Tuğbey Klanının kendi oyuncularını toplaması

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Bende senin gibi bilgisi olmadan yorum yapanlardan sıkıldım biliyomusun. Bu hani sosyal medyadan trolluk yapan tayfadan farkın yok :)
Öncelikle -de ve -musun ayrı, sonrasında konuya dönecek olursak da 3 ay olmuş bir worldde 100k puanda kalıp da neyin ağlamasını sergiliyorsun ? Hiçbir şey yapmayıp sadece adam gibi barbar toplasan o puanın 3 katını yapardın zaten. Emek veremiyorsan vaktin yoksa (ki olmak zorunda değil gayet normal bir şey bir insanın çok vakit ayıramaması) millet seni toplamadan sen yönetime yazıp kendini toplatman lazım. İnsanlar bu oyun için kendini ne derece heba ediyor senin gibiler hiç tahmin bile edemez. Köylerin de gitmiş zaten burada ağlayıp insanları yalandan kötülemeye çalışma git https://forum.klanlar.org/index.php?threads/ağlama-duvarı-mızıkçıların-mekanı.39742/ burada ağla

joker13

Milis
Öncelikle -de ve -musun ayrı, sonrasında konuya dönecek olursak da 3 ay olmuş bir worldde 100k puanda kalıp da neyin ağlamasını sergiliyorsun ? Hiçbir şey yapmayıp sadece adam gibi barbar toplasan o puanın 3 katını yapardın zaten. Emek veremiyorsan vaktin yoksa (ki olmak zorunda değil gayet normal bir şey bir insanın çok vakit ayıramaması) millet seni toplamadan sen yönetime yazıp kendini toplatman lazım. İnsanlar bu oyun için kendini ne derece heba ediyor senin gibiler hiç tahmin bile edemez. Köylerin de gitmiş zaten burada ağlayıp insanları yalandan kötülemeye çalışma git https://forum.klanlar.org/index.php?threads/ağlama-duvarı-mızıkçıların-mekanı.39742/ burada ağla

Senin ne gibi bir karın ağrın var çözemedim. Olaydan haberin yok gelmiş bana ahkam kesiyorsun. Yalama peşindeysen iyi yalıyorsun bu performansla çoğu klanda yer bulursun :).
Oyunculuğa gelirsek seni ben oyun diye oynarım haberin olsun. Oyun bilmediğin o kadar belli ki git bak bakalım ben yendiğim düşman puanında hem saldırıda hem savunmada hem destekte kaçıncı sıradayım. Yanı dünyanın yarısında iyi. bazı oyuncular gibi sadece saldırı puanım yüksek degil hepsi yüksek. Bunu anlayacak kadar iyi oyuncu musun görücez. Şimdi seni buraya gönderenlere selam söyle erkek olsunlar onlar kendi gelsin karşıma çapsız adamları veya yalaka kurucuları göndermesinler. Yok pasifsin yok öylesın demesinler komık oluyor.

tuğbey klan kurucularından cvp bekleniyorum. Aksi durumda takdir oyuncu toplulugunundur.

heee dünyada söz sahibi olmak için tuğbeye yanlamaya calısan vegas kurucusu da konustu sen git benim saldırı puanımdan duşuk oyuncuları topla burda ağızından salya aka aka tuğbeye yamanma :):)

valla sen gibi canı yanında ortaya çıkan oyuncular olduğu sürece atılmaya hep maruz kalacaklar, ilk yorumumdan bu yana insan yerine koymaya çalışarak yaklaşıp ufakta olsa fikrimi belirterek iyi niyetle yazdığım mesajlara böyle insani olmayan davranışları veriyorsan 100k ya kadar iyi dayanmışlar sana şükür olsun sen gibileri yok aramızda tuğrada herkese davet atmaması gerektiğini zamanla anlar zaten birinden kurtulmuş bari buda iyi

joker13

Milis
valla sen gibi canı yanında ortaya çıkan oyuncular olduğu sürece atılmaya hep maruz kalacaklar, ilk yorumumdan bu yana insan yerine koymaya çalışarak yaklaşıp ufakta olsa fikrimi belirterek iyi niyetle yazdığım mesajlara böyle insani olmayan davranışları veriyorsan 100k ya kadar iyi dayanmışlar sana şükür olsun sen gibileri yok aramızda tuğrada herkese davet atmaması gerektiğini zamanla anlar zaten birinden kurtulmuş bari buda iyi

Başka başlıkta yalan burası yeri değil tamam sende dünya kapatmış ol diye yanına alır tugbey tabi kapatsbilirse dünyayı :)

joker13

Milis
yukarda verdıgı ıstatıkler su demek hem saldırdım asker kestım hem savundum asker kestım hemde destek verdım asker kestım demek.

