DIABLO vs. SAB

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Jamiiryuu

Çaylak
Ben Pro ekibindendim evet artık değilim haberim yokken hain damgası yemişiz yıllarımı verdiğim ekip bana arkamdan neler demiş onları gördükten sonra artık öyle bir ekipten değilim senin mevzuya gelirsekte o dünyada o kadar fazla hata yapıldı ki bak tek tek saymaya kalksam bitmez daha millette 2-3 mis varken bende 10 mis vardı ama köy alımı yasaktı barbar bile alamıyorduk gelişemiyorduk şaka gibi :D neyse hataların en büyüğünü şurdan anlatayım okuyanlara senin gibi birisi 1.liğe oynayacak hesabım vardı diyebiliyorsa dünyada aşırı fazla hatalar dönmüştür ordan belli neyse eski dünyaları konuşmaya gerek yok SAb klanı karakterli bir klan umarım karaktersizliğinle onlarıda mahcup etmezsin pişman etme adamları seni aralarına aldılar diye :D

Orada herkese hain damgası vurdular ben o klanda benden iyi oynayani görmedim dandik dedeniz dahil ben kötü idim bana dandik dedeniz neden nop sınırın daki köylerini bıraktı o köyler düştüğü gün Mesut msj attı hesapta sen yokmusun diye bende kızdım hem güvensizlik var hemde verdiğim hesabın sınır köyleri düşüyor oyunu bırakan eden kimseden geri bölgede köy verilmiyor senin kaşıntın nereden onu düşünüyorum ben oynadığım her dünya dost düşman taktir kazandım bunu benle beraber oynayanda savaşanda herkese sorabilirsin eyyes plack cem abi ile bile sohbet ederim burada bir iki kişi msj atmış gaza gelip atara kalktım atar sevmiyorum yıkabiliyor ise yıksın zaten eskisi gibi deilim oyunu sallamıyorum senin oyundaki nickin ne idi onu merak ettim 44 dışında hiçbir dünya da yenilmedim orada da hücum ekibin dende hesap bile verelim dendi almam dedim nop tan mesutta olayları duydu cin ile savaşır iken Faruk2829 sub ile 45 dk mis süresinde oynadım sor istersen bı hesabın şifresi de 47 den beri aynı idi eski bilen biri pre için hesabı çalıp küfür edip 14 gün saldırıya açık ceza yedirdi ki Buğra abi sağolsun nop ekibi de iki ekipte anlatmaya çalıştı Vegas ile olan dünya da zevke keder girdiğimiz yer burasıda aynı Moğol u en son w16 tida kurduk burada sab ile ortak hareket etme kararı alıp zevke keder girdik ki sözde burada en çok yazıp çizen frk u aldım ilk barbar gibi mis süresi 40 dk idi bölgeme klan içi savaş istatistiklerine bakar isen anlarsın nickin ne oyundan sadece onu merak ettim eski procu sun belli de kaşıntın ne bir türlü çıkaramadım.
Diablo bizi yıksın tebrik de ederiz sonuçta biz kapatma vb bişey için gelmedik zevk almaya zaman geçirmeye geldik canımız ister bu kadar köy önde iken sileriz sonuçta reel hayat bizim için daha önemli oyun boş vakit için ...
Bu son msj oyundan nicki ni atmayacak isen boş yorum yapma...
Jamiiryuu ya atacan

Artesta

Yasaklı
Orada herkese hain damgası vurdular ben o klanda benden iyi oynayani görmedim dandik dedeniz dahil ben kötü idim bana dandik dedeniz neden nop sınırın daki köylerini bıraktı o köyler düştüğü gün Mesut msj attı hesapta sen yokmusun diye bende kızdım hem güvensizlik var hemde verdiğim hesabın sınır köyleri düşüyor oyunu bırakan eden kimseden geri bölgede köy verilmiyor senin kaşıntın nereden onu düşünüyorum ben oynadığım her dünya dost düşman taktir kazandım bunu benle beraber oynayanda savaşanda herkese sorabilirsin eyyes plack cem abi ile bile sohbet ederim burada bir iki kişi msj atmış gaza gelip atara kalktım atar sevmiyorum yıkabiliyor ise yıksın zaten eskisi gibi deilim oyunu sallamıyorum senin oyundaki nickin ne idi onu merak ettim 44 dışında hiçbir dünya da yenilmedim orada da hücum ekibin dende hesap bile verelim dendi almam dedim nop tan mesutta olayları duydu cin ile savaşır iken Faruk2829 sub ile 45 dk mis süresinde oynadım sor istersen bı hesabın şifresi de 47 den beri aynı idi eski bilen biri pre için hesabı çalıp küfür edip 14 gün saldırıya açık ceza yedirdi ki Buğra abi sağolsun nop ekibi de iki ekipte anlatmaya çalıştı Vegas ile olan dünya da zevke keder girdiğimiz yer burasıda aynı Moğol u en son w16 tida kurduk burada sab ile ortak hareket etme kararı alıp zevke keder girdik ki sözde burada en çok yazıp çizen frk u aldım ilk barbar gibi mis süresi 40 dk idi bölgeme klan içi savaş istatistiklerine bakar isen anlarsın nickin ne oyundan sadece onu merak ettim eski procu sun belli de kaşıntın ne bir türlü çıkaramadım.
Diablo bizi yıksın tebrik de ederiz sonuçta biz kapatma vb bişey için gelmedik zevk almaya zaman geçirmeye geldik canımız ister bu kadar köy önde iken sileriz sonuçta reel hayat bizim için daha önemli oyun boş vakit için ...
Bu son msj oyundan nicki ni atmayacak isen boş yorum yapma...
Jamiiryuu ya atacan

