ZORBA-PK

• Konuyu başlatan DeletedUser62793
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68081

Ziyaretçi
sizi adam yerine koyup seviyeli tartışma yapanda kabahat zaten
savaşın sonunda kim boş kim dolu göreceğiz

Bunu görünce aklıma mirrbv klanı baskanının klanına biz kaxanacağz en iyi biziz diye çektiği mesaj aklıma geldi.
Güldürdü

kralemre96*

Okçu
Sana saygı duyuyorum dostum ama senin bu arkadaşının yaptığı hareketler bi egolu bi egolu ilk değil bu lordhagiyle konuşmasındada bi ego zorbanın kamileri yoldayken istersen hemen savaşalım falan demeler ben bunum ağzına bizim wp grubunda dönen bir emzik var onu vericem az kaldı

bir yanlışım olduysa affola ancak ben yanlış gördüğüm şeye düzgün şekilde tepkimi göstermeye çalışıyorum
sadece onun mesajı ile cevap verdiğin mesaj arasında bağlantı kuramadığım için bir soruydu

DeletedUser69564

Ziyaretçi
Arkadan iş çevirmeye benzemez bu işler , bu kadar ağlamaya zırlamaya değmez , oyunda bi cacık yapamayıp pasif toplayın siz, o istatiklerede iyi bakın hasret kalacaksınız..

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
Arkadan iş çevirmeye benzemez bu işler , bu kadar ağlamaya zırlamaya değmez , oyunda bi cacık yapamayıp pasif toplayın siz, o istatiklerede iyi bakın hasret kalacaksınız..

Bu w. Bırakmadan önce gozlemledigime göre sen aklinla değil hirsinla hareket ediyorsun bu da sizin sonunuz olur muhtemelen inş yaniltirsin beni iki tarafa da başarılar.

DeletedUser68081

Ziyaretçi

Tabi tabi,,goverle teke tek savaşmayı göze alamayıp gizli müttefiklik kurup beraber zorbayı indirme planları yapan bendim sanki Bu güne kadar kaç klanı teke tekte indirdinde world ün en iyisini indireceksin. Sende haklısın

DeletedUser2315

Ziyaretçi

Ohoo geldi gönlümün efendisi helal sana büyük başkan sen de olmasan world keyifsiz olacaktı ama bu kadar böbürlenme sonradan çok üzülüyor bize atar gider yapanlar:) ne demiştin sen bir msjinda '' 40 kişi geldiğiniz dünyada 7 klan oldunuz'' işte savas sebebimizin asıl özeti bu:) Sana güvenip kaale alan sözüne değer veren world başından beri diploması yapan arkadaşıma da selam olsun buradan.

DeletedUser62793

Ziyaretçi

Komik ergen kırması şuana kadar hep pasif toplamış toplamış gelmiş sınırda pasif olan 2-3 kişiden köy almış ben istatistiklere hasret kalıcaksın diyor sen kimsin ki çocuk

DeletedUser69564

Ziyaretçi
Haha , yani belki sizinde haberiniz yok arkadan çevirilen işlerden, yapılan kahpeliklerden, belki bilseniz hayla bu şekilde bana karşı boş yapmazdınız bu kahpeliğe karşı çıkardınız.

Zamanı gelince öğreneceksiniz hepiniz , dua edin sözüm var yoksa çoktan dağılmıştınız..

DeletedUser69564

Ziyaretçi
Ufak çoçuk gibi konuşmayında, gelin gebzeye bi çay içelim yüz yüze konuşalım, böyle klavyeden sarmıyor beni

DeletedUser62793

Ziyaretçi
hata nerde ama biliyormusun gover sizden önce bize geldiğinde biz onlara hiç bi güvence vermedik pk müttefiğimiz sizle bi anlaşma yapmak istemiyoruzs diye ama onlara dünya kapatma sözü verseydik şuan 2-3 cephede savaşıyordunuz yada silip gitmiştiniz ama arkadanızdan iş çeviren biziz

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Bulanık düzgün ifadeler kur kahpelik gibi hakaret vari cümlelerini iade ediyorum. Bizim herşey den haberimiz var git ötede ağla bana ağlama.

Ayrıca hayırdır gebzeye gelin falan napacan dovecen mi koca pk kalanının diplomati, yöneticisi artık neyiyse ergence millete tehditler mi savuruyor vah ki ne vah

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Gelir Ken Pendik ugrayin cay kahve pre benden.
Sertan mutlaka getirin ha. DIŞ Bakim günü geldi. D

DeletedUser69564

Ziyaretçi
Pardon ? 40 kişiyle başlayıp 7 klan oldunuz ağzımı açıp 1 laf ettim mi ?

Onuda geçtim ribatı benim bölgeme yönlendirdiniz ? Ne yapsaydım ribatla beraber goveri toplayıp sınır mu olsaydım ?

Demi haklısınız , öyle daha kolay savaşırdımız bizimle.

Gebzeye gelin dediysek kavga vs için değil yüz yüze konuşulurdu herşey, çoçuk olduğunuz için aklınız oralara gidiyor onada birşey demiyorum.

Kahpeliği üzerine alınması gereken alınır zaten buda ona batar karşı tepki verir. Örnekte olduğu gibi.

DeletedUser68081

Ziyaretçi
40 kişi başladınız 7 klan oldunuz bu sizi ilgilendirmez. siz 14 klansınız biz birşey diyormuyuz siz 14 klan mı basladınız. eb fazla 40 kişi kemik kadro oyuncunuz çıkar gerisi toplama. biz 7 klan olurken hiç bir müttefiğimize zarar vermedik.

siz naptınız ona geleyin içinizden kopan 5 10 kişilik tc klanıyla bile çok uğraştınız.kuzeye vurucaktık beraber biz vurduk. siz naptınız goverle gecici sa yaptık dediniz.neden baktınız zorlanacaksınız geri kalacaksınız en mantıklısı goverle sa yapmak dedin.Alay klanın uzun süredir savastığı yıprattığı pars klanına girme kararı aldın.neden çünki onlar zaten parca pincik olmus savasacak dermanları kalmamış.Beleş köyleri topladınız alayın emeğini çaldınız.
neyse eee 1 ay gecti s.a bitmesi lazımdı.duyduk ki gover pk ile gizli bir müttrfik olmuş :DD sizin ribatla sınırınız yokken ribata saldırma sebebiniz ne :D goverin güvenin kazanmak,yanınıza almak.Zorba ile teke tek basa cıkamazsınız çünki.Bunu sende biliyorsun ama burada itiraf edemiyorsun.
Hadi birleştiniz goverle,savastığımız mirden kalan 2 klanıda bünyenize aldınız savundunuz :DD çünki goverle birleştiğinde bile içinde kuşku vardı :DD Mir'den kalanlarıda aldın klanına korudun, istatistiklere bi bak bence o kuşku halen duruyor içinde :)
Hadi itiraf et diycemde yine edemezsin :D neyse sen biliyorsun içindeki korkuyu o yeter bana :DD

DeletedUser69400

Ziyaretçi
cekirdegin-faydalari.gif

Bu worldun sonu ne olacak bakalım...:)Merakla İzliyoruz..:cool:

DeletedUser69564

Ziyaretçi
Baktığın pencerede 5 numara filim var arkasını göremiyorsun, gel bide benim penceremden bak bu olaylara, buyrun yüzleşelim herşeyi, koyalım ortaya olan olayları.

Ben bu zamana kadar başım dik geldim world açıldığından beri anlık ak , sizin sonra yaptığınızdan sonra bittiniz gözümde.

Alay parsı siliyormuş, gel bide bunu klan yöneticin gözünden bak ,

Alayında böylemi gözüne girmeye çalışıyorsun :) komik gerçekten.

Buyrun yüzünüz varsa akşam discordda yüzleşelim koyalım herşeyi masaya bakalım hangisi daha ağır basıyor ?

DeletedUser69400

Ziyaretçi
Baktığın pencerede 5 numara filim var arkasını göremiyorsun, gel bide benim penceremden bak bu olaylara, buyrun yüzleşelim herşeyi, koyalım ortaya olan olayları.

Ben bu zamana kadar başım dik geldim world açıldığından beri anlık ak , sizin sonra yaptığınızdan sonra bittiniz gözümde.

Alay parsı siliyormuş, gel bide bunu klan yöneticin gözünden bak ,

Alayında böylemi gözüne girmeye çalışıyorsun :) komik gerçekten.

Buyrun yüzünüz varsa akşam discordda yüzleşelim koyalım herşeyi masaya bakalım hangisi daha ağır basıyor ?

Bencede beyler yüzleşin discordda madem herkes kendinden emin konuşup tartışın.Ak koyun Kara koyun belli olsun.Forumda laf dalaşından ileri gitmiyor bu meseleniz.Tam samimi bir hava oluşmuşken çarşı gene karıştı.