ANTİ vs ÇÖP

• Konuyu başlatan DeletedUser23230
  • Başlangıç tarihi

TongYabgu*

Acemi
O kadar konuştunuz ki o olaydan sonra ben bunu yazmak zorunda kaldım :((
Neyse bundan sonra kendi yapmadığınız bişeyi savunun bilmem kaç dediğin taş çatlasın 10 dur :)

17 fark arttık derken onu da göz önünde bulundurun o zaman canımlar :) 10 köyü en az iki defa aldırıp toplam 20 25 misi boşa düşürüp 5 er dk ile almaktı sizi önümüze atan ve o halde alta attık sizi. :) Ve bir 1 önce katakulliye getirip şimdi sizin yaşadığınızı iddia ettiğiniz şeyi savunuyorsun burada. :)

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Arkadaşlar hiç biriniz iyilik meleği değilsiniz zaten biliyorum oyun tarzınızı
rakibinizde sizinle aynı olucak tabi ki o yüzden boş bahane üretmeyi bırakın şundan öne geçtiniz bundan şöyle oldu diye

TongYabgu*

Acemi
Daha savaş başında yaptığınız işten sıyrılmayı karşıya çamur atarak temizlemeye çalışmak tamamen suçlu psikolojisidir. Sayın Mayıs Yağmuru sözünü tutup dünya ile ilgilenseydi şu an boş beleş laflar işitmiyor olurduk. Her neyse senin boş vaktin çok BANLI arkadaş bizim çok işimiz var. Size bol kayıplı boş yağmalar dilerim. :rolleyes::rolleyes: Tabi asker kaldıysa.:p:p

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Daha savaş başında yaptığınız işten sıyrılmayı karşıya çamur atarak temizlemeye çalışmak tamamen suçlu psikolojisidir. Sayın Mayıs Yağmuru sözünü tutup dünya ile ilgilenseydi şu an boş beleş laflar işitmiyor olurduk. Her neyse senin boş vaktin çok BANLI arkadaş bizim çok işimiz var. Size bol kayıplı boş yağmalar dilerim. :rolleyes::rolleyes: Tabi asker kaldıysa.:p:p

Yav He Abicim he Sen Mukemmelsin Zaten Tamam Sen Harikasin En iyi Sen oynuyosun Kural ihlaliniz Yok tamam Dogru duzgun oynamaniza devam edin Iyilik timsalisiniz Haklisin Bu kafa yapisi Bu zihniyetle Real hayatta cok basarilar dilerim size ki Kisinin kendine yalan soylemesi ve bu yalanda israr etmesi hangi psikolojik Hastaliginizin gostergesi oda ayri bi konu Bu cabalarinizi Kumdada gerceklestirmenizi bekliyoruz cok Iyi oynuyosunuz ya Hersey size mukemmel ya Hani Biz Çöpüz Kardesim hadi Toplayin Ceneniz deil Savasiniz Konussun Genc arkadaslariniza yok gosterin Eee maglum senin kadae cenesi Ve klavye deki Parmaklari calisan bi abilerinden ornek alsin.
Agzi olan konusuyo Ulan Atin Atin tabi bi siz mukemmelsiniz Iyilik Timsali Aslanlar Sizi.

**BayRam**

Kılıç Ustası
bayram bu konuyu ben burada açma niyetinde değildim :D ama açtıysan doğru aç :D
+selamın aleyküm
-aleyküm selam
+ramazan kanka enes sana hangi köyü verdi
-sen kimsin çıkaramdım
+canigire ben kami atacamda hangi köyü verdi enes sana
-xxx kişsinini köyünü

Bu sıra ben bi tereddüt ettim ama iş işten geçti caigirenin bende telefonunn kayıtlı olmamasından bi acemilik yaptım şüphleendim durumdan

+kimin ?
- aaa klanından bi köydü heralde şimdi işim var 5 dk seni arayım

çıktım numarayı kaydettim numara kayıtlı değil olayı anladım :D

aradım sen kimson olum dedim güldüm bayram ben kanka dedi bayram senin ... güldük eğlendik iş işten geçmişti :D yapacak birşey yoktu

