SANCAK vs AzTeK & MaYa

Drow

Mızrakçı
ahh ah kendını nımetten sanıyorsun ya, hatır ıcın susuyorum bende sana cvp vermıyorum.sneı muhatap da almıyorum.bıraz daha pısmen gerek.bunu olumsuzl algılama. kendını de burada bır hıc ugrına ıspatlmaya calısma. kendıne yenı bır cephe acma. benım senınle hukukum yok kı kısılsel olarak problemım olsun. olayı kısısellestırme. porfıl yazın anlamsız ve gereksızdı. cunku 1 e bır savas ıstıyorsn. bende 1 e 1 savasmadınız onu soyluyorum gelıp burda olayı dallandırıyorsun saygıya, becerıye, celıskıye, cıdıyete yoyumluyorsun. sana bırsey soylıyım de kulagına kupe olsun, bır ınsanı gercekten tanımadan ne yargıla ne de karsısında dur once tanı, bı anlık hıssıyat ıle yazma konusma derım.eger sen bırseylerı netlestırmek ıstıyorsan mert aracılıgı ıle yada farketmez mertte de degısıklıkler var, baska bır kısı aracılıgı ıle, hatta aracıya da gerek yok dırek kendın bana yazabılırsın. benım sorunum abılerınle. sozlerını carpıtan ve hala yalan soyleyen, fakat yalanı bız soyluyormusuz gıbı algı yaratanlarla. keske vıdeo konferans olsa da uygun guzel bır perspektıfte nmunazara olsa..

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Size AZAP la düşman olun diyen mi var. Bu kadar artislik yapacaksanız AZAP ı düşman ilan dedim. 49 ile 56 yı kıyaslayanlarınız bile var. Hızlı dünya ile yavaş dünyayı bir tutmakta ne bileyim :) Sizlerin oyunculuğunuza laf atan olmadı. Sadece saçmalaktan öteye gitmeyen yazılarınız gerçekten fazla itici. 50 de artislik yapan klanlar şuan burada yok. Merak etme burada artislik yapanlarda başka dünyalarda olmaz. Oyun bu kazanır kaybedersin ancak büyük konuşma yeter :)
Bak Fenersavar reis bile meydana çıktı. 3 aydır arka plandan takip ediyordu şimdi hortladı. 50 de ALARM a artislik yapıyordu 56 da eline alınca kaç aydır suskun.
Forumdan resim atınca kendini bir şey sanıyor ya orası daha güzel.

50de elinize alıp aranızda dolaştırdığınız günler dün gibi aklımızda Aslan parçası :D kapı kapı gezip yaptığınız paktlara rağmen kaçışınızı da tüm forum hatırlıyordur :) orada da böyle kalabalıkken artistlik yapıp daha sonra ağlayarak biz çok temiziz diyerek silmiştiniz dejavu yaşattı bu dünya bana yine aynı şekilde kaçıyorsunuz :)

MEKANIN SAHİBİ

Mızrakçı
@Drow
.huseyın hesabını sevıyesız bı cocuga vermıs koylerımı aldı dıye burda perfecte 100 lıra taktım sıze de takacagım dedı.

huseyının hesabına yerlesıp ahkam kesen bır zıbıdı

Adım ahmet, biriyle konuşurken önce kişiliğine bakarım sonra yaşına, anladığım kadarıyla ses çıkaran boş tenekesin. Sana 100 lira takmadım mı niye burada boş konuşuyorsun, sancak sınırında 1 köyünü bırakmadım niye gelip burda AĞLIYORSUN. Bu zamana kadar nerdeydin? Cuma günü kalabalık diye Cumartesi Camiye giden ulvi. Yaralı parmağa tuz döken ulvi, iki katının bir fazlası yine ulvi eden Ulvi!

250 koy ıstedınız ona bıle vuslat sınırında tamam dedık ama sız nop veya azap sınırınız ıstedınız. tamam 100 koy verelım 100 de alarm versın dedık dusnelım dedınız donmedınız.

İyi hatırlarım o günü ekstra olarak 2 hafta oyaladınız bizi, üstüne Hanım Mancınığı Getir hesabındaki çocuk askere gidecekti çocuk bizimle oynamak istiyordu çocuğun asker yerini değiştirip sürgüne yolluyacaktınız Karektersizler.

Hesaba geçtiğim günler tehdit eden edeneydiniz, ne zamanki köylerinizi aldım sustunuz şimdi Azap abiniz sayesinde yiğitleşmiş ergenlersiniz.

Çoğunuzun yaşı'da benden büyük, terbiyesizlik yapmam, saygı çerçevesi sınırını aşan olursa yazarım. Hakkıyla yazmıyorsunuz hakkıyla cevapta beklemeyin.

yazacak çok şey var ama boşuna vaktimi alacaksınız.

-CyberEagles-

Yasaklı
50de elinize alıp aranızda dolaştırdığınız günler dün gibi aklımızda Aslan parçası :D kapı kapı gezip yaptığınız paktlara rağmen kaçışınızı da tüm forum hatırlıyordur :) orada da böyle kalabalıkken artistlik yapıp daha sonra ağlayarak biz çok temiziz diyerek silmiştiniz dejavu yaşattı bu dünya bana yine aynı şekilde kaçıyorsunuz :)

La önce bir özür borcum var ekran görüntüsünü paylaşan senin çakmalarından biriymiş :)
Yazdıklarının aynısını bu dünya da senin yaşadığın doğrudur. Kendi yaşadıklarını ne kadar güzel anlattın :) NOP abin el vermeyince ALARM abin eline tutuşturmuş olur böyle şeyler üzülme :) 50 deki gibi karma bir ekip olmasa bırak dünya kapatmayı dünyada son 2 ye kalan klanların arasına girebilecek kabiliyetin yok senin. Ekibine laf yok sadece senin çapın biraz düşük. Hadi eyvallah.

DeletedUser72197

Ziyaretçi
Hanım Mancınığı Getir hesabındaki çocuk askere gidecekti çocuk bizimle oynamak istiyordu çocuğun asker yerini değiştirip sürgüne yolluyacaktınız
Hevalcim bu işler merkezi sistemden olur. Boş yapma. Bunun yerine askerliğin bitmez diye tehdit ettiniz de ki tutarlı olsun

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
La önce bir özür borcum var ekran görüntüsünü paylaşan senin çakmalarından biriymiş :)
Yazdıklarının aynısını bu dünya da senin yaşadığın doğrudur. Kendi yaşadıklarını ne kadar güzel anlattın :) NOP abin el vermeyince ALARM abin eline tutuşturmuş olur böyle şeyler üzülme :) 50 deki gibi karma bir ekip olmasa bırak dünya kapatmayı dünyada son 2 ye kalan klanların arasına girebilecek kabiliyetin yok senin. Ekibine laf yok sadece senin çapın biraz düşük. Hadi eyvallah.

girdiği son 2 dünya da tokatlanmış bir klanın oyuncusu olarak büyük sözler bunlar neyse üzülmeyin hep birlikte anlaşır yine girersiniz bir dünyaya 5-6 klan :)

-CyberEagles-

Yasaklı
girdiği son 2 dünya da tokatlanmış bir klanın oyuncusu olarak büyük sözler bunlar neyse üzülmeyin hep birlikte anlaşır yine girersiniz bir dünyaya 5-6 klan :)

Girdiği tüm dünyalarda tokatlanan biri mi söylüyor :) NOP abilerinin destek verdiği dünya hariç :):):)
Bak bu forumda senden başkasına yazmam kolay kolay seni sevdiğimden yazıyorum biliyorsun. Alınmıyosundur inşallah.

Sancak klanı sevdiğimiz bir abimizdi. Janti adamdı, adabı giyinmeyi çok iyi bilirdi. Mesela ben bilmem.
Çok gülerdi, ben gülmem.
Bu klandaki arkadaşlar abi pre dediğinde sırtını dönerdi, ben dönmem.
Sonradan katılan üyeler, abi bana savunma lazım dediğinde dalga geçerdi, ben geçmem.
Sancak klanı sevdiğimiz bir abimizdi ama köyleri de bi tuhaf dağıtırdı.
Ne varsa elinde, yine döner dolaşır üsttekilerin elinde kalırdı, benim kalmaz.
Bizde köy ortaya konur, herkes ihtiyacı kadarını alır.
Sancak klanı kamisini müttefiklerine attırırdı, ben kamimi saklamam.
Abim kuzeye şöyle fiyakalı, ama biraz da yamuk otururdu. Ben arkamı AZAP ABİME verince, şöyle yaslanırım bi geriye. Kıta sende kalsın kardeş, arkamda durma yeter...

Jsjajajajajajsjsjsjsjsjsss

Sancaga selam savasmaya devam :)

IGreen ShadowI

Ağır Atlı
Aile klani kirmizi cizgimdir.

Sancak olarak aile klanina yaptiklarinizdan sonra demistim. Bu dunya burda bitmeyecek ve sancak bu bedeli ben bu dunyada oldukca odeyecek diye. Sagolsun aztekteki eski doslar mukemmel direnc gosterdiler hepsinin eline saglik. Keza bitmedi. Simdi birazda siz savunun. Sancaktaki eski ama yanlis dostlara selam eder sabir dilerim.

W40 Aileden selamlar disiplin unutmaz... Lennisterler borcunu daima oderler :)

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Girdiği tüm dünyalarda tokatlanan biri mi söylüyor :) NOP abilerinin destek verdiği dünya hariç :):):)
Bak bu forumda senden başkasına yazmam kolay kolay seni sevdiğimden yazıyorum biliyorsun. Alınmıyosundur inşallah.

niye alınayım dünyanın en iyisini de olsan bir gün biri çıkar kaybedersin normal olaylar bunlar :)

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
Aylardır nerdesin aslan parçasi şimdi niye sağda solda havliyorsun ? Diyelim ki elimize verdiler sana ne ? Sen silindin gittin bu dünyadan konuşmaya hakkın yok . Hesapta iftira atılan arkadaşını savunmaya gelmiştin. Ne arkadaşın ne de onun arkadaşı kimse açıklama yapmadı. Demekki o.. arkadaşı ya o.. ya da pe.. mis gerçekten.

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Aylardır nerdesin aslan parçasi şimdi niye sağda solda havliyorsun ? Diyelim ki elimize verdiler sana ne ? Sen silindin gittin bu dünyadan konuşmaya hakkın yok . Hesapta iftira atılan arkadaşını savunmaya gelmiştin. Ne arkadaşın ne de onun arkadaşı kimse açıklama yapmadı. Demekki o.. arkadaşı ya o.. ya da pe.. mis gerçekten.

tebrikler Sherlock

Deleted User - 848880811

Ziyaretçi

ben aylardır sizin yine sildir olup gideceğiniz günü bekledim biraz erken geldim ama bekleyin siz pazar 20:45

bypascal

Milis
Sancak klanı bu word köy sayısına oranla tüm klanlardan daha çok kesim yapmış ve hakkıyla daha çok köy toplayan klan, aztek'le savaşımızda karşılıklı oyuncularımız ban yesede savaşın hakkını verdik. Azap ile Alarm karşılıklı hesap alışverişinde bulunmuş, savaşın kazananı iyi hesap alan olmuş. Biz Aztek klanıyla durmadan savaştık kimse hakkımızı yemesin. Biz kararımızı verdik hadi bakalım yiyosa onuda buraya yansıtın.

Ama biz savasamadik savunduk?
Burda haksızlık yokmu sencede :)

Kesimler daha yeni başlayacak.

Bunu değerlendirmek için bugünkü kesimleri atın 1 ay sonra yine görüşelim.

He bu arada biz oldukça sabirliyiz sindire sindire geleceğimiz için
Umarim aldığınız karar devam etmek üzerine olmuştur.

Aksi bizleri hayal kırıklığına ugratir.
Başarılar.
Yine söylüyorum bn sizi tutuyorum :cool: