VEGAS VS UDW

Lv PokerFace

Acemi

UNCHARTED

Okçu
Klan adını FlegellumDei yaparsanız gelirim dünyaya kanka

Hahahahaha profile seni yazarız general diye albay yarbay diye bizde kendimizi dağıtırız

Benim kime konuştuğum ortada, istatisliklerde ortada dünyada oynayan herkes görüyor olup biteni udw den kimsenin sesi soluğu yokta burda boş kafa ağrıtıyorsunuz sizde udw gibi susun ve VEGAS ın güçlü olduğunu kabul edin hadi Eyvallah!

Senin konuştuğuna eyv
İstatistiklere eyv
Udw sizi ciddiye almadığı için sesi çıkmıyor onada eyv
Ammaaa vegasın güçlü olduğuna gelince onaa eyvallah değil :D
TUĞ bu savaşa girmeyip sizlere savaş ilan etseydi hesap sileriz biz uğraşmayız diyen oyuncularınızın sesini hala duyuyor gibiyim

Ben geldim burada insan gibi size saitin udw oyuncusu olmadığını söylüyorum ona boşa cevap vermeyin demeye çalışırken gelip sallıyorsunuz hala biz susuyoruz konuşmadık henüz açtırma bizim ağzımızı :)

Vegas w yi kapatmış bile

Dünyanın ömrü uzun henüz hiç bir şey belli değil :)

Hahahahaha profile seni yazarız general diye albay yarbay diye bizde kendimizi dağıtırız

Senin konuştuğuna eyv
İstatistiklere eyv
Udw sizi ciddiye almadığı için sesi çıkmıyor onada eyv
Ammaaa vegasın güçlü olduğuna gelince onaa eyvallah değil :D
TUĞ bu savaşa girmeyip sizlere savaş ilan etseydi hesap sileriz biz uğraşmayız diyen oyuncularınızın sesini hala duyuyor gibiyim

Ben geldim burada insan gibi size saitin udw oyuncusu olmadığını söylüyorum ona boşa cevap vermeyin demeye çalışırken gelip sallıyorsunuz hala biz susuyoruz konuşmadık henüz açtırma bizim ağzımızı :)

Dünyanın ömrü uzun henüz hiç bir şey belli değil :)
bilader sen niye her gördügüm forumda udw yi övüyon

udw cl12 den sonra cok oyuncu kaybetti eski udw oyuncusuyumdur ben şahsen şans vermiyorum 57yi kapatmasına :) realist düşüncek olursak tabiki iyi isimleri var ama oyun isimle oynanmıyor aktif olan cok emek harcayan kazansın :)

udw cl12 den sonra cok oyuncu kaybetti eski udw oyuncusuyumdur ben şahsen şans vermiyorum 57yi kapatmasına :) realist düşüncek olursak tabiki iyi isimleri var ama oyun isimle oynanmıyor aktif olan cok emek harcayan kazansın :)

Kapatma ihtimali var kapatamayadabilir ama oynarlarsa en azından birileri kendini nimetten saymaz. Benim gönlüm isyandan yanadır. Dediğin gibi en çok emek harcayan kazansın.

Seyanora123

Mızrakçı

bu yazına katılmıyorum bu dediğin eski dünyalar için geçerliydi eski dünyalarda oynarken aktif olan emek harcıyan gerçekten o dünyayı hak edenler kazanıyordu ama son zamanlarda gördüğüm kadarıyla kim daha iyi dansözse o kapatıyor