ben arkadaşla tartışıyo olsam "eyyes plack" ten sonrasını okumadım derdim ama tartışmıyorum o yüzden başarılar.

Jamiiryuu

Çaylak
ben arkadaşla tartışıyo olsam "eyyes plack" ten sonrasını okumadım derdim ama tartışmıyorum o yüzden başarılar.
Bizim kimse ile sorunumuz yok arkadaşın kuyruk acısı var büyük ihtimalle nicki o yüzden merak ediyorum Diablo düşman olmasına rağmen onlara bile saygısızlık yapmayız bu değişik arkadaşın nicki ne ki bu kadar kaşınmış onu merak ettim 47 deki klan başkanına pro maksi ye sorsun jamiiryuu yu anlatırlar asla arkamdan kötü laf ettirmem hocam Diablo cular burada gelmiş konuşmuş düne kadar w21 de sınır olup diplomasi yüzünden bıraktığımız dünya idi ben w4 aztek patentli oyuncu iken bir gece müttefikligi bırakıp vuran hasan Karagül attikan in yaptığı olayı diplomasi galibiyetini met etmeye gelen lere yazdım herkes dürüst olacak w44 te bileğinin hakkı ile bizi yenen hücum klanlarinı biz tebrik etmesini bildik burada Cem abi ile samimi bir sohbet ortamı oluyor yenilip yenilmemek deil bizi en çok yıkan klan noptur en çok zevk alarak oynadığım klanda noptur nopcu olsa amenna derim berbat bir yönetim sergileyen pro ekibi oyuncusu kusura bakmasın beni eleştiremez forum da nickini söylesin tanımadığım biri oyuna her dünya giren biri deilim bu dünya bile bı kaç gün sonra girdim yenerse tebrik ederiz teke tek savaşır isek yenersek bugün ku gibi bir kaç arkadaşa teşekkür ettik üyelerine sora bilirler hatta köylerini bırakacak idi almadık bugün geri başladı bir oyun için asla değişiklik yapılmaz bizde buraya yazan arkadaş detaylı açıklasın w47 deki hayatımda ki en iğrenç oyunu oynattiniz oyuncu dosyam da bulsun başarıları o arkadaş o dünya efsane dediğiniz dandik dede ye sorsun o dünya tutamadiklari sınır köylerini verenler bu dünya kral oluyor ona tav oluyorum daha ağzımı açayım mı saçma sapan köy ismi için üye atmalar bahane bulmalarınızi vb vb vb
Diablo tarafına yanlış hakaret edici bişey yazdı isem af ola biz goy goy için Forum kullanıyoruz zevk için girdik büyük ihtimalle şuanda savaş konusunda alacak gibiyiz güzel aktif uyumlu iki ekip olduk ama sefalar da biz gibi örnek a yıkılmaz ya Diablo yıkılır zevkine hesap silip gidebiliriz kapatmak için vb oynamiuruz zevk için geldik 3 aya kalmaz herkesin işleri var kimse demesin kapatmak için geldiler sildiler vb diye böyle değişik arkadaşların ağzına laf vermeyelimde beni merak ediyor isen sanji yede sorabilirsin düşman olduğum daha önce oksijen Vedat abiye Buğra abiler e de sonra buraya ukala ukala msj at ...

Ayrıca rakibin 15 köyü kıtada sınırımız olan 3 klan ile birlikte yaptığı operasyon sonrası aldığını ekleyeyim. Daha sonraki operasyonlarında 5 köy alımı üzerine çıkamadı.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.