Şimdiye Kadar ki En Efsane Klan

DeletedUser47725

Ziyaretçi
tanımadığın bi adama hakaret edicek kadar terbiyeni takınmıycaksan konuşmaya dahi gerek yok.son yazan paragrafında son cümlende kullandığın sürekliliğini koruyamamışa cevap verdim beyinsizmisin? açıklamasını detaylı da yapmışım ne gerdi seni ? kendini düzgün anlatmak istiyorsan da noktalama işareti koy doğrusunu anlayalım sarhos marhos hayırdır ?
Bak Guzel Kardesim Suanda Kafana takilan ne bilmiorum ama Ben kendj sahsi gorusumu yaptim Sureklilik anlayisim seninkinden farkli olabilir buda seninle ayni dusunceye sahip olmadigim icin bana saldirmana gerek yok ki BENJM YORUMUMA Ilk saldiranda sensin simdj burda tanimadigi bi insana saldiran olarak hangimkz daha terbiyesiz acaba PUSULA klani w1 den beri Aktif oynuyan adamlar Oyunculari NOP tada bulunda DUMRUL dada ki ben Orjinal DUMRUL ekibindenim Simdi Benim yorumum seni nie bu kadar gerdiki ilk bana saldirma geregi duyuyosun Ve Nei savunuonuyosun Sureklilik anlayisim farkli ise SANANE seni ne alakadar eder Yani Nei Savhndugunu neye saldirdigini Kime saldirdigini dahi bilmiosun Bende bu sakin yazimi hala Anlayamamana vererekten yaziorum CANIM KARDESIM Bak tekrar ediorum Senin sureklilik anlayisin 3 4 w de oynamis kapatmislik olabilir Benim surejlilik anlayisim Uzun yillar botunca ayni ekibi koruyabilmek zaten demisimki farklilik gistersede cogunlugu ayni ekip Pusula ve Nop icin Yani sen arastirmamis diosunda sen nei bilipte nei savunmaya calisiosun Senin dusubcebe sahip olmadigim icin ozur dilerim kardesim :D Ama sen kendk dusuncene sahip olmayan herkese boyle saldiricaksan SAYGI haketmeyen bi insansin demektir kusura bakma :)

türkçe
:) araştırmadan yorum yapılıyor.cin ve stalker klanları hedef koyup girdiği istisnasız tüm worldlere ambargo koymuştur.Çok sık girilmiyor.sebebiyse bi girdiğimizde world kapamak için ortalama 2 yıl çaba sarf edip ekibi dinlenmeye almaktır.w52 buna istisna olucak gibi sanırım standart dünyalar üzerinde rekor sürede , 365 gün sonu gelmeden yüzdeyi almış olucak. biraz araştırmak gerek yastık altından tonla ekip cıkabiliyor sadece nop ve pusula üzerinden gidilmesi biraz mantık dışı gibi

pusula w13 te kuruldu diye hatırlıyorum.kendi ekibimiz w15 de kuruldu.cptr* daha önceki mesajlarda bunun acıklamasını yaptı adam gibi okuyup görseydin.hadi bunu geçtim derdim sidik yarıştırma değil sadece doğru bilgi paylaşımı.sen çıkıp dersen sürekliliği devamı yok fln cevabını ayrıntılı verince niye alınıyorsun? burda konu pusula nop değil, oraya kendi ekibimin ismini yazarsan bana cevap hakkı doğar.+ adam gibi yaz katlettin türkçeyi

hueber.