hanı BAHANE bulup pasıfdı dıyen bazı oyun bılmez arkadaslar varya onlara cevaben hala konuscaklar mı kucuk dusecekler mı merak edıyorum.

joker13

Milis
bana pasif diyen vegas klan kurucusun @Lv Big Bad Wolf saldırıda kestıgı asker sayısı ıle pasıf denilen benım kestıgım asker sayılarını atıyorum ve baskası adına utanıyoruz bır laf soylerken ınsan once bır bakar sonra objektıf yorum yapar.

vegas.PNG1111.PNGvegas.PNG

joker13

Milis
adam forumun yolunu bulmuş oyuna kazandırmaya çalışsanıza olum :))
istiyorsan gel bizim ekibe kardeşim.. bizim kapımız istekli aç oyunculara her zaman açıktır :))

Hocam benım zaten ekıbım var ben bu oyunu klansavasları zamanından berı oyunuyorum.cogunun adını bıle duymadıgı klansavarları :)

ılk başlarken 30 - 35 yasında olan abılerımız suan 45 - 50 yasına geldı torun torbaya karıstı ben 29 yasındayım.
zamane klanlarının hep yaptıgını ıfsalamak ıcın yaptım bunu.

bu dunyaya solo gırdım ben. oyun bası herkesı topla sonra ıcınde dunyaya tek gelmıs oyuncularını gozune kestır sessız sedasız topla hep aynı terhane.

sonra ahlak bekcısı kesıl yok soyletyız yok boyleyız.

bana pasıf dıyen bır klanın kurucusunun dustugu durum yukarda ben bu dunyaa cok fazla asılmadıgımı emek vermedıgımı kabul edıyorum bunda bır sıkıntı yok ama onemsemedıgım dunyada bıle cogusundan cok daha fazla ıs yaptım bana pasıf kaldın dıyemezler bahane ıle topladık desınler ıtıfar etsınler cok zor degıl :):)

Lv AliGTR

Acemi
bana pasif diyen vegas klan kurucusun @Lv Big Bad Wolf saldırıda kestıgı asker sayısı ıle pasıf denilen benım kestıgım asker sayılarını atıyorum ve baskası adına utanıyoruz bır laf soylerken ınsan once bır bakar sonra objektıf yorum yapar.

13976 adlı eklentiyi görüntüle13977 adlı eklentiyi görüntüle13976 adlı eklentiyi görüntüle
güldürme bizi @joker13
@Lv Big Bad Wolf'un verdi emeğin binde birini veremezsin!!
sen orada 20-25 köyle uğraşıyorken sezgin reis Vegas'taki 200-300 kişiyle ilgileniyor ve dahası diplomasiyle ilgileniyor, senin oyundan harcadığın 5 ayın yogunluğunu 1 ayda yaşıyor, sen orada 20-25 köyünü idare ederken sezgin reis 200-300 kişiyle ilgileniyor senin tek derdin op'larda kami salla sınıra destek ver iken sezgin reis'in OP'larda kime gidilecek, kim kime kaç kami atacak, sınırda kime ne kadar kimden destek gidecek bunlarsa uğraşıyor...
yine de emek vermişsin emeklerine yazık olmuş ne diyeyim...

joker13

Milis
güldürme bizi @joker13
@Lv Big Bad Wolf'un verdi emeğin binde birini veremezsin!!
sen orada 20-25 köyle uğraşıyorken sezgin reis Vegas'taki 200-300 kişiyle ilgileniyor ve dahası diplomasiyle ilgileniyor, senin oyundan harcadığın 5 ayın yogunluğunu 1 ayda yaşıyor, sen orada 20-25 köyünü idare ederken sezgin reis 200-300 kişiyle ilgileniyor senin tek derdin op'larda kami salla sınıra destek ver iken sezgin reis'in OP'larda kime gidilecek, kim kime kaç kami atacak, sınırda kime ne kadar kimden destek gidecek bunlarsa uğraşıyor...
yine de emek vermişsin emeklerine yazık olmuş ne diyeyim...

Kımse benım verdıgım emege anlamadan dınlemeden laf edemez benım dedıgım olay bu kusura bakmayın ama anlamadan dınlemeden mıllete laf soylersen karsına cıkarırım rakamları. kı ben dedıgın seylerı yapmadı demedım zaten kım ne yaptıgı benı su durumda ılgılendırmez.

sezgın abınız objektıf olup saglıklı yorum yapsaydı klan kurucusu olan bırıne daha yakısı kalırdı dıye dusunuyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.