GÜNEY İTTİFAKI

• Konuyu başlatan DeletedUser66011
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Ağlama kardeşim, ben açık açık ne istediğimi belirtiyorum, gelsin buradan yazsın seni çağırmasın. Mehmet abinin hatrı için yazmıyodum ama bitti gitti artık. Ağlamayı bırak gel karşımıza bakalım, w50 de de boş boş konuşuyodunuz hiç bi etkinizi göremedik.

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Ya sen kimsin kamil? Boş boş konuşma oyununa bak. Tavrınızı da sizide üst üste koyucam ben.
Noldu, çok relax makara yapan fenersavar sinir mi yaptı yoksa? size cevap vermiyorsak boş muhabbet sevmediğimizden vermiyoruz, boş yapmayı bırakıp oyununuza bakın. sen kimsin derken nasıl bir mantıkla soruyorsun, kim olmamı isterdin mesela :) sen kimsin nedir ya :)))

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Ayrıca attığımız capsler uygunsuz olduğunda zaten ban yiyoruz. Çok rahatsız edici bir durum olsa o kadar like almayız diye düşünüyorum. Gizli bir hayranlık seziyorum sende...

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Noldu, çok relax makara yapan fenersavar sinir mi yaptı yoksa? size cevap vermiyorsak boş muhabbet sevmediğimizden vermiyoruz, boş yapmayı bırakıp oyununuza bakın. sen kimsin derken nasıl bir mantıkla soruyorsun, kim olmamı isterdin mesela :) sen kimsin nedir ya :)))
oyuna yenı mı basladın sen delikanlı :D

DeletedUser68228

Ziyaretçi
@Strafe bu tiplere bi’ yaptırım uygularsanız sevinirim, kimse forumda ergen muhabbeti dinlemek zorunda değil, her konuda boş boş konuşmalar, caps atmalar vs. eskiden forumda konu dışı muhabbet olursa başlık falan kapatılırdı, şimdi forum iyice inci sözlüğe dönmüş durumda.

her başlıkta bu tipleri çekmek zorunda değiliz.

september, arkanızdan konuşulan herhangi bir şey yok, bu dünyada son derece netiz oyun başından beri. o yüzden boş muhabbet yapmayalım rica ediyorum.

Strafe: Tamam hemen banlıyorum

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Aynen delikanlı heyecanlıyız napalım. beni 2 aylıkken cami avlusuna bırakmışlar, inanır mısın emekleye emekleye internet kafeye gidip klanlar oynamışım, dizlerim hep kan.

Şaka bi’ yana da evet bugün başladım, sonuç?
Bence bırak emeklerın bosa gıtmesın :D abi tavsiyesi olsun sana :D

Deleted User - 5540543

Ziyaretçi

Senin gibi bir gereksiz görünce sakin olmak gelmiyor içimden. Hayatımda gördüğüm en gereksiz varlıksın yani tamamiyle oksijen israfı. Sabah öğle akşam elit tuğra aksaçlı yendik diye boş yapan klanın oyuncusu olarak sen yazma bunları.

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Senin gibi bir gereksiz görünce sakin olmak gelmiyor içimden. Hayatımda gördüğüm en gereksiz varlıksın yani tamamiyle oksijen israfı. Sabah öğle akşam elit tuğra aksaçlı yendik diye boş yapan klanın oyuncusu olarak sen yazma bunları.
aynen aksaç karasaç vs yeniyoz işte boş zamanlarımızda, biz de böyle bi’ klanız napalım. şimdi git dc kanalında caps paylaş hadi bakim.

DeletedUser61837

Ziyaretçi
yahu tartışmayın kardeşler. Bir oyun için bence gerek yok. Savaşırsınız iyi olan kazanır.
Biz gayet sakiniz ağlak ağlak foruma girip modum topumuzu patlattılar diye şikayet eden sendin :)

Emirhan bey lütfen sinirlenmeyin sinirlenince BURNUNUZ çok güzel oluyor :)