Baltacı
türkçe

pusula w13 te kuruldu diye hatırlıyorum.kendi ekibimiz w15 de kuruldu.cptr* daha önceki mesajlarda bunun acıklamasını yaptı adam gibi okuyup görseydin.hadi bunu geçtim derdim sidik yarıştırma değil sadece doğru bilgi paylaşımı.sen çıkıp dersen sürekliliği devamı yok fln cevabını ayrıntılı verince niye alınıyorsun? burda konu pusula nop değil, oraya kendi ekibimin ismini yazarsan bana cevap hakkı doğar.+ adam gibi yaz katlettin türkçeyi

Yalniz pusula klanı w1 de kuruldu gibisinden birşey dememiş.w1 den beri oynayan oyuncuların olduğunu söyledi :)

DeletedUser47725

Ziyaretçi
türkçe

Ya Bak Ben Kucuk daglari ben yarattim cinsinde bi insan deilim Forumda Da Tartismayo cok severim Ama Sana Hala Sakin yaziyorum bunun nedenide Iyi niyetinden suphem olmamadi Bunu oncelikle belirteyim Cunki Forumda bu kadar sakin kalmisligim Nadirdir yani ;)
BAK TEKRAR TEKRAR Diorumki BANA EKIBINLE ALAKALI TEK BIR KOTU SOZUMU SOYLE VEYA HERHANGI BIR KLANLAR ILGILI.
Sureklilik dedigimiz olay Oyuncularin Surekliligi bak Klanlar olarak bana ilk 10 w de olupta suanda oynayan bi klan soyle veya bi ekip soyle cok cok nadir suanda aklima gelmior Ama Mesela soyle diyim BASIT bi ornek BEN W19 da Dehsete karsi Oynadim orda Naillerin orjinal ekibiyde ismaillerin falan Alarm dunyayi kapatti Kapatan ekiple w39 da Dehset farkli bi ekiple oynadi alarm dan oyuncular Farkli bi ekiple Ama Dehset ekibi ile c11 de Yine farkli bi Klanla oynadik yani ekip ayni klan farkli klan farkli ekip ayni olabilir sureklilik dedigin olay buna paraleldir. Sen Benim soyledigim seyi sanki PUSULA veya NOP hep ayni kisiler le oynuorda kaznaior die kotu algiladin digerleri yapmior v.s. Kendin diosun Pusula Nop oyunculari Zaten Bu adamlar Yeni ve Eski nicklerlede oynuo Veya ayni semtten mahalleden olmayan hemen hemen ekip kaldimi yani bu sadece tek bir ornek burda Anlamadigin ne var onu merak ediyorum Veya Hala hangi kelimemi kotu algilandinda savunmaya gectin ordsyim ben Bu saydigim klanlarin hepsinde tanidigim beraber oynadigim savastigim Forumda makarasina atisim Dc de wp de sakalastigim oyuncular yani kafan rahat olsun kimseyi kotulemiyoruz ;)

:) bak tekrardan söylüyorum orda klanımın ısmını vererek devamlılığı yok dedin ve ona kendi çapımda ayrıntılı cevap verdim.buraya kadar agresif uzatman bize boş post kastırmaya sebeb oldu

DeletedUser47725

Ziyaretçi
:) bak tekrardan söylüyorum orda klanımın ısmını vererek devamlılığı yok dedin ve ona kendi çapımda ayrıntılı cevap verdim.buraya kadar agresif uzatman bize boş post kastırmaya sebeb oldu
Hah bak ben devamlilik die bisey kullanmadim oyuncu surekliliginden bahsettim bende dedimki ikimizin sureklilik anlayisi farkli Aciklamasini yaptim senin bu ani cikisin bu tartismaya neden verdi neyse saglik olsun :)

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Kurucusu olduğum YeK. Altyapısız köy kalmasın ;) diğerlerinin hepsini seviyorum saygı duyuyorum :)
W1 klansavaslari.net de bir ayda olsa bu ismi yaşatmıştım sonra Pub ve son TOW1 e geçip bıraktık :) @deadknight*

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Kurucusu olduğum YeK. Altyapısız köy kalmasın ;) diğerlerinin hepsini seviyorum saygı duyuyorum :)
W1 klansavaslari.net de bir ayda olsa bu ismi yaşatmıştım sonra Pub ve son TOW1 e geçip bıraktık :) @deadknight*
Pub klani Biyerden cagiristirio dostum sanki Trice Volkan abilerin klanimiydi ??? Yanlisda hatirlio olabilirim

myw**

Dük
araştır adam gibi tutarsız konuşuyorsun.başta yönetim kadrosu zaten reel arkadaş grubundan oluşan ekipler bunlar.girilen her world kemik 150 kişi zaten mevcut neyin tatavası yani anlamış değilim.çoğu isim yapmış klan böyledir zaten.pusula nopun ekibi daha kalabalık ve aktif özellikle hızlı world oyuncuları hepsı.farkı bu.bir çoğu da tanıdığımız dostlar zaten.germene gerek yok ortamı.yalan beyan hoş değil

