Kıraathane

• Konuyu başlatan DeletedUser69323
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69323

Ziyaretçi
En son w50'de denediler bana bir şey yapmayı. Birkan ve Yunus sağolsun ertesi akşam düşman klanın diplomatını sıfırdan başlattılar :D akıllı adammış ama uzakta başladı bu sefer

Ben dahada akıllıyım 0 landığım dk w60 a kaçıcam :D

DeletedUser69323

Ziyaretçi
yaw ne lüzumsuz adamsın her foruma girip zorbayı savunuyon. Zorba tarafını tutuyon anladık sende zorba olcan ama Fazla dikkat çekiyorsun yapma :D

DeletedUser69621

Ziyaretçi
yaw ne lüzumsuz adamsın her foruma girip zorbayı savunuyon. Zorba tarafını tutuyon anladık sende zorba olcan ama Fazla dikkat çekiyorsun yapma :D
Sende haklısın gereksiz birine cevap verince yüz bulup haddini aşan kelimeler kullanabiliyor karşısındakine, benim hatam yaşının küçük olduğunu unutmuşum. Ben Alayım kardeşim. Alay olarak başladım Alay olarak bitiricem. Bunun ekran görüntüsünü al dünya sonu foruma tekrar gel.

DeletedUser69686

Ziyaretçi
Sende haklısın gereksiz birine cevap verince yüz bulup haddini aşan kelimeler kullanabiliyor karşısındakine, benim hatam yaşının küçük olduğunu unutmuşum. Ben Alayım kardeşim. Alay olarak başladım Alay olarak bitiricem. Bunun ekran görüntüsünü al dünya sonu foruma tekrar gel.
Adam muhabbet başlığı açmış havlıyacaksan savaş başlıklarına git alayı savunup duruyorsunuz 1 mancınık fake atıyorum o bile canlı dönüyor fake 4 mis atsam köy elimde kalıcak bc hesap sil atmasa daha çok ağlardınız bana gelip atmasalardı yapmayın kendinizi bununla avutun

DeletedUser68650

Ziyaretçi
Alay klanı ile ne güzel dostmuşuz öyle. Dünya başından beri bir türlü bozamadılar aramızı. Ne yaptılarsa olmadı. Yalan söylediler aksi ispatlandı, iftara attılar doğru olmadığı ortaya çıktı. Şimdi de "yancısı" muamelesi ise adamlara ağır ithamlarda bulunuyorlar.
Artık anlayın ne yapsanız olmaz, olmuyor.
Savaştıramazsınız :D

.....

Bir de korkup kaçan, hesap silen arkadaşlar buraları işgal etmesin. Sahada gördük sizi saçma sapan 2 optan sonra topuklarınız ense kökünüze değe değe kaçtınız.

Bekleyin 23 nisan a kadar dünya kapanmazsa bir günlük savaş açacam zorba klanlari kardeşlerime. Maksat o günün armağan edildiği kesim mutlu olsun. Ne dersiniz :)

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Bekleyin 23 nisan a kadar dünya kapanmazsa bir günlük savaş açacam zorba klanlari kardeşlerime. Maksat o günün armağan edildiği kesim mutlu olsun. Ne dersiniz :)
nice nice 23 nisanlar görürsün w kapanmadan :D %85 i toplamak kolay değil

DeletedUser68650

Ziyaretçi
Adam muhabbet başlığı açmış havlıyacaksan savaş başlıklarına git alayı savunup duruyorsunuz 1 mancınık fake atıyorum o bile canlı dönüyor fake 4 mis atsam köy elimde kalıcak bc hesap sil atmasa daha çok ağlardınız bana gelip atmasalardı yapmayın kendinizi bununla avutun
Hesap sili niye yaptılar acaba kardeş.

DeletedUser68650

Ziyaretçi
Hesap sili niye yaptılar acaba kardeş
Lan sen kim köpeksin yok yüz vermiş yok cevap vermiş ne deyim kargaya yawrusu kartal gelirmiş
Bunu yeni gördüm efendi ol. Herkes istediği gibi konuşuyor atıp tutuyor. Kardeşimin yazdığı mi battı. Bize yapılan ithamlar ve hakaretlere aynı düzeyde yanıt versek burada hiç durulmaz. Siz kendi halinize yanin

DeletedUser68650

Ziyaretçi
Biz başladığımızdan beri aynı klaniz aynı diplomasiyiz. Klanlarinizin ismini öğrenene kadar dağılıp yenisi kuruluyor. Takip bile edemiyoruz. Klani söylüyorlar o hangi dünyada diyoruz artık

DeletedUser2315

Ziyaretçi
O ne yaw shopcu feryat postumu begenmis oyun ahalisi olarak zor gunlerden geciyoruz:)