W57 GÜNCEL HARİTA

aslankilic

Yasaklı
Herkes foruma baska isimle kaydolmuyor demek ki.. ;)

Benle ilgileniyodun noldu o iş bi kami at da kim oldugunu bilelim.

geçen dünyayı biçtim kusura bakma seni unuttum diğer op geleyim sana bi tur bakalım napıyorsun arkalarda :) nickim HAVA NASIL ORALARDA dostum herkes tanıyor genelde beni o yüzden eklemiyordum buraya da dur ekleyeyim

Lv snapula

Çaylak
"Beni herkes tanır:cool:"

Aşağı yukarı 90 köyünü udw ya da müttefikierinden (patabatai, vampir federasyonu gibi) almışsın. Yanlış tarafı biçiyor olabilir misin?

aslankilic

Yasaklı
"Beni herkes tanır:cool:"

Aşağı yukarı 90 köyünü udw ya da müttefikierinden (patabatai, vampir federasyonu gibi) almışsın. Yanlış tarafı biçiyor olabilir misin?

dostlarım sağolsun gelip bana köy büyüttüler sizi daha seri biçmem için :) bi de sizin çelikçiler sağolsun görürsün zaten sen :)

Lv snapula

Çaylak
Oyun tarzını inkar da etmiyosun. Ne diyim. Alenen "pushing" yapıp bi de rahat rahat söylüyorsun burda. Ben çok utanırdım söyleyemezdim. Neyse ki benim "dostlarım" bana köy büyütmediler. Ben hakkıyla oynuyorum oyunumu :)

Ful köy toplayıp uzaktan kami sallamaya benzemez. Bigün oynamaya karar verirsen klanlar güzel oyundur tavsiye ederim.

Oyun tarzını inkar da etmiyosun. Ne diyim. Alenen "pushing" yapıp bi de rahat rahat söylüyorsun burda. Ben çok utanırdım söyleyemezdim. Neyse ki benim "dostlarım" bana köy büyütmediler. Ben hakkıyla oynuyorum oyunumu :)

Ful köy toplayıp uzaktan kami sallamaya benzemez. Bigün oynamaya karar verirsen klanlar güzel oyundur tavsiye ederim.

Bro yukarıda bir soru sormuştum ona bi cevap versene

aslankilic

Yasaklı

Bana oyunu öğretsene bakalım :) hakkıyla oynuyorum diyorsun da kaç tane bizden köy almışsın söylesene bana bakalım :)