Hocam sen de sikintimi var adam kendine gore yorum yapmis kimseye kotu bisi dememis. Sen kendi kendine polemige girmisin ortami gerip karsindakine germene gerek yok diyorsun valla tebrik ederim. Adam gibi arastir demissn arkadasada kimseye kotuleme yapmamiski neyi arastiricak. Kendi gorusunu yazmis sen istedigin seyleri goremedigin icin sacmalamisin yazdiklarin sacma ve komik. Kayilarin yazdiklarini ve verdigin cevablari tekrar oku derim.Durumu anlarsn herhalde

Hocam sen de sikintimi var adam kendine gore yorum yapmis kimseye kotu bisi dememis. Sen kendi kendine polemige girmisin ortami gerip karsindakine germene gerek yok diyorsun valla tebrik ederim. Adam gibi arastir demissn arkadasada kimseye kotuleme yapmamiski neyi arastiricak. Kendi gorusunu yazmis sen istedigin seyleri goremedigin icin sacmalamisin yazdiklarin sacma ve komik. Kayilarin yazdiklarini ve verdigin cevablari tekrar oku derim.Durumu anlarsn herhalde

Örn; EŞKİYA - PAŞA - ANKA - GİYOTIN - KAOS - CİN - STALKER - DEHŞET/WAHŞET - DUMAN - RONİN - DUMRUL - KABUS v.s. v.s. Daha sayamadiğim bir cok klan %40 ile oynadigim %30 u ile savastigim %30 ununda Nağmının duyduğum icin Ama PUSULA ve NOP a istinaden bunlarin hicbiri surekliligini koruyamamistir neredeyse Iki üc w den ileriyede gidememislerdir.
Kisaca Tek bir Efsane En efsane die birsey Yoktur Yenilmez klan da yoktur.

allah askına nesi saçma ilk mesaja açıklama getirmem söyle bana ? adam burda saydığı klanlardan biri biz ile alakalı ve sureklılığını koruyamamıs demesıne gayet net acıklama getırdım sebeb sonuc olarak nesı yanlıs yanı ?

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Örn; EŞKİYA - PAŞA - ANKA - GİYOTIN - KAOS - CİN - STALKER - DEHŞET/WAHŞET - DUMAN - RONİN - DUMRUL - KABUS v.s. v.s. Daha sayamadiğim bir cok klan %40 ile oynadigim %30 u ile savastigim %30 ununda Nağmının duyduğum icin Ama PUSULA ve NOP a istinaden bunlarin hicbiri surekliligini koruyamamistir neredeyse Iki üc w den ileriyede gidememislerdir.
Kisaca Tek bir Efsane En efsane die birsey Yoktur Yenilmez klan da yoktur.

allah askına nesi saçma ilk mesaja açıklama getirmem söyle bana ? adam burda saydığı klanlardan biri biz ile alakalı ve sureklılığını koruyamamıs demesıne gayet net acıklama getırdım sebeb sonuc olarak nesı yanlıs yanı ?
Ne zorladin be kardeşim ya :eek:
Allah aşkina Hangi klandaydın sen bi desene bana :)

StayCool

Okçu
Pusula klanının bir kaç elemanıyla oynama fırsatını buldum ve oyunda dünyanın gidişatına dair öngörüleri nokta tespitleri tecrübelerini ve bilgilerini kanıtlıyor bizzat hiç tam kadrosuyla oynamadım ve karsılarında savasmadım ama ismen en çok methedildiğini duyduğum klandır bir gün fırsat olursa içlerinde yada karsılarında sağlam bir ekiple oynamayı isterim