EİBO VS VUSLAT-ANTİ-BERDUŞ-ARES

• Konuyu başlatan DeletedUser58852
  • Başlangıç tarihi

S.D.44

Milis
Şurada 2 kıtanın birleştiği yerde çapraz2 köy var heh işte onlar benim köylerim ne çektim onlarda:)

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Vuslat anti opu sonrası köy durumu Eibo 17 anti vuslat 16 da kaldı.Bugünün bilançosu böyle.

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Kimse paylaşmıyor ben paylaşayım bişeyler bu gece vuslatın opu girdi günlük bilanço eibo-15 vuslat-12 köy olarak gece sonlandı.

Genel istatistik ise şöyledir.

Eibo 147 köy-Vuslat-Anti-Berduş 100 köy

Grafikte koyalım.
Screenshot_20200125_011342.jpg
İstatistikler savaştan çekilen klanlardan sonraki istatistiktir. Onları koymanın gereksiz olacağını düşündüm çünkü o klanlarda istatistiğe dahil olacaktı o yüzden böyle koydum.

DeletedUser68357

Ziyaretçi
Vuslat 5 ekibi biraz tehlikeli gibi duruyor umarım oynamak için hevesleri vardır

DeletedUser52436

Ziyaretçi
ANTI KLANINDAYDIM 65K IKEN BIR GECEDE 3 KOYUMU BIRDEN KLANDAN KENDINI BILMEZ HADSIZ 2 OYUNCU KOYUMU ALIYOR.
2 AYDIR SAVAS HALINDEYIZ HALIYLE ORDULAR HEP SINIRDA.
BOS KOYU GIRIP ALIP CIKIYORLAR.:)
Vuslatta Antide karakter yoksunu insanlar.
VERILEN EMEGEDE ZAMANADA SAYGILARI YOK..

Mavera01

Çaylak
Ne boş adamlar var 45kyı bile gecmemissin dunya açılalı kesimin yok birseyin yok gelip burda ağlıyorsun köylerinin birini peşkeş cekmissin bile oynamıyorsaniz birakacaksiniz kardesim işinize gelmeyince köyleri eiboya veriyorsunuz.

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Prorespawn oyuncuları w10dan hatırlıyorum klanıda aynı oyuncular mıydı onu hatırlayamadım w10daki kadroları iyi iş yapıyordu.