şimdi oalya gelirsek bayram puştluk yapma :D direk tongaya düşürmeye aradın yuakarda yazığım gibi oldu ha acemilik yaptım kabul ederim iyi eğlenceler dilerim burda ben iyiyim eneskötü şöyle böyle laflara gerek yok ikinizinde ne olduğunuz zaten bütün klanlara takılanlar bilgisi olanlar biliyor :D

çok gülmeyin lan canigireyle bu worldde tanıştık wp dende konuşuyorduk ama çok kişi olduğunda kaydetme işine pek geçmemiştim bir gün tanımadığım bi numara aradı o anlık düşünmeden direk söyledim bilmiyom herkes söylermide söyleyen lişiler çıkar ben kesin söylemem diye idda eden varsada ya çok uyanıktır gerçekten söylemez yada kendisini uyanık zanneden safın tekiridir :D
Deliriyoruuuummmm :D

DeletedUser23230

Ziyaretçi
O kadar konuştunuz ki o olaydan sonra ben bunu yazmak zorunda kaldım :((
Neyse bundan sonra kendi yapmadığınız bişeyi savunun bilmem kaç dediğin taş çatlasın 10 dur :)

Siz yapmadan önce biz hiçbir oyun kuralını ihlal etmeden oynuyorduk fakat baktık ki size birşey olmuyor yaptığınızla övüne övüne geziyorsunuz üstüne ceza da almıyorsunuz.Durum böyle olunca bizlerin de yapmaya başlaması çok sıkıntı olmasa gerek :D

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Siz yapmadan önce biz hiçbir oyun kuralını ihlal etmeden oynuyorduk fakat baktık ki size birşey olmuyor yaptığınızla övüne övüne geziyorsunuz üstüne ceza da almıyorsunuz.Durum böyle olunca bizlerin de yapmaya başlaması çok sıkıntı olmasa gerek :D

Yemin Ediyorum ANTI den gelen En Delikanlica İtiraf Helal olsun Kardesim.

Ama yinede ordaki "Siz Yapmadan onceki" kismini kabul etmiyoruz :D :D

TongYabgu*

Acemi
Yav He Abicim he Sen Mukemmelsin Zaten Tamam Sen Harikasin En iyi Sen oynuyosun Kural ihlaliniz Yok tamam Dogru duzgun oynamaniza devam edin Iyilik timsalisiniz Haklisin Bu kafa yapisi Bu zihniyetle Real hayatta cok basarilar dilerim size ki Kisinin kendine yalan soylemesi ve bu yalanda israr etmesi hangi psikolojik Hastaliginizin gostergesi oda ayri bi konu Bu cabalarinizi Kumdada gerceklestirmenizi bekliyoruz cok Iyi oynuyosunuz ya Hersey size mukemmel ya Hani Biz Çöpüz Kardesim hadi Toplayin Ceneniz deil Savasiniz Konussun Genc arkadaslariniza yok gosterin Eee maglum senin kadae cenesi Ve klavye deki Parmaklari calisan bi abilerinden ornek alsin.
Agzi olan konusuyo Ulan Atin Atin tabi bi siz mukemmelsiniz Iyilik Timsali Aslanlar Sizi.

Böyle leş bir Türkçesi olan biriyle muhatap olamayacağım. Gözlerim kanadı...

TongYabgu*

Acemi
Noldu Zorunami gitti :D
O halde Iyi aferin Sus uslu dur.
Ha bu arada TDK ninda sana taktim ettigi Plaketi bil hassa Sunarim sana ;):D

Evet benim muazzam dilimin katledilmesi zoruma gidiyor. Daha büyük harfin nerede kullanılacağını bilmiyorsun benim sana diyecek başka bir şeyim yok. Bilmediğin şeyleri kullanmamanı tavsiye ederim. :DSon olarak takma adım belli gel uslandır. o_Oo_Oo_O

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Beyler dünya başından bu yana güzel savaşıyonuz savaş başa vurmadan bence tebrik edin birbirinizi iki ekipte fazlasıyla tebriği hