Artizz

p1pijo

Yasaklı
C14 genel seçimlerinde artizz genel başkanlığına adayım, size tek başına iktidar vaad ediyorum destekleyin beni, ara beni bul artiz beni bulsun yarın öbür gün hazine açıldığında bulamadığında canını yakarım.

Artizde başkanlık sistemi yokki:( Hergün whatsabı açınca bana neler söylüyolardı bilsen keşke:) C14 de bu sefer millet daha çok birbirine kitlenir 30 klan aşagısı giren olmaz koca 300 400 kişi az görülmeye başlandı bu sistemde üzgünüm oynanmıyo:)

Pressman*

Baltacı
Artizde başkanlık sistemi yokki:( Hergün whatsabı açınca bana neler söylüyolardı bilsen keşke:) C14 de bu sefer millet daha çok birbirine kitlenir 30 klan aşagısı giren olmaz koca 300 400 kişi az görülmeye başlandı bu sistemde üzgünüm oynanmıyo:)

Niye ifşa ediyorsun kardeşim c14 planlarımızı, ayıp ayıp...

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
O bölge renklenınce senle emre yıkılmadığı surece orda ılerleme ihtimalimiz çok düşüktü.Ve seni yıkmazsak rahat bırakırsak biz uykusuz kalırdık savaşı açamıcaksan karşıyı kitlemek lazım:) arar söversin diye hep teldeydi gözüm ama olmadı :)
Karantinaya dua et:) Evini basıp bilgisayarını kıracaktım:))
500 mancınık nedir lan:((

celo205

Mızrakçı

Sana bi kişi bile saygıda kusur etmiyor
Hergun seni düşünüyor ama sen gelmiş burda whatsapta neler diyorlar diyorsun yakıştıramadım açıkçası neler diyorlar ? Genede saygılar başkanım

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
Geçmiş olsun abi abartmışız biraz yıkıma çıkınca :) enesin işleri hep haşim abi bizi bitirir orada boş boş beklersek dedi hwrkese mancınık bastırıp o sınıra attırdı :D
Bu yüzden diyorum işte keşke hucum yerine artiz olsaydı sınırda. Ciddi söylüyorum çok eğlenirdik o zaman. Kim kazanır ya da kim kaybeder önemli değil. Öyle bir durumda yine bana gelirdiniz ama ben de size saldırırdım çiçek gibi savaşırdık:)

Circassian

Kılıç Ustası
Bu yüzden diyorum işte keşke hucum yerine artiz olsaydı sınırda. Ciddi söylüyorum çok eğlenirdik o zaman. Kim kazanır ya da kim kaybeder önemli değil. Öyle bir durumda yine bana gelirdiniz ama ben de size saldırırdım çiçek gibi savaşırdık:)

kısmet değilmiş abi şu artizi bi 300 kişi yapabilsek çok canlar yakıcazda kimse bizle gelmiyo :):):)