Dejavu vs Ceset & Exit

aga55

Çaylak
Biz savaşalım dediğimiz zaman YEK bizi arkada vurdu izin verin sonuna kadar GOOD ile YEK ile savaşım... Söz veriyoruz size Dünya kapatmak gibi de derdimiz yok diyenler şimdi yok efendim diplomatlarına zamanında Cem ile muhattap olma dediler diye işi bitince dönmüş :) Yahu azıcık delikanlılık çok değil biraz ya biraz.

Deleted User - 5415557

Ziyaretçi
Dejavu ve Sas klanlarını bu serverda hiçbir şekilde çizgisini bozmadığı için tebrik etmek gerekiyor.
Renk klanının bu tavrına şaşırmamak lazım. Sonuçta İsyan klanının bir uzantısı :)

Birde oynamadığım için soruyorum; Üniversite seviyesini 30 yapınca dünya direk kapanacak mı?

aga55

Çaylak
YEK tarafını da anlamış değilim. Yani bu şekilde kazanabileceklerini mi düşünüyorlar... Güneydoğu tek vücut oldu beyler. Kıtalarına rakip klan girmemiş Kuzey tarafı haketmediniz açık net...Başka neleri deneyeceksiniz acaba.

DeletedUser66161

Ziyaretçi
Düşman klanlarda benim oyunculuğumu sorgulayabilecek nitelikte biri yok o yüzden cevap bile vermiyorum :) korkunuz mu attı sizi bu foruma sessizliğinizi bozdunuz :D fjdglfgsfkdg bilin ki korkunun ecele faydası yok vakti geldi bugün varsınız yarın yoksunuz :D

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Dejavu ve Sas klanlarını bu serverda hiçbir şekilde çizgisini bozmadığı için tebrik etmek gerekiyor.
Renk klanının bu tavrına şaşırmamak lazım. Sonuçta İsyan klanının bir uzantısı :)

Birde oynamadığım için soruyorum; Üniversite seviyesini 30 yapınca dünya direk kapanacak mı?
bunun isyanla ne alakası var zımbo

DeletedUser66224

Ziyaretçi
işaret diliyle anlaşan gorillerin bile iqsu 82 ortalamaya geldi ama sen oyuncuların başka klanlarla beraber sadece oyun oynadığını anlayacak kapasiteye gelememişsin bro :'(

isyanın 2 kurucusu da dejavudaydı mesela, cahile dünya hoş diye boşa dememişler :D

eyesblack

Çaylak
işaret diliyle anlaşan gorillerin bile iqsu 82 ortalamaya geldi ama sen oyuncuların başka klanlarla beraber sadece oyun oynadığını anlayacak kapasiteye gelememişsin bro :'(

isyanın 2 kurucusu da dejavudaydı mesela, cahile dünya hoş diye boşa dememişler :D

İhale bu sefer size kaldı :)

İlk defa Iq ortalaması 82 olan birisi çıkıp buda senin işindir demedi ya ona seviniyorum ;)

Deleted User - 5415557

Ziyaretçi

Yazdığımı tam olarak anladın mı? İsyan klanı mı dedim, üyelerinin büyük çoğunluğunun aynı olmasından dolayı uzantısı dedim. Sen boşver 82 iq yi barbo kardeş kitap okumaya devam et

Vigilaante

Çaylak
daha fazla ne yapabilirler diyordum 6 hesapları daha varmış casus :D hiç bu kadar düşebilen bir klan görmemiştim yerlerdesiniz