HAHAHAHA

• Konuyu başlatan DeletedUser69283
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser69283

Ziyaretçi
İllegal premium olsa zaten adama geri atılma gibi bir durum olmaz. Çalınma muhabbetleri de böyle olduğunu biliyorum sadece. Tanımadığınız bı kişinin attığı preyi akşamdan sabaha 400 ünü kullanmanda ne bileyim

Niye kullanılan premiuma bakıyorsun ki sen atmasaymış ben mi dedim ona at ne taraf işinize geliyorsa o yönden bakıyorsunuz bitirdiniz oyunu bu kafayla da anca biterdi zaten :D

300 puanlık hesabı çalacağım :D komik. hatta 300 puanlık hesabı çalacaklar kandırmayın kendinizi

DeletedUser45953

Ziyaretçi
İllegal premium olsa zaten adama geri atılma gibi bir durum olmaz. Çalınma muhabbetleri de böyle olduğunu biliyorum sadece. Tanımadığınız bı kişinin attığı preyi akşamdan sabaha 400 ünü kullanmanda ne bileyim
cahille girme münakaşaya ya sinirini zıplatır tavana ya da yazık olur adabına

ne yaptın hsn ne yaptın :D başına bela mı almak istiyorsun

DeletedUser69545

Ziyaretçi
madem pre transferi hesap kapatma sebebi, pre transferini kaldırsınlar oyundan, niye kaldırmıyorlar. çark mı durur yoksa.
kendimizi kandırmayalım millet , işin içinde olmayan herkes görür gerçekler.Bu ilk şaibe de değil daha önce de benzeri durumlar la savaş seyirleri değiştirildi bu oyunda

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Asdfasdf Aglama duvarina hosgeldiniz Beyler Evet simdi bu elemanlar Daha dune kadar Wp gruplarinda ve Kendi forumlarinda Pre satimi gibu illegal muhabbetler yaparkenki Hallerininiz yaninda Suanda bu aglamalariniz biraz Cocukca ve saçma kacmiyormu :D Asdfasdf Bilmeyen biri bile su 3 soruyu sorar 1. Sana Pre geldi Sen kullandinmi acaba 2. Pre gelmiste istemem yan cebime koy 3. Nie durumu bildirmedin Yani burda sayfalsrca aglamayin be kardesim illegal suclarinizin cezasini cekin asdf :D

DeletedUser69283

Ziyaretçi
Asdfasdf Aglama duvarina hosgeldiniz Beyler Evet simdi bu elemanlar Daha dune kadar Wp gruplarinda ve Kendi forumlarinda Pre satimi gibu illegal muhabbetler yaparkenki Hallerininiz yaninda Suanda bu aglamalariniz biraz Cocukca ve saçma kacmiyormu :D Asdfasdf Bilmeyen biri bile su 3 soruyu sorar 1. Sana Pre geldi Sen kullandinmi acaba 2. Pre gelmiste istemem yan cebime koy 3. Nie durumu bildirmedin Yani burda sayfalsrca aglamayin be kardesim illegal suclarinizin cezasini cekin asdf :D

:D sakat geldi bir sen eksiktin :D

DeletedUser69545

Ziyaretçi
yakında kendi multilerinizle savaşacaksınız zaten böyle devam edin siz

DeletedUser47725

Ziyaretçi
:D sakat geldi bir sen eksiktin :D
Buyuk Lokma Ye buyuk Laf etme denisler Hakettigini buldun ;) Siz degilmiydiniz o kadar atip tutan Yakalanmam ben diyen Illegal isler yapip yusufcukla Milletin ardindan Saydiran Yaaaa Eden Bulur Buda sizin hakettiginjz Agla Agla Sozunuzu dahi tutamiosunuz :D

DeletedUser47725

Ziyaretçi
yakında kendi multilerinizle savaşacaksınız zaten böyle devam edin siz

Ya Kardesim burda Kendinizi Avutmaya calismayin Varsa Bi ispatin Bi bildigin Sikayet et Herkeze serbest Destek orda Takim orsa nie cirpiniosun ki :D Bu Final tam benim istedigim gibi olmadi ama olsun Ben size dedim bu sozlerinizi unutmayin simdi Bebeleri Pistten alalim size baska dunyalara Ugurlayalim Hadi bakim :D :D

DeletedUser69283

Ziyaretçi
Ya Kardesim burda Kendinizi Avutmaya calismayin Varsa Bi ispatin Bi bildigin Sikayet et Herkeze serbest Destek orda Takim orsa nie cirpiniosun ki :D Bu Final tam benim istedigim gibi olmadi ama olsun Ben size dedim bu sozlerinizi unutmayin simdi Bebeleri Pistten alalim size baska dunyalara Ugurlayalim Hadi bakim :D :D

Görende savaşıp yendi sanar :D :D hahahha ilk başta resimler orada sen erhanın multisi misin yoksa :D

multi barbar toplaya toplaya :D uğurluyor :D ne boş adamsın
JV82Gn.png

BOŞ ADAM SENİ UZA

JV82JW.png

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Görende savaşıp yendi sanar :D :D hahahha ilk başta resimler orada sen erhanın multisi misin yoksa :D

multi barbar toplaya toplaya :D uğurluyor :D ne boş adamsın
JV82Gn.png

Ağla Ağla Birazdaha Agla Sdfghf Hatta Bi kac istatistik foto daha At filan Ne bilim 1 ay da anca 10 kami ile alabildiginiz ortanizdaki koyumun raporlarini filan da at ne bilim Kesim istatistik fotolarini filan at asdfasdf Agla zaaaaaaa :D Multi isini Yusuf iyi bilir Bak ona sor o isleri ogretsin sana Benle ilgili bi kanitin varsada buyur Hodri meydan her zaman oldugu gibi anca Laf olsun Torba dolsun Cok Konusmak bisey ifade etmior Bos konustugunuzu her zaman soyledim :)

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Şuna kimse cevap vermesin konuşmak için konuşuyor gören bi icrati var sanar ...

Ahanda Geldi Çapsız Sen Hala yaşıomusun Ya duyumlarima gore gelecek w ler icin ekip arayislarinda yalvarişlarindaymissin eeee Party e yuzun yok Antide yol vermistir nasil olsa Asdfasdf :D

DeletedUser2733

Ziyaretçi
Yokya erhani tanımam şahsen ama formdan gördüğüm kadar adamın bir üslubu var icrayı var iyi kötü bilmem ...ama bu boş sadece bos

DeletedUser58288

Ziyaretçi
Bu oyuna 12 yilimi verdim 23 yıllık hayatımda. Ama 47. ve 54. Dünyalar gösterdi ki bu adminlerde iş yok. Sadece kendilerine çalışan ac gözlü insanlar hepsi. 47'de etkinlik getirdiler, bug olduğunu bilmeden kullandik etkinlikten gelen imkanı, 8 yıllık hesabım Ban yedi. Burada da böyle işlere giriliyor. Adminler gözleri kapalı devam ediyor. Bahaneler ile çıkılıyor karşımıza sorunlu her dünyada. Ağlama duvarı diyen bebeler de adam olsun sonra gelsin foruma. Derdini anlatan insanlara muameleniz buysa biraz çocuksunuz sanki. Temiz olan Klanlar'ı geri istiyoruz. Çıkarcı olan değil, kendini ve oyunu geliştiren yöneticiler istiyoruz. Emeklerimize saygı duymayı bilen adam gibi yöneticiler istiyoruz. Kolay gelsin

Durum
Konu yanıtlara kapalı.