A Few GOOD Men vs RENK

**crixus**

Mızrakçı
A Few Good Men!
EJslcp.png
EJ1NYR.png
EJ1TVs.png
EJ1aUt.png
EJsmee.png

DiOny SoS

Mızrakçı
bu savunma diye koyduğunuz raporlar 1-2 haftanın önce raporları mı ? Güncel raporsa burada hava yapmayın yav rengi eziyoruz falan diye bu nası asker basmak :D

Almahara

Milis
bu savunma diye koyduğunuz raporlar 1-2 haftanın önce raporları mı ? Güncel raporsa burada hava yapmayın yav rengi eziyoruz falan diye bu nası asker basmak :D
Yok çaylak kalktıktan sonraki raporlar :) Perşembe gecesinden kalmış savunma raporları, saldırı raporları ise bu sabahın operasyonu daha birkaç fetih raporu da varmış öyle paylaşılmayan :) Açıkçası bizim taraftan kimse renki ezdiğimizi falan ifade etmemişti sen hariç :) Savaş gayet kıyasıya bir şekilde geçiyor hatta renkin bizden bariz üstün olduğu sayıca fazlalık konusu da var ancak biz alıştık bu duruma her dünya aynı şey idare ediyoruz bir şekilde :) Güncel istatistik zaten paylaşılmış,her iki tarafa da başarılar diliyorum :)

**crixus**

Mızrakçı
Orduların az olması devamlı kesimlerin konuşması renk tarafından rapor atan yok eminim onların elinde de güzel raporlar vardır iki tarafta emek veriyor.

Sana gelince kimsenin hava yaptığı yok farkındaysan sadece rapor ve istatistik paylaşıyorum. Yapılan kesimler üzerinden kimseyi rencide etmeye kalkmıyorum. Seninle karşılaşırsak daha iyisini sen yaparsın. Hadi kolay gelsin :)