalayınca etrafımda 21 tane diablo oyuncusu vardı şimdi ise 1 tane kalmadı en yakın olanı da alıyorduk uyuyakalmamın şansını kullandı.Saygısızlığa gerek yok katılıyorum o lafına da.Ayrıca bizde pre harcayan cok adam yok sizdekine kıyasla ama yine de bu savaşta böylesine zor durumda olduğunuzu görmek şaşırtıcı.Kendinizi kandırmayın lütfen harita oyuncu diplomasi açısından avantajlı olan siz 84 e 32 geridesiniz ve bunun 10-15 kadarını ortak opta içinizde kalan oyuncuları aldınız.(bize dediğiniz gibi ana ekipten almadı dediğiniz lafın da yüzde 100 doğruluk ifadesi yok ben biliyorum sadece ana ekipten olan 5-10 kişiyi aktif oyuncularınızdan ve ana ekipten olanlardan da aldık)

bujuteri

Acemi
ana ekipten kimleri aldınız merak ediyorum.

tekrar ediyorum saçma sapan bir cümle yüzünden cinsiyetçi muhabbeti yapılmasın.amacım burada laf kafgası yapmak değil zaten yetişemem size.ben saygı çerçevesinden bakıyorum .niyetiniz yoksa birşey diyemem.

whisper arkadaşım hiç dediğin gibi değil kolay yerden başlama filan .dünya bitince istersen sebebini anlatırım.birde zor durumda olduğumuz durumunu nereden çıkardın meraktayım .sakın benim yazdıklarımdan kelime filan alma lütfen.bazı şeyleri açıklamak istedim dilim döndüğünce

kendinize iyi bakın ..

whisper*

Milis
Şimdi uzun uzun ayrıntılarına inebilirim isterseniz ki inmemi istiyorsunuz sanırım, xPepitox, onurhanksk, isyankar.4128,kkkkatil99,tinerci,zionbarmen, bu caplin falan da sizdendi yanlış hatırlamıyorsam,cruelboy,yigilerce bunlar daha ilk seferde aklıma gelenler daha ayrıntılı bi araştırma yaparsanız siz de görebilirsiniz diye düşünüyorum

whisper*

Milis
Zor durumda olma durumunuza geleyim yücel abi onu uzun uzun açıklamayım insanlar uzun yazı sevmiyor :) içimizi temizledik ve biraz olsun pre etkisi de kırıldı savunmada rahatladık sizin kamilerin kami opunda bile çoğunu kestik ki biraz biraz da az kişi olmanın dezavantajını ilk seviyede atlattık gibi bizim ana hesaplar da gelişti ve artık full kamileri var, haa bir opta her şey değişir mi bilemem ama şu son misli opunuzda da patlarsanız eğer ki savunucak cok bir tarafınız kalmaz diye düşünüyorum

katilmesqut

Yasaklı
sürekli köylerin pasiflerden alındığı belirtilmiş ama pasif oyuncularınıza da ait olsa köyler klanınıza ait, ana ekibiniz (aktif oyuncularınız) neden bu köyleri kendi toplamıyor da düşmana veriyor ? ya da neden sadece kuru kalabalığı tercih etmek yerine ana ekiple oynamıyorsunuz oyunu ? o zaman böyle sorunlar çıkmazdı yine bir yenilgi unsuru kayıp yani.

not: sab klanlarıyla herhangi bir bağım yok, şahsi fikirlerim sadece.

bujuteri

Acemi
:))
o zaman düzeltiyim

xPepitox dur kurucumuz dayısı vefat etmiştir allahtan rahmet diliyorum.o yüzden oyun ile ilgilenmemiştir.

isyankardan alamadınız ayrıyetten kendisi bize 58 de katılmıştır .as değildir şimdilik as olması için bence 5 dünya bizimle oynamalıdır.
diğerlerini yazmıyorum bile yani yanlışın var 5-10 değil 1 kişi olabilir.hatta sana yardım edeyim benim hatamda olsa frk ide katayım.

bu sırada xPepitox aykan kardeşime de allahtan sabır diliyorum başı saolsun.

yani aslında isteğim arkadaşlar kelimeler arasından cımbızla bir şey çekip bel altı vurmayalım .dalga geçelim gülelim ama bunu saygı çerçevesinde yapalım.dünyada bu kadar ağır yük varken bu oyun için bence değmez kalp kırmaya.

bu sırada yıllardır oynarım bu oyunu foruma ilk yazışım:))

Nememurualkolbey?

Mızrakçı
bordulumavim klanlar tarihinin gelmiş geçmiş en iyi operasyon komutanıdır.

bundan sonrasını okumadım :D klanlar tarihinin en iyi operasyon komutanı yaptırdığı son opta 2 köy aldırdı klanına, ver mehteri. Bordulutrolünüzü lütfen kendi klan forumunuzda övün.
Yazinin devamını okumadığım icin oraya iliskin yorum yapamıyorum, iyi forumlar.

whisper*

Milis
:))
o zaman düzeltiyim

xPepitox dur kurucumuz dayısı vefat etmiştir allahtan rahmet diliyorum.o yüzden oyun ile ilgilenmemiştir.

isyankardan alamadınız ayrıyetten kendisi bize 58 de katılmıştır .as değildir şimdilik as olması için bence 5 dünya bizimle oynamalıdır.
diğerlerini yazmıyorum bile yani yanlışın var 5-10 değil 1 kişi olabilir.hatta sana yardım edeyim benim hatamda olsa frk ide katayım.

bu sırada xPepitox aykan kardeşime de allahtan sabır diliyorum başı saolsun.

yani aslında isteğim arkadaşlar kelimeler arasından cımbızla bir şey çekip bel altı vurmayalım .dalga geçelim gülelim ama bunu saygı çerçevesinde yapalım.dünyada bu kadar ağır yük varken bu oyun için bence değmez kalp kırmaya.

bu sırada yıllardır oynarım bu oyunu foruma ilk yazışım:))

Bence bu klanındaki aktif ama as oyuncularından olmayanları düşündürmeli bu dediklerinden şu çıkarımı yapabilirim yani bana deseler ki sen aktif olsan da ana ekibimden değilsin köyün gitsin umrumda değil mi demek oluyor bir de ana ekibinizin listesini verebilirseniz belki size bir dahaki opta ana ekipten alınca söyleyebileyim o zaman abi tam da bilmediğimiz için 85 kişinin hangisi ana ekip hangisi değil bilmiyoruz :) mesela bu arada ben de sab ın ana ekibinden değilim yanlış anlaşılmasın yeni katıldım :)

bujuteri

Acemi
ama dedim sana 8 oyuncumuza op yaptınız hepsine ara yapıldı biz onlara bizden değilsin uğraşamayız demedikki.
sonra o kişiler 1 köyüm gitmesin uğruna kişiliğinden ödün verip size geçtiler buna ne yapabilirizki..yoksa klan anlayışımızda istersen rastgele bir kişi seç olduğum klandan sor istersen. bizde üst alt yoktur.bu çatıda oynayan herkes eşittir.

*BloW

Mızrakçı
ahmet batu yazmayın şuraya daha. Aldığımız her köy pasif ve pre köyleridir konu kapanmıştır. Pre ve pasifleri toplamaya devam.

Desolate boy

Milis
8 oyuncunuza op yapıldı ara girildi bize katıldılar yazmışsın Yücezl abi fakat benim bilmediğim bir konu varsa açıklanmasını isterim olmama ihtimali yok ama. 8 Kişi değil 6 kişiye op yaptım bölgeseldi onların içinden klana gelen 1 kişi geri kalan 5 köyü aldık ara girmenize rağmen birkaç saat sonrasında ise 1 köyü geri aldınız. Klanıma katılan arkadaşlara o akşam op yapılmadı yani anladığınız üzere. Ayrıca casus konusunda bizde sizin casuslarınıza en iyi şekilde misafirlik ediyoruz bilginiz olsun kötü davrandığımız düşünülmesin. Pasiflik konusuna gelince bence pasif oyuncularınız oyun başı misli saldırı geldiğinde barbara alıp istatistiğe yansıtmayan arkadaşlardı merak etmeyin bunu bizden de 2 kişi yaptı sonradan haber verdi yoksa ona da izin vermezdim. Savaşta 80 köy üzeri alım yapan klanı küçük görmeye çalışmanız da artık kabak tadı vermeye başladı bundan sonra saygı görmek istiyorsanız aynı şekilde davranmanızı rica edeceğim. Op komutanınız ne kadar iyi kötü bilemem ama saygım var işinin ne kadar zor olduğunu op hazırlamayan kimse anlayamaz.

bujuteri

Acemi
cem oldu eyess plack ben oldum yücezl :)) klavye işte biliyorum klavyeden olduğunu

sayılara takılma lütfen 5-6-7-8 kişi filan önemli olan orada gücüme giden köyüm gitmesin diye düşman tarafa geçmek.sil git adınla git.

inan casusumuz yok sizde yada benim bildiğim
bizde olduğunuda jamiriryu burada bizim forumdan birşey yazmıştı oradan mı diye düşündüm.kanıtım yok.

biz hiç bir düşmanı küçümsemiyoruz dediğim gibi cümlelerin arasında kelime seçme var.düşman küçümsenirmi.

bu sırada birşey daha gücüme gitti bir rahmet dilense güzel olurdu.eskiler bilirler düşman taraftan birisinin akrabası vefat edince kendi forumlarından fatiha okunurdu.

Desolate boy

Milis
Doğru şekilde bilgilendirmeler yapılırsa sayılara neden takılalım zaten her yazınızda başarı örtmeye çalışıldığını gördüğüm için sayıları düzelttim. Benim düşüncem tabi siz o niyette değilsinizdir eminim.

Oyundan kendisi ile iletişime geçip baş sağlığı dilemeyi tercih etmiştim ama madem gücünüze gittiğini yazdınız SAB ailesi olarak xPepitox e ve ailesine başsağlığı diliyoruz Rabbim tahsilatını affetsin.

kılbıll

Milis
Bu forumda şu istatistik lafı yıllarca kullanılır edilir kimseden ses çıkmazdı biz yazınca mı küfür oldu

Deleted User - 18650

Ziyaretçi
İstatistik mini etek benzetmesini asla hakaret içerikli kullanmadım kullanmam da. Ne amaçla söylediğim bellidir. Buradan vurmayı bırakin lütfen. Ayrica bayan arkadaşlardan özür dilerim böyle boş bir tartısmanin başlamasına neden olduğum için.

Benim için yeni eski oyuncu muhabveti yoktur klanda ki herkes eşittir. Lakin bağlılık olayı farklidır. Klana yeni katılan oyuncuların sadakati pamuk ipliğine bağlıdır. Onların geleceği gösterdiği mucadeleye bağlıdır. K65 koy . Taraf değiştirenler oldu. kaybedenler direnenler oldu. Taraf değistirenlere takılmıyorum. Bizi satan sizi bedavaya verir diyorum. Ona göre tedbirinizi alırsıniz zaten. Biz o bölgede köyler kaybetsekte bizi hicbir zaman satmayacak tipobaha yigilerce sarpovilette ve alucard gibi dostlar kazandık. Size göre kayıp bize göre kazanç.

Lakin yine de aldığınız köyler için tebrik ederim. Hepsinde bir emek var. Ister ana kadrodan olsun ister yeni kadrodan olsun alınan her köy yapılan her op degerlidir.

Üst tarafa yapacağınız opu da sabırsizlıkla bekliyoruz. Asıl kıstas o zaman belli olur.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.