Son Savaş

Edit-997395

Yasaklı
Bence şöyle yapalım @Vivere Senza Rimpianti * yi siz toplayın, bizde kurtulalım sizde kurtulun :D savaşta bitsin

Sizde hemen benden kurtulmaya yer arıyorsunuz he :D Ula gardaşlar bu Abdi size ne etti :p

@Vivere Senza Rimpianti * ayak üstü yine beni unutmamıs canım kankam :p

Unutursak kalbimiz kurusun :p

Bu nedir aga Udw daha savasamadan kendi içlerinde dağılmaya basladi

Udw aslında 2 hafta önce yönetimlerinin silme kararı alıp silmesi ile beraber bitmişti . Sizler yeni öğrenmiş oldunuz. :)

NaRTsOsRiKuA

Çaylak
Eşit ve adil bir savaş olması için iki tarafta (Eşkiya-Udw vs Argo) elinden gelen gayreti sarf etti.. Özellikle Argo daki arkadaşların bu husustaki yaklaşımı tebrik edilecek derecede güzeldi.. fakat udw klan yöneticilerinin savaşa birkaç gün kala tamamen bırakması ve kalan sürede udw den bırakanların belli olmaması ve kalan ekiplerin bir birliktelik oluşturmamasından kaynaklı planlanan büyük güzel savaş olamayacak.. Eze eze yenecekler bizi =)) şimdiden argoyu tebrik ederim =)

mr.ayvaz

Acemi
son savaşta müttefiğimizden akıl almaz hamleler. udw saldırılarıyla göz kamaştırıyor :D dünya başından beri yapmış olduğu savaşlardaki üstün başarının sırrı buymuş :D

bbbb.pngcccc.png

Cyroburn*

Kılıç Ustası
Oyun içi profillerden okuduklarım ve konuştuklarım sonucunda ARGO oyuncuları da bu dünyadan pek memnun değil gibi geldi zevk alamadılar sanırım. Aslında ARGO klanı EŞKİYA klanına ve UDW'den geri kalan oyunculara biraz süre tanısın mesela 1 hafta 10 gün kadar köyler toplansın ordular basılsın tahminen 60-40 civarı bi harita olur. Sonrasında 2-3 hafta savaşırlar ve en azından ciddi bir savaş görmüş olurlar kendileri de zevk alır. Dünyayı da kim kazanırsa kazansın zaten klasik dünyayı kazanınca hiçbir halt olduğu yok bunu hepimiz biliyoruz en azından haftalarca dünyanın bitmesini beklemek yerine birkaç hafta daha eğlenebilirler diye düşünüyorum :)

erwl

Milis
Oyun içi profillerden okuduklarım ve konuştuklarım sonucunda ARGO oyuncuları da bu dünyadan pek memnun değil gibi geldi zevk alamadılar sanırım. Aslında ARGO klanı EŞKİYA klanına ve UDW'den geri kalan oyunculara biraz süre tanısın mesela 1 hafta 10 gün kadar köyler toplansın ordular basılsın tahminen 60-40 civarı bi harita olur. Sonrasında 2-3 hafta savaşırlar ve en azından ciddi bir savaş görmüş olurlar kendileri de zevk alır. Dünyayı da kim kazanırsa kazansın zaten klasik dünyayı kazanınca hiçbir halt olduğu yok bunu hepimiz biliyoruz en azından haftalarca dünyanın bitmesini beklemek yerine birkaç hafta daha eğlenebilirler diye düşünüyorum :)

Finale hucum kalsaymış daha iyiymiş diyorum beaa az zevk alırdık en azından, beleş köy toplama yarışı loading, lanet olsun :)