UDW

DeletedUser63773

Ziyaretçi
kardeşim neden hakaret ediyosun işmi senin yaptığın ayrıca adamda haklı puanla oyunculuğun ne alakası var askerin yoksa hiçsin
Iste olayda orda puan farki var ne o bana nede ben o akilliya saldirabilirim onu anlayamiyor puan farki var dedigim o ama iste basmiyor oyunu bu kdr biliyor ona kafasi basmiyor ancak konusmak icin konusuyor from senin degil istedigimide konusurum cok zoruna gidiyorsa basligi kaldir

DeletedUser63773

Ziyaretçi
terbiyesizlik yapma başarını dileyecek dile dilemeyeceksen kaybol burdan
çok cesaretin varsa gel w57ye yağmam yapayım seni
Pre kasacam orda bosuna senin icin emek harcadigima deymez cok delikanliysan numarami vereyim ortak bi dunya ayarlar o zaman yagmayi gosteririm sana :)

DeletedUser63773

Ziyaretçi
Yaw he he konusma bos bos laf yapma artislik taslayip da geri vites atani gormedim

HeyBizBurdayız

Baltacı
Malin onde gidenler brda toplanmis bende diyorumki ortak bi dunya belirleyelim girelim delikanli gibi numaramida vereyim diyorum ama malsiniz iste isinize geldigi gibi hareket ediyorsunuz yok oraya gel buraya gel mal mal konusuyorsunuz kemik atan yoksa atayim sana daha ne kdr acik konusayim ? Atalim vs mizi diyorum ama lazuzu gibi gereksiz biri gelip konusuyor laf olsun tabak doldursun mu derdin ?
Sana önümüzdeki klasiğe gel diyorlar ya işte numaranla ne yapsın adam

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
bu 4baykus kim la hiç öyle bir nick görmedim şimdiye kadar savaştığımız klanlarda tanıyan varmı arkadaşı

DeletedUser63773

Ziyaretçi
Iste bende onu konusalim diyorum o uygun olmaz veya ben uygun olmam simdiden atip tutmasin netlestirelim gerekirse 55 56 neyse o dunyada giris yapalim oynayalim ben onu anlatiyorum ama.bazi arkadaslar triplere giriyor :)

HeyBizBurdayız

Baltacı
Iste bende onu konusalim diyorum o uygun olmaz veya ben uygun olmam simdiden atip tutmasin netlestirelim gerekirse 55 56 neyse o dunyada giris yapalim oynayalim ben onu anlatiyorum ama.bazi arkadaslar triplere giriyor :)
Kardeş sen kimsin ki senin için özel bi dünyaya girsinler ,adamlar 57 ye giriyor önümüzde ki klasiğe de giriyor yerse girersin yemiyorsa da burada uzatıp laga luga yapıp konuyu dağıtma

DeletedUser63773

Ziyaretçi
Birader kisisel konusuyoruz bak sende anlamadan bos muhabbet ediyorsun bire bir vs den bahsediyoruz ama klan muhabetine ceviriyon burda kendisi bireysel bahsediyor hala.bazilari neyin kafasini yasiyor anlamiyorum ben udw ye kafa tutmuyorm sayanora nickli arkadas beni cagiriyor gel.atalim diyorum biraz dusunsen kafa bassa 1 klana karsi tek bir oyuncu ne kdr mantikli hala.neyin kafasini yasiyorsunuz anlamiyorum