ARTİZ EKİBİ OLARAK VEDA !

DeletedUser69041

Ziyaretçi
O konuşmalar forumdaki mesajlardan sonra olmuştur diye düşündüğüm için yazdım. Tam olarak bu konuyu anlatmaya çalıştım zaten. Klan forumunda yayınlanan mesajdan sonra ne dendiğinin önemi yok artık.

Sonra olmadı biri yönetime taşındı biri genelde kaldı genelde kalana lak lak yapmayın gidin dendi silindi.

Yönetime tasinanada kimsenin haddine değil yöneticiyi eleştirmek dendi konu silindi.

nop üyeleri farkında olmadan üst ve yönetim ekibine iyi köy büyütüyor sanırsam. w sonunda 30 tane yönetici kanka vs beraber kapatır :D

PANDA*

Çaylak
Lak lak yapmayın silin diyen siliyor madem öyle lak lak yapma git savaş

nopta bi koyun sürüsü var birde herşeyin farkında olup hatır için susanlar var. Biz sanki bilmiyoruz yönetimle ayrı konuşmayı. Demekki konuşuldu sonuca bağlanmadı bardağı taşıran son damlaylada neden bıraktığımızı açıkladık hala koyunlar laf ediyor.

Birkaç soruyla sonuca varırsınız
Bu lak lak etmeyin diyen arkadaş neden hesabı sile alıyor ? Madem haklı madem aktif oyuncu free köy toplamıyor devam etsinler savaşsınlar

madem biz haksızız neden çıkıp o malum yöneticiler açıklama yapmıyor yada yapamıyor? Açığa çıkmasından korktukları birşey var demekki az düşünün cevap dahi veremiyorlar

forumda yazılanların silinmeside birçok kişinin hiçbir şeyden haberi olmaması ve öyle kalınması istenmesi. Yoksa başka serverlerde nasıl oyuncu toplayacaklar. Milletti enayi yerine koyup free köy toplaycaklar. Şimdi bu laklak yapmayın diyen arkadaşta biliyor günde oyuna yarım saat bir saat bakıp savaş kzanılmayacağını ondan sile alıyor

yoksa bakın biz sildik etraf beleş köy kaynıyor alarmda dokunmayacağını ifade etti aslında çocuklargibi sevinmeleri lazım beleş köy toplayacakları için

Circassian

Çaylak
Konuyu uzatmanın anlamı yok herkes kendince haklı olabilir bizim(artiz) ekibin en çok dikkat ettiği konu usluptur kimseye ezilmeyiz boyun eğmeyiz hele ki böle “lak lak yapmayı” tarzı bize karşı kullanılmasına müsade etmeyiz. Sonuc ortada 1 Ayı geçkindir kşmse taşın altına elini koymuyor koyanlarada köstek olunuyosa sonuç kaçınılmz.
Yönetim dışı yönetimi savunan nopu savunan arkadaşlarada bi kaç sözüm var ne kadar muhattapsınız yönetimle bilmem etmem ama benm tahminim farklı ieyler dönüyo ve su an yönetim hariç 500k altının nopta hiç bi şansının olmadığını düşünüyorum

Panzer EL-TURCO

Yasaklı
sonkez söyleyeceğim sana. Ordaki konuşma bardağı taşıran son damla olduğu için örnek teşkil etsin diye atılmıştır. Arkada hiçbirşeye karışmayıp tamamıyla ne konuşuldu bilgin yok. Git abilerin anlatsın sana tabi kendilerioyuna bakmıyor anca lak lak yapıyorlar. Biz uzatmadık duruşumuzla sil yapıyoruz.
Kaldıkı genel olarak nop klanalrı arasında tek bır klan total kesimde önümüzde biz bu kadar yapabildik bu kadar köy sayımızla. Daha iyisini beleş köy kovalayan günde 1 saat oyuna giren öilyonluk abileriniz yapsın. Ben burada ne mesajlar yayınlardımda dua etsinler sevdiğim saydığım kişiler var aralarda.
Bu yazdıklarını okumuyorum, seni haklı bulduğumuda söyledim ama şu yapılan olayı çok yanlış buluyorum, sonuçta bizlerde aynı sorunları yaşıyoruz..

Xyp9x

Çaylak
Çok abarttınız, oyuncuya söz geçiremeyip hesap silen yöneticide ilk defa görüyorum.

Muhtemelen nop klanı ile ilk dünyan fakat yöneticilerden çok sen konuşuyorsun. Nop'un içinde olduğu her olayda, olaylar hakkında yarım yamalak bilginle gelip nopu savunmak için burda 2-3 şey karalıyorsun. Salsana arkadaşım, bırak abilerin gelsin açıklama yapsın, Yapamıyorlar mı yoksa?

