GÜNEY İTTİFAKI

• Konuyu başlatan DeletedUser66011
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5540543

Ziyaretçi
Yok hikayeden beynini çıkarmışlar seninle eşit şartları sağlasın diye adamlar ileri görüşlü BURUN olarak eşit şartları sağlamışlar ama :p

Az önce yazdığımı kopyalayıp atsaydın kendini niye yoruyorsun ki :D

Ayrıca 56da kullandığın nickinle yazarsan buraya sevinirim malum BURUN büyük yanlış kişiye doğru ittirmeyelim :)

DeletedUser61837

Ziyaretçi
Az önce yazdığımı kopyalayıp atsaydın kendini niye yoruyorsun ki :D

Ayrıca 56da kullandığın nickinle yazarsan buraya sevinirim malum BURUN büyük yanlış kişiye doğru ittirmeyelim :)

Ha 56 ben oynamıyorum abilerim kızıyor :( bende aslında sana ittirmek istemiyorum ama çok yakışıyor bence kırılmak yok muhabbet ediyoruz burda

Deleted User - 5540543

Ziyaretçi
Ha 56 ben oynamıyorum abilerim kızıyor :( bende aslında sana ittirmek istemiyorum ama çok yakışıyor bence kırılmak yok muhabbet ediyoruz burda

Bununla mı kırılcaz sayın multicim :D bak ayrıca kellik var bende oradan da yazabilirsin komik olur güleriz hep beraber hadi başla :D

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Yukarda da yazmıştım sizin özelinize ben karismiyim yaşım tutmuyor

Senin yaşın tutuyor da zeka olarak baya geridesin ondandır Allah kimseyi bir oyun platformun da insanların dış görünüşüyle eğlenmeyi kendince dalga geçmeyi marifet sanacak kadar düşürmesin. Dahada fazla bu tartışmanın içinde olmayacağım çünkü temelin bozuk aile fertlerin temeli iyi atamamış.

DeletedUser61837

Ziyaretçi
Senin yaşın tutuyor da zeka olarak baya geridesin ondandır Allah kimseyi bir oyun platformun da insanların dış görünüşüyle eğlenmeyi kendince dalga geçmeyi marifet sanacak kadar düşürmesin. Dahada fazla bu tartışmanın içinde olmayacağım çünkü temelin bozuk aile fertlerin temeli iyi atamamış.

Emirhan alınmış mi bu dediklerime ben takiliyordum sadece :(

DeletedUser64665

Ziyaretçi
bu servere yanlıs klanda baslamısım ... şimdi farkına vardım daa.. ya ALARM yada NOP da baslamak gerekiyormus ... bazı arkadasların anılarını tazelerdik :):)