SAS vs GENERALS

Pikacuu37

Hafif Atlı
Hanedan klanindayiz dediniz sinir bekcisiyiz dediniz sonra ne oldu stalkerin bünyesine girdi hanedan yalan mı :)

Dzpiyade

Yasaklı
Hanedan klanindayiz dediniz sinir bekcisiyiz dediniz sonra ne oldu stalkerin bünyesine girdi hanedan yalan mı :)

Ya okuduğunu anlamada problem yaşıyorsun yada anlamıyorsun.hanedan dediğin klandan herkez burda burda olandan şuan stalker olan birini göster bana bende tamam haklisin diyip sunacağım.ciddi ciddi adam yerine koyup konuşuyoruz anladım ki adam gibi konusmayacaz sizinle.neyse anladigin dil ilede konuşurum.

Pikacuu37

Hafif Atlı
Ya okuduğunu anlamada problem yaşıyorsun yada anlamıyorsun.hanedan dediğin klandan herkez burda burda olandan şuan stalker olan birini göster bana bende tamam haklisin diyip sunacağım.ciddi ciddi adam yerine koyup konuşuyoruz anladım ki adam gibi konusmayacaz sizinle.neyse anladigin dil ilede konuşurum.

52'de hanedan adıyla silmistik sizin klanda birkaç kişiyi pika. Beni de unutmazlar asla. Sınır bekçisi diye anilirdik

Hep hakaret hep hakaret bak ben demiyorum süper otesi sınır bekçisi arkadaşın diyor. Bende diyorum ki sonucu ne oldu Stalker toplamadi mı bunun nesi anlamamak acaba ? Köyler kimde ? Neyse sizle 52 i tartışmak istemiyorum 55 e oynuyoruz artık hatta artık tartışmak bile istemiyorum artık tartışma boyutunu aşmaya başladı.

hd1903

Mızrakçı
Hep hakaret hep hakaret bak ben demiyorum süper otesi sınır bekçisi arkadaşın diyor. Bende diyorum ki sonucu ne oldu Stalker toplamadi mı bunun nesi anlamamak acaba ? Köyler kimde ? Neyse sizle 52 i tartışmak istemiyorum 55 e oynuyoruz artık hatta artık tartışmak bile istemiyorum artık tartışma boyutunu aşmaya başladı.

kardeş eskiden sohbetin keyif verirdi. boş yapar olmuşsun. kesiyorum cahille sohbeti

kral emrexx

Baltacı
Forumda yorum yazanların dünyadaki hesabına bakıyorum. Puanına vs. İyi oynadığını düşündüğüm adamlara hangi klanda olursa olsun içimde bir saygı doğuyor bende saygınlık kazanıyorlar. Ama nedendir bilmiyorum bu forumda o oyuncular ne kadar tartışmaya girerse o kadar saygınlıklarını kaybettiklerini düşünüyorum. Bilgilendirme amaçlı.

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Sorun şu ki pasiflerimizi yakalarsaniz ordu bile kullanmadan topluyorsunuz. Lyandar gibi aktiflere dalarsaniz sonunuzu biliyorsunuz bizzat yasadiniz ve hissettiniz

Üstadim aktif dediginiz oyuncu 30 saatden atilan misde köy vermiş dahası, 4 köyü varken simdi 1 koyu kalmiş. Klaninizda başka aktif oyuncu varmi ? Varsa ilk örnekte yaptiginiz gibi isimlerini yazarsaniz makbule geçer. İyi oyunlar dilerim.

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Üstadim aktif dediginiz oyuncu 30 saatden atilan misde köy vermiş dahası, 4 köyü varken simdi 1 koyu kalmiş. Klaninizda başka aktif oyuncu varmi ? Varsa ilk örnekte yaptiginiz gibi isimlerini yazarsaniz makbule geçer. İyi oyunlar dilerim.
Oğlum sen paralı asker misin niye darlıyorsun bu insanları mdlddösşsm

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Olum hiç kavga cikmiyo burda,can sıkıntısindan acip acip 50 forumunu okuyorum. Hayir adamlar takmiyo beni semih. Ne sas klani, ne de ayyildiz klani. Sihirli annemde ki avni çaresizligi var uzerimde ya.