Artizz

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
Artiz bu wordun en bos klanıydı bana göre sadece bu Classic için konuşuyorum:)
Normalde cevap vermem böyle şeylere ama sana bir güzellik yapacağım. O boş dediğin klan konumları alakasız olmasına rağmen hucum sınırını hiç savunma yapmadan, sadece belli oyuncuları kitleyerek, udw nin hucum sınırına girmesini engelledi. Yani udw hucum savaşında, hucumdan çok daha fazla savaştılar diyebilirim.

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Normalde cevap vermem böyle şeylere ama sana bir güzellik yapacağım. O boş dediğin klan konumları alakasız olmasına rağmen hucum sınırını hiç savunma yapmadan, sadece belli oyuncuları kitleyerek, udw nin hucum sınırına girmesini engelledi. Yani udw hucum savaşında, hucumdan çok daha fazla savaştılar diyebilirim.
eyvallah abi :)

erwl

Okçu
Video da inadım ön planda beğendim :))
Emeğinize sağlık beyler

Enes tanıyorum diyince sana yüklendik :)

Biraz ağır olacak ama bunu hak ettin;

C14 genel seçimlerinde artizz genel başkanlığına adayım, size tek başına iktidar vaad ediyorum destekleyin beni, ara beni bul artiz beni bulsun yarın öbür gün hazine açıldığında bulamadığında canını yakarım.

Circassian

Kılıç Ustası
C14 genel seçimlerinde artizz genel başkanlığına adayım, size tek başına iktidar vaad ediyorum destekleyin beni, ara beni bul artiz beni bulsun yarın öbür gün hazine açıldığında bulamadığında canını yakarım.

Egoist falan ama bizim başkanında gideri var haksızlık etmeyelim :):):)

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Olum klanının yarısı ultimatetribalwars2.0 botu diğer yarısı tampermonkey kullanıyo :) hala gelmiş burda yazmaya yüzün var kskssk
Böyle böyle bot isimlerini de öğreniyoruz bak scriptten fake atmaktan sıkılmıştım bir ara1k fake atarsam yarım saatte botu kullanmays başlamışımdır şikayet edin de ban yiyo mu kontrol edelim :)

Deleted User - 5559770

Ziyaretçi
Böyle böyle bot isimlerini de öğreniyoruz bak scriptten fake atmaktan sıkılmıştım bir ara1k fake atarsam yarım saatte botu kullanmays başlamışımdır şikayet edin de ban yiyo mu kontrol edelim :)
Haklısın ama biraz paran olucak :)

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Sese zaafımız var değiştiremiyoruz başkanı ondan :p yabancı dünyalarda takılırız bir süre sanırım c14 e bir planımız olmayabilir trde silmekten sıkıldık afhkl diplomasiyle çok uğraşmadan vurulup kapatılacak dünya arayışındayım bakalım :)

Narkoz44

Okçu
Artiz Klanı Olarak Hedeflerimiz Doğrultusunda Oynadık Harita ve Sayısal Olarak baktığımızda Diğer klanlarda Aramızda çok fark var 70 kişilik kadromuzu İle Aşiret Klanları İle Baş etmemiz Mümkün Değil Emek veren arkadaşlarımıza teşekkür ederiz
Dostlarımızın Zamanından Çalıp Udw ve Argo yu Geriletmek İçin Kullanmadık Haritanın bizim için Çıkmaz Olduğunu Ön görerek Hesap Silme kararı Aldı Yönetim Bunada Saygı Duyulması Gerekir.
Hiç bir arkadaşımızın Emeğini Kimsenin Çıkar Çatışmasına Kullandırmadıkları İçin Teşekkür ederim

Narkoz44

Okçu
Alayınıza gıcık oldum lan. Günlerce uğraştırdınız beni. Ama şu da gördüğüm en iyi video diyebilirim:))
Haşim Abi Gönül İsterdiki Biraz daha oynalım Yeni Isınmıştık :(
İki taraf İçin Keyifli Seviyeli Savaş oluyordu Hiç bir udw Oyuncusundan Kötü Bir söz Duymadık kötü biz söz kullanmadık Bunun İçin de Sizlere Ayrı Teşekkür ederim

Mr.Paratoner

Yasaklı
Değişim rüzgarı esmeli artık...
enes koltuk sevdasından vazgeç :d
olmaz kendi bırakmadığı sürece onun karadenizli kuymak zekasına zaafımız varr <3
he sabah sile alacağımızı gördüğümden beri sövüyor muyum arkasından evet sövüyorum

paytak artiz el ele başka claslara :p
biz de tek başkan yok sistemimiz farklı :p

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
Haşim Abi Gönül İsterdiki Biraz daha oynalım Yeni Isınmıştık :(
İki taraf İçin Keyifli Seviyeli Savaş oluyordu Hiç bir udw Oyuncusundan Kötü Bir söz Duymadık kötü biz söz kullanmadık Bunun İçin de Sizlere Ayrı Teşekkür ederim
Ben hiç zevk almadım:(( keşke hucum sınırında sadece artiz olsaydı. O zaman işte kafa kafaya savaşırdık ve inan çok daha fazla eğlenirdik.
O değil de köylerimi niye yıkıyorsunuz lan:((