w57'de yağma nasıl yapılır ?

• Konuyu başlatan DeletedUser61081
  • Başlangıç tarihi
o nasıl bir mantık? ben anlamadım dediğin şeyi tam olarak. daha doğrusu kafam karıştı. Ben pushingi reel bir oyuncu senin için köyü boşaltıp yağmalası olarak biliyorum. Reel bir kişinin senin için köy büyütüp köyü sana aldırması anlaşmalı köy alımı ki bu da benim bildiğim yasak olmaktan klanlar w5 gibi falan kalktı.
Evet anlaşmalı köy alımı yasak değil zaten o yüzden onu yapabiliyorsun yani arkadaşın kendine köy büyütebiliyor ama arkadaşına kendini yağmalatamıyorsun mesela yakalanmadan multi açıp köyü aldın ban yemiyorsun ama o köyü sürekli yağmalayıp pushing yaparsan ban yiyorsun, yanii anlayacağın garip bir sistem daha çözülemedi tam olarak :D

Freaky

Mızrakçı
o nasıl bir mantık? ben anlamadım dediğin şeyi tam olarak. daha doğrusu kafam karıştı. Ben pushingi reel bir oyuncu senin için köyü boşaltıp yağmalası olarak biliyorum. Reel bir kişinin senin için köy büyütüp köyü sana aldırması anlaşmalı köy alımı ki bu da benim bildiğim yasak olmaktan klanlar w5 gibi falan kalktı.

Şöyle bir mantık var anlaşmalı köy alımı değilde anlaşmalı ham yağmalamak yasak.
Yani arkadaşın sana köy büyüttü ve aldın bu şekilde ceza yemiyorsun ama o köyü yağmaladığında ceza yiyorsun : ))

BirDost*

Kılıç Ustası
Şimdi anladım. Pushing ceza sebebi yani. Eyvallah.

Nop pushing yaptı asdfjklaj

Hatta biz pushing için değil oyun başı patlayan bir arkadaşımıza 1-2 gün maden konusunda yardımcı olmak için kendimizi yağmalatacaktık bak multi falan değil kendi hesabımızı yani nasıl bir pushing olabilir ama ban yemeyelim diye destek sistemine sorduk ticaretin açılmasını bekleyin dediler :D

DeletedUser6436

Ziyaretçi
Hatta biz pushing için değil oyun başı patlayan bir arkadaşımıza 1-2 gün maden konusunda yardımcı olmak için kendimizi yağmalatacaktık bak multi falan değil kendi hesabımızı yani nasıl bir pushing olabilir ama ban yemeyelim diye destek sistemine sorduk ticaretin açılmasını bekleyin dediler :D

Bildiğin pushing işte adamı resmen birlikte ittiriyorsunuz :) normalde o adam patladığı için geri kalması lazım :)

DeletedUser6436

Ziyaretçi
Yalnız bu pushing denilen durumu yakalamak çok zor normal yağmadan ayıramazsın nesnel olarak. Öznel bir karar vermesi gerekir yöneticinin o da böyle bir oyun için zor.

Bildiğin pushing işte adamı resmen birlikte ittiriyorsunuz :) normalde o adam patladığı için geri kalması lazım :)
Değil pushing olması için bir hesap ittirilirken yağmalanan hesabın oyunda geri kalması önemli olmaz o zaten multi ya da oynamayan pasif vs hesaptır ben onu ittircem diye kendim geri kalıyorum ve bu sürekli bir durum değil 1-2 gün süren bir durum

DeletedUser66224

Ziyaretçi
adamı seversiniz sevmezsiniz umrumda değil de o kadar haklı ki,

gidilen köy sayısını bazıları da aynı köye 100ms arayla saldırarak kapatıyor tabi. bunlar da gerçekler. multi kullanmak şart olmuş cidden, biri başlayınca otomatikmen karşıdaki de yapmak zorunda kalıyor. bazıları daha iyi yapıyor ve haksız fayda sağlıyor. bunların hepsi yanlış ve şu an her klanda multi vardır zaten. bizim klanda yok diyen de net yalancıdır. reelde bu kadar yozlaşınca oyunda da cümleten yozlaştık sanırım :) Allah sonumuzu hayır etsin :)

DeletedUser61081

Ziyaretçi
haa yok ya ondan değil.. bir arkadaş beni , benim yönelttiğim suçlamalarla suçlamaya çalışıyor ya onu mu kastediyorsun acaba diye düşündüm =)

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
9b8YLk.png

Siz daha neyin muhabbetini yapıyorsunuz ?

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Şikayet ettiklerimize ceza vermeyince bunların olması normal =) işin b.kunu çıkarınca bakalım ceza yiyecek miyiz diye denemeler yapılıyor =)) 17/01 de en çok 93 köy =) dün bundan daha az köyle 1.250.000 =)) hayırlı işler =)

QuickSilver*

Milis
Günde 5 köy almalar 1m yağma atmalar falan bu oyun bozulmuş. Ha eskiden çok mu temizdi ? -değildi. Ama mustafa erol bile multilerini bu kadar çok toplamazdı :))