Şimdiye Kadar ki En Efsane Klan

Pikacuu37

Mızrakçı
Pusula ya karşı oynamadım pusulada da oynamadım ama bildiğim kadarıyla clasik klanı Stalker gerçekten çok iyi ben daha önce baska klanlarda da oynadım ama Stalker bambaskaydi w52 2 aydır bence keyfi kapatmiyorlar ve o kadar yavaş dünyada ben oynarken günde 4 farklı fake mesajı geliyordu. Gerçekten savaşmayı savaşı fakeyi ekip olmayı seven bir klan.

Büyük konuşmak istemiyorum ama dejawu olsun nop olsun galaxy olsun hucum olsun hepsinde bulundum ama aynı ekip ruhunu göremedim

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Pusula ya karşı oynamadım pusulada da oynamadım ama bildiğim kadarıyla clasik klanı Stalker gerçekten çok iyi ben daha önce baska klanlarda da oynadım ama Stalker bambaskaydi w52 2 aydır bence keyfi kapatmiyorlar ve o kadar yavaş dünyada ben oynarken günde 4 farklı fake mesajı geliyordu. Gerçekten savaşmayı savaşı fakeyi ekip olmayı seven bir klan.

Büyük konuşmak istemiyorum ama dejawu olsun nop olsun galaxy olsun hucum olsun hepsinde bulundum ama aynı ekip ruhunu göremedim

Dostum Göztepe tribününde ki bağlılığı da Real Madrid tribünün de göremezsin fakat göztepe kulüp olarak Realden daha büyük değil ne camia olarak nede takım olarak :D

Pikacuu37

Mızrakçı
Dostum Göztepe tribününde ki bağlılığı da Real Madrid tribünün de göremezsin fakat göztepe kulüp olarak Realden daha büyük değil ne camia olarak nede takım olarak :D

Tabi ki öyle pusula yi hiç görmedim belki dediğiniz gibi daha iyidir ama bulunduğum klanlara bakınca benim gözümde Stalker gerçekten çok iyi ekip

Richie Rich

Mızrakçı
NOP Stalker da oynadim aktif olarak, Pusula ekibinide iyi bilirim cokda arkadasim var. Kimin iyi oldugunun girilecek ay ve dunya ozellikleri belirleyebilir. Her ekibin kendine gore guclu yonleri var. Keske bir dunyada herhabgi 2 ekibi karsilikli gorebilsek. 3 nun ayni dunyaya girmesi imkansiz oldugu icin herhangi 2 ekibin bile girmesi o dunyayi efsaneler arasina sokucagini dusunuyorum.

Benim tercihim ve gonlum her zaman STALKER olacaktir.

STALKER MODE ON

Cin klanlarını eklemeyi unutmuşum pre gücünü mükemmel kullanıyorlar.

myw**

Okçu
Cok guzel klanlar var dunya ozelliklerine gore degisiklik gosterebilecek durumlar söz konusu . Hizli ve kısa sürebilecek her dünyada pusula klanının üstüne klan yoktur. Bu oyunda oynayan klan kuran pek cok kisi ilk deneyimlerini bu klan catisi altinda kazanmis yolu pusuladan geçmistir kendimde dahil . Heleki tam kadro bir pusula düsünüldügünde acik ara favoridir karsisinda hangi klan olduğunun pek önemi yok.Tabiki pusula klanida yenilmez bir klan degildir.Yillar önce oyuna kafa yoran ve hevesli oyuncu sayisi diğer klanlara nazaran daha fazla bir topluluk oldugundan basarida kacinilmaz oldu.Tabi o zamanlar eskide kaldı. Ayrica Nop klani gerceğide var onlarda cok başarili organizasyonu iyi bir klan.
Uzun vadeli yavas dunyalar icin stalker klanini basarili buluyorum.

Richie Rich

Mızrakçı
Cok guzel klanlar var dunya ozelliklerine gore degisiklik gosterebilecek durumlar söz konusu . Hizli ve kısa sürebilecek her dünyada pusula klanının üstüne klan yoktur. Bu oyunda oynayan klan kuran pek cok kisi ilk deneyimlerini bu klan catisi altinda kazanmis yolu pusuladan geçmistir kendimde dahil . Heleki tam kadro bir pusula düsünüldügünde acik ara favoridir karsinda hangi klan olduğunun pek önemi yok.Tabiki pusula klanida yenilmez bir klan degildir.Yillar önce oyuna kafa yoran ve hevesli oyuncu sayisi diğer klanlara nazaran daha fazla bir topluluk oldugundan basarida kacinilmaz oldu.Tabi o zamanlar eskide kaldı. Ayrica Nop klani gerceğide var onlarda cok başarili organizasyonu iyi bir klan.
Uzun vadeli yavas dunyalar icin stalker klanini basarili buluyorum.

+++

Pikacuu37

Mızrakçı
Mesela gönül rahatlığıyla diyebilirdim ben bu dünyaya Stalker gelse kapar diye :D kapaya bilir demiyorum kapar :D

W1 giyotin iyi ekipti.ama soyle bir sey var.meta guncellendi.pay to win e dondu ozellikle hizli worldlerde.yavas worldlerdeyse bizim tarzdaki sabirli ve sistemli klanlar basari sagladi.hatirlarsaniz bi ara fener metasi vardi.simdiyse sovalye metasi mevcut.bu a klanina uygunken b klanina ters gelebiliyor.eski konusulan klanlar standart worldlerde oynamaya devam etmiyor.aktif devam eden klanlar acisindan konusulabilir. Her worldunde hikayesi farkli oluyor.tum koklu klanlar capinda efsanedir bence.ozellikle hakkiyla world kapayanlara saygi duyulmasi gerek

DeletedUser69100

Ziyaretçi
Lust ve Narcos'u Nop Ve Pusula ile aynı kefeye koyanlar var bu başlıkta hayalperest olmak güzel şey :D
Nop ve Pusula'nın girdikleri dünyalarda yarattıkları dominasyonu yaratabilecek başka bir ekip yok şu an.
Nop varsa bir dünyada Nop favoridir aynı şey Pusula için de geçerlidir.

Stalker, Dejavu ve Cin ise hala çok formda olan klanlar ve ikilinin arkasından gelirler.

Diğer world kapatan klanların tamamı sayı üstünlüğü, kısmen diplomatik başarı ve girdikleri dünyaların çok kalitesiz olması sayesinde kapatıyorlar. Saydığım 5 klan ise organizasyon, motivasyon, ve yetenek açısından mevcut klanlar arasında zirvededir.

Pantürkizm*

Çaylak
eskiden klansavaslrında Türkler clanı vardı oyunun ilk 3ü bayandı o klanda güzeldi köylerin adı Adalat getiriyoruz du
bu konu 2 yıl sonra acılsa cok kişi 50deki Trıkside söyler ama bizler eski sevici oldugumuz icin eskileri söyleriz
mesela dani alves cafudan daha iyi sagbek ve daha müthis kariyeri var ama cogu kisi eskiyi sevdigi için cafu tüm zamanların en iyi sag beki der :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Çoğu kişi kendi klanını efsane yapma peşinde. Ama bazı ince nüanslar kaçıyor arada. Efsane dediğin geçmişte iz bırakandır. O yüzden mesela Stalker efsane değildir, ama o yoldadır. Çok da sağlam klandır. Mesela benim klanım Galaxy. İlk dünyasında 34'te Nop ile son 2'ye kaldı. Son savaş çıkmadan kafa oyuncuları ceza yiyince bıraktı. Yemese farklı olabilirdi. Ki ilk dünyasında son 2'ye kalmak da başarı bence. Sonraki girdiği iki dünyadan birini kapadı, diğerini kapatıyor. Ama bu benim klanımı efsane yapmaz. Belki 3-4 yıl sonra.

Efsane deyince hemen hemen herkesin aklına ilk gelen 2 klan NOP ve PUSULA. Ki herkes çok haklı. Ama efsane olmak ile şu klan herkesi yener, hayatta yenilmezi karıştırmamak lazım. Nop da yenilir, Pusula da. Şartlara bakar o iş. Hiç ummadığınız klanlara bile yenilebilir. Ama bu 2 klan yine de 10 sene sonra bile efsanedir.

Onun dışında Cemefe'nin Giyotin'i de efsanedir, Bolubjk Mehmet'in Gölge'si de, Özgür abi'nin Hücum'u da. Cin de efsanedir, Sancak da, Alarm da, Mrymydons da... Daha sayılacak efsaneler de vardır.

En efsane diye bişey yoktur. Herkesin efsanesi ayrıdır. En güçlü klan diyebilirsiniz. Ama maalesef o da yoktur. Her klan yenilir, bunu şartlar belirler.

Ama yine de ybaydi efsanedir. Adam olun.

DiOny SoS

Mızrakçı
Efsane demeyelim de tanıtımı yaptığı anda favori olarak yazılacak klanlar ;
Klasikte pusula,
Hızlı standartlarda nop,
Yavaş standartlarda stalkerda çok iyi fakat ben yavaş dünya için cin derim

Umarım şöyle güzel bir dünya özellikleri olur 2-3 sw sonra bu başlıkta yazılan klanların boy göstereceği o zaman konuşmak daha mantıklı olur

DeletedUser69100

Ziyaretçi
EN İYİ 3 KLAN PUSULA SANCAK PRORESPAWN
NOP DEDİĞİN KLAN MULTİ BİRİNCİSİ OLUR ANCA

Respawn 47 de toplama bir ekibe yenildi.

Sancak 50 de nasıl bir prestij kaybetti tartışmaya gerek yok.

Pusula konusunda hemfikiriz :)

Tartışmaya gelmedim buraya fikirlerine saygı duyarım.

DeRiXbA

Acemi
Çoğu kişi kendi klanını efsane yapma peşinde. Ama bazı ince nüanslar kaçıyor arada. Efsane dediğin geçmişte iz bırakandır. O yüzden mesela Stalker efsane değildir, ama o yoldadır. Çok da sağlam klandır. Mesela benim klanım Galaxy. İlk dünyasında 34'te Nop ile son 2'ye kaldı. Son savaş çıkmadan kafa oyuncuları ceza yiyince bıraktı. Yemese farklı olabilirdi. Ki ilk dünyasında son 2'ye kalmak da başarı bence. Sonraki girdiği iki dünyadan birini kapadı, diğerini kapatıyor. Ama bu benim klanımı efsane yapmaz. Belki 3-4 yıl sonra.

Efsane deyince hemen hemen herkesin aklına ilk gelen 2 klan NOP ve PUSULA. Ki herkes çok haklı. Ama efsane olmak ile şu klan herkesi yener, hayatta yenilmezi karıştırmamak lazım. Nop da yenilir, Pusula da. Şartlara bakar o iş. Hiç ummadığınız klanlara bile yenilebilir. Ama bu 2 klan yine de 10 sene sonra bile efsanedir.

Onun dışında Cemefe'nin Giyotin'i de efsanedir, Bolubjk Mehmet'in Gölge'si de, Özgür abi'nin Hücum'u da. Cin de efsanedir, Sancak da, Alarm da, Mrymydons da... Daha sayılacak efsaneler de vardır.

En efsane diye bişey yoktur. Herkesin efsanesi ayrıdır. En güçlü klan diyebilirsiniz. Ama maalesef o da yoktur. Her klan yenilir, bunu şartlar belirler.

Ama yine de ybaydi efsanedir. Adam olun.

iyi dedin kral.

Ama SAS klanını unuttun :D En efsane biziz çünkü bizde @.sfenx. var :D