Kıraathane

• Konuyu başlatan DeletedUser69323
  • Başlangıç tarihi

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
feryat kankam benim ayın elemanı seçtikleri elemanı toplamamızı istiyor herhalde az kaldı az mis sayımız yeterse 1 haftaya arada 10 birim kalmaz ondan sonra başlarız

DeletedUser69583

Ziyaretçi
Ayın Oyuncusuna Beni Yaz Uygar abi Sol gözüm görmüyor artık Pc başında oturmaktan :)

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Bunu yeni gördüm efendi ol. Herkes istediği gibi konuşuyor atıp tutuyor. Kardeşimin yazdığı mi battı. Bize yapılan ithamlar ve hakaretlere aynı düzeyde yanıt versek burada hiç durulmaz. Siz kendi halinize yanin

Yanıcak bir halim yok çok şükür. Kardeşin kendisi kaşındı söylediklerimde eksik vardır lakin fazla yoktur hakketiği ithamlar

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Biz başladığımızdan beri aynı klaniz aynı diplomasiyiz. Klanlarinizin ismini öğrenene kadar dağılıp yenisi kuruluyor. Takip bile edemiyoruz. Klani söylüyorlar o hangi dünyada diyoruz artık
W başından beridir klan sıkıntısı çektik biri dağıldı yenisi kuruldu öteki gitti beriki geldi. De bundan sanane bunamı geldi olay :)
Yani bu durumda o kadar sıkıntının içinden buraya kadar gelebildiğim için tebrik etmen lağzım bu durumdan ötürü aşağılamaya çalışman komik :D

DeletedUser69583

Ziyaretçi
KirKe Cok kasıyorsun Biladerim Botu aç film izliyorum de sal baltalarını bizde yemiş gibi yaparız :) Mazeret der babam G.T e benzer her insanda bulunur der.Boş gerginlikleri Sevmiyorum ben Haddinden fazla gergin biriyim.Zamanı Gelecek ve Herkes kimin ne kadar iyi oldugunu görecek.Forumu Okuyorum Sabahtan Beri yok benden köy alamazsınız yok Kolay bitmeyiz Yok şöyle Yok böyle :) Gülüyorum Sadece Namlu size Daha hiç dönmedi Zorba Namluyu Kime Çevirirse Bu siz o şu bu farketmez VURA VURA EZER GEÇER.

DeletedUser68650

Ziyaretçi
W başından beridir klan sıkıntısı çektik biri dağıldı yenisi kuruldu öteki gitti beriki geldi. De bundan sanane bunamı geldi olay :)
Yani bu durumda o kadar sıkıntının içinden buraya kadar gelebildiğim için tebrik etmen lağzım bu durumdan ötürü aşağılamaya çalışman komik :D
Çok gerginsin acaba niye. Tabi ondan da bana ne. Sen takil buralarda

DeletedUser69621

Ziyaretçi
Kurultayda dağılınca bu kiriket çıkıp zaten benim savaşım değildi diyebilir w nin en k•ypak oyuncuları listesine adını yazdırabilir kendini, o yolda ilerliyor benim oyum sana canım :)

DeletedUser69621

Ziyaretçi
Cezan açılınca salyan akmaya devam ediyor sonra tekrar ceza yiyorsun akıllanmayacaksın sen :D

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Cezan açılınca salyan akmaya devam ediyor sonra tekrar ceza yiyorsun akıllanmayacaksın sen :D

Bunu yazıp ban yemen hadfşkjghsdafşkhsdfşgjkhsdfg

en kral cevabı almışın bunun üstüne söz söylemem ayıp kaçar asdghadfgjkhadfkşgadflgk