Panzer EL-TURCO

Yasaklı
Muhtemelen nop klanı ile ilk dünyan fakat yöneticilerden çok sen konuşuyorsun. Nop'un içinde olduğu her olayda, olaylar hakkında yarım yamalak bilginle gelip nopu savunmak için burda 2-3 şey karalıyorsun. Salsana arkadaşım, bırak abilerin gelsin açıklama yapsın, Yapamıyorlar mı yoksa?
w34 den beri Nop ile oynuyorum, bu oyuna emek veriyorum istediğim kadar konuşurum. Bunlar benim oyun arkadaşlarım yeri geldi sabaha kadar uyumadık, yorum yapma hakkım yok mu? kötü birşey mi demişim ? Her şey bu olay yüzünden çıktı kimse birbirini kandırmasın. Hadi onu geçtim sen bu arkadaşları nerden tanıyorsunda savunma moduna geçtin ? Şu an Nop ta mı oynuyorsunda bana laf ediyorsun ?

PANDA*

Çaylak
@Panzer EL-TURCO sende haklısın kendince. Yapıcı olmaya çalışıyorsun banada hak verdiğini ve sorunları seninde gördüğünün farkındayım. Biz bizce doğru olanı yaptık. He nop yönetiminde o konuşan şahıslar gelir açıklama yaparsa verecek cevabımız tabiki var gerekirse herşeyi ortayada dökeriz onların yaklaşımına göre. Biz kendimizce çekilmeyi daha fazla bu şahıslarla uğraşmayıp silmeyi uygun gördük(onlarla konuşmamıza bazı şeyleri çözmeye çalışmamıza rağmen). Zaten oyunda profılıme bakarsan hesabıda boşalttım ufak bır rıcada bulunarak köyleri boş bıraktığımı söyledim. Oynayan devam edecek arkadaşlara başarılar.

Xyp9x

Çaylak
w34 den beri Nop ile oynuyorum, bu oyuna emek veriyorum istediğim kadar konuşurum. Bunlar benim oyun arkadaşlarım yeri geldi sabaha kadar uyumadık, yorum yapma hakkım yok mu? kötü birşey mi demişim ? Her şey bu olay yüzünden çıktı kimse birbirini kandırmasın. Hadi onu geçtim sen bu arkadaşları nerden tanıyorsunda savunma moduna geçtin ? Şu an Nop ta mı oynuyorsunda bana laf ediyorsun ?
La sen benle dalga mı geçiyorsun?

**Küvet**

Yasaklı
Enes gibi bağlılık yönünden iyi bir adamın ekibini daha kaybeden nop ta sırada sizce hangi ekip var vedaya ya da kopmaya hazırlanan ? ama asıl kayışın koptuğu yer error ekibini bezdirdikleri gün olacak , o gün nop için güneş batıdan doğacak ( nop bu dünya error oyuncuları hariç geri kalan herkesi kullan at politikasında )
Aslında bu hep vardı ama bunun 50 de uygulanmaması başta soa olmak üzere herkes tarafından göz ardı edildi..ama 50 de klan nop değil trickers tı ve göz ardı edilmesinin sebebi de buydu .. error ekibi w40 tan kalan borcunu nop a ödediğini hissettiği gün gerekeni yapacaktır lakin şu unutulmamalı ; nop yanına başka klan ekipleri almadan bu oyunda bir başarısızlık timsalidir ve bunu gizlemek içinde her yerde hacım lobileri yapıp daha sonra toplu ban yiyip kaçış planlarını uygularlar

error’a laf atıyolar koş @Ortalama Biri

nop ve error farklı ekipler değil, soa-nop veya artizdeki olaylara bakarak bu çıkarımı yapmayın. bırakan arkadaşlar için hayırlısı buymuş diyelim, ölü toprağını atalım dedikçe ekstra bir şeyler çıkıyor heleki bu olay op hazırlarken cıktı karsımıza, toparlarız elbet :)

AĞABEY

Yasaklı
Klanlar oyun hayatımı 56'ıncı dünya ile noktalamış bulunmaktayım. Oynayan herkezin eline, koluna emeklerine sağlık.

Bizde çoğu şeyin farkındaydık, büyüklerimizin bize söylediği sözlere güvendik ve inanmak istedik sonuç olarak bu duruma geldik.

Kalan klanlara başarılar dilerim kalbini kırdığım kişiler varsa haklarını helal etsinler, benim hakkım var ise helal olsun hepinize.

Deleted User - 5547812

Ziyaretçi
Klanlar oyun hayatımı 56'ıncı dünya ile noktalamış bulunmaktayım. Oynayan herkezin eline, koluna emeklerine sağlık.

Bizde çoğu şeyin farkındaydık, büyüklerimizin bize söylediği sözlere güvendik ve inanmak istedik sonuç olarak bu duruma geldik.

Kalan klanlara başarılar dilerim kalbini kırdığım kişiler varsa haklarını helal etsinler, benim hakkım var ise helal olsun hepinize.
hakkım varsa helal olsun sende helal et hayatta basarılar.