HAHAHAHA

• Konuyu başlatan DeletedUser69283
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser69283

Ziyaretçi
Haberim dışında hesabıma 1000 premium geliyor haberim dahi yok hesaba girince görüyorum 1000 preyi. bakıyorum raporlara

Rg83Va.png

Ardından oyuncu mesaj yazmış okuyorum

VQ8Y6R.jpg

Daha sonrasına bu sabah hesabım da ki premiumlar - ye düşüyor ve bu bana premium atan adama geri atıyorlar preyi :)

Lv83gz.png

DeletedUser69283

Ziyaretçi
Yetmedi

Hanyatak54 hesabına 5000 pre atılıyor herganondan ardından 1 gün sonrasına global ban yiyor sebepsiz. bu oyunu oynayanın aklından şüphe ederim. Para tuzağı.

DeletedUser69283

Ziyaretçi
Adminler açıklama yapmayıp konuyu kapatacaktır :D çünkü bunlar admin değil. İnnogamesin bunlardan haberi olsa yüz karaları :D güzelim oyunun içine ettiler.

DeletedUser69283

Ziyaretçi
Biz premium almıyoruz sistem dışında da almadım bugüne kadar. 1000 pre geliyor hesabıma ve sabahına - ye düşüyor.

Hanyatak54 sistem dışı pre almadı global ban yiyor sebepsiz

hadi biz bunları yapmadık bu erhan khaos X dünya multi ve pre satıp para kazanıyor :D ona neden ban yok sayın adminler sisteminize mi takılmıyor :D ama bizim tanımadık adamdan gelen preler takılıp - ye düşürülüp ban atılıyor ne hikmetse ..

DeletedUser69283

Ziyaretçi
Türkiye serveri devri kapanmıştır telefon rehberimde 600 den fazla numara kayıtlıdır hepsine resimli olmak üzere açıklamalı bugün gün içerisinde mesaj çekeceğim ben sağlık sorunlarım nedeni ile zaten bırakıyordum yanımda da o kadar kişi bıraktırıcam gelecek dünyalara erhan kendi multileri ile oynasın

DeletedUser69545

Ziyaretçi
Güzelim oyun kimlere teslim ediliyor, verilen emeğe yazık , sonucu belli olan savaşlarda harcadığımız zamana ve paraya yazık, yazık ki ne yazık.
bakalım nereye kadar dönecek çarkınız

DiOny SoS

Hafif Atlı
İllegal premium olsa zaten adama geri atılma gibi bir durum olmaz. Çalınma muhabbetleri de böyle olduğunu biliyorum sadece. Tanımadığınız bı kişinin attığı preyi akşamdan sabaha 400 ünü kullanmanda ne bileyim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.