Star Warriors Klanları > Soru - Cevap

bulls'un uğur merkezi

yer: chicago drake otel. burası, bulls'un karargahı. otelin alt katında blues bar var. ve burası chicago bulls oyuncuları için uğur merkezi. ‘‘ne zaman bir maçtan önce buraya gelirsek kazanıyoruz’’ diyorlar. ve bu otele basın mensuplarının girmesi yasak. ancak büyük tesadüf, türkiye'den rezervasyonumuzu buraya yaptırmışız. çaresiz bizi kabul ediyorlar. tek şartları var; fotoğraf çektirmemek. ‘‘tamam’’ diyoruz.

yine mi efes?

blues bar'da, michael jordan, scottie pippen, toni kukoç luc longley, jud buechler, steve kerr birarada. ve sonra güzel bir sohbet başlıyor. önce avrupalı toni kukoç geliyor. ve ilk sorusu, ‘‘türkiye'de kim şampiyon oldu, gene mi efes?’’ diye soruyor. ‘‘hayır’’ diyorum, ‘‘ülker oldu bu sene.’’ ‘‘değişiklik iyi’’ diyor kukoç ve ekliyor, ‘‘ama ülker bir türlü avrupa'da iyi yerlere gelemiyor."

Sterilortam

Milis
bulls'un uğur merkezi

yer: chicago drake otel. burası, bulls'un karargahı. otelin alt katında blues bar var. ve burası chicago bulls oyuncuları için uğur merkezi. ‘‘ne zaman bir maçtan önce buraya gelirsek kazanıyoruz’’ diyorlar. ve bu otele basın mensuplarının girmesi yasak. ancak büyük tesadüf, türkiye'den rezervasyonumuzu buraya yaptırmışız. çaresiz bizi kabul ediyorlar. tek şartları var; fotoğraf çektirmemek. ‘‘tamam’’ diyoruz.

yine mi efes?

blues bar'da, michael jordan, scottie pippen, toni kukoç luc longley, jud buechler, steve kerr birarada. ve sonra güzel bir sohbet başlıyor. önce avrupalı toni kukoç geliyor. ve ilk sorusu, ‘‘türkiye'de kim şampiyon oldu, gene mi efes?’’ diye soruyor. ‘‘hayır’’ diyorum, ‘‘ülker oldu bu sene.’’ ‘‘değişiklik iyi’’ diyor kukoç ve ekliyor, ‘‘ama ülker bir türlü avrupa'da iyi yerlere gelemiyor."
Okadar haklısın ki ne olcak bu ülkenin hali gerçekten şu yeni teknik direktör gelirse belki fenerbahçe toparlar ama şu gerçek var Klanlar presiz zor oyun biraz

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Bu forumda ana avrat sövenlere bile güldüm geçtim sen şaşırmışsın demedim ama şu insanlarla dalga geçtiğiniz için hepinizin şaşırdığını düşünüyorum. Yazdıkları iyi ve ya kötü orasını eleştirmiyorum ama kimseye herhangi bir zararları olmadığı ve kendi hallerinde eğlenmek istediklerini ve bizim aksimize çok temiz insanlar olduklarını gayet belli ettiler bence. Forumda bizim gibi takılmadıkları için bu kadar ergence davranmanıza gerek yok beğenmeyen okumasın uzasın gitsin. Bu insanları hiç tanımıorum ve niye swguardlık yapıyorum bilmiyorum ama bu insanların çok saf niyetli olduğunu düşündüğüm için çok sevdim açıkçası. Dediğim gibi kimse okumak zorunda değil salın burayı diğer başlıklarda takılın :) Eğer burada erken silinip w60a klan kurarlarsa pre kasmak için takılacağım klan da bu olacak zaten 2 gün önce oyundan başkanlarına mesaj atıp belirttim bunu :D

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
bi dahakine röportajlarını sen yap o zaman da şizofren olduklarını düşünmeyelim arkadaşların

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Klana alım sartlarina uyuyorsun. Senin için büyük fırsat.. bence de bu senin hayatın için önemli bir dönüm noktası olacaktır. Sakin kaçırma :)

preytomygod*

Yasaklı
Adım Alper ve yaşım 45. Bu oyunu 2005 yılından beri aralıklı olarak oynuyorum.

Virüs öncesinde otostop ile dünyayı geziyordum. Otostop ile gittiğim en uzak ülke Japonya'dır.

Otostop ile kesintisiz hep ileri doğru gittiğim en uzun mesafe 12000 km ile izmir'den Rusya 'da Vladivostok a kadardır.

yanlış anlaşılıp neden bununla yargılıyorsun diyenler ( belki ) olucaktır ama 3. Sınıf türkçesi ile bu yaşa nasıl gelmiş ve bu azimmi desem yoksa kendini begenmişlikmi bilmiyorum ama özellikle kendi nicklerini geçirip primcilik degilmi bu şimdi ?

Kendi kendine röpörtaj yapmak ne ya :D

bursasporluugur

Çaylak
Abi çok sıkıldım sw ile ilgili başlık okumaktan yeter yahu,
biraz icraat yaparsınız, ondan sonra konuşuruz gözünüzü seveyim

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Alper yazını okurken aynı bu sahneyi yaşıyorum. Anladık adın Alper otostopcusun.. bilmeyen kaldı mı ???

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
Bu forumda ana avrat sövenlere bile güldüm geçtim sen şaşırmışsın demedim ama şu insanlarla dalga geçtiğiniz için hepinizin şaşırdığını düşünüyorum. Yazdıkları iyi ve ya kötü orasını eleştirmiyorum ama kimseye herhangi bir zararları olmadığı ve kendi hallerinde eğlenmek istediklerini ve bizim aksimize çok temiz insanlar olduklarını gayet belli ettiler bence. Forumda bizim gibi takılmadıkları için bu kadar ergence davranmanıza gerek yok beğenmeyen okumasın uzasın gitsin. Bu insanları hiç tanımıorum ve niye swguardlık yapıyorum bilmiyorum ama bu insanların çok saf niyetli olduğunu düşündüğüm için çok sevdim açıkçası. Dediğim gibi kimse okumak zorunda değil salın burayı diğer başlıklarda takılın :) Eğer burada erken silinip w60a klan kurarlarsa pre kasmak için takılacağım klan da bu olacak zaten 2 gün önce oyundan başkanlarına mesaj atıp belirttim bunu :D
Adam heryere baslik aciyor. Bu dunya yetmiyor baska dunyalara aciyor. Onlarida gectim oyunda ki mesajlarida geliyor. Bu saflik temizlik falan degil.

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Soru: Sizlere katılmak istersek ne yapmamız lazım ?
Cevap : Bizler için önemli olan; maximum birlik seviyesine, koordine olabilme becerisine ve yüksek bağlılığa ulaşabilmektir. 50 kişi olalım ama herkes görevini bilsin ve köylerini ailesi için FEDA etmeye hazır olsunlar.
Klana alım sartlarina uyuyorsun. Senin için büyük fırsat.. bence de bu senin hayatın için önemli bir dönüm noktası olacaktır. Sakin kaçırma :)
Evet okumamıştım ama dediğin gibi uyuyormuşum. Şimdi ikile buradan :)

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Adam heryere baslik aciyor. Bu dunya yetmiyor baska dunyalara aciyor. Onlarida gectim oyunda ki mesajlarida geliyor. Bu saflik temizlik falan degil.
Ne olarak nitelendirebilirsin en fazla ? Diplomasi kaşarlığı bilen tiplere benziyorlar mı sence ? En fazla bu insanların normal olmadığını düşünebilirsin ona da bir şey diyemem ama şizofren ybaydi (yusuf) gibi birisi cin ekibinin şakşakçılığını yapıyorken ve siz de w49da onun klanına takılmaya/pre kasmaya gitmişken yani aranızın iyi olduğunu belli etmişken, başkalarını hastalık üzerinden yargılamanızı çok doğru bulmuyorum

DeletedUser71781

Ziyaretçi
bi dahakine röportajlarını sen yap o zaman da şizofren olduklarını düşünmeyelim arkadaşların
Onunla uğraşacağımı sanmıyorum ama bu tarz şeyler yapmamaları hakkında ( ve ya olması gerektiği gibi bir röportaj yapmaları konusunda ) naçizane bir kardeş tavsiyesi vereceğim zaten :)

Sterilortam

Milis
semih shelbye üye topluyo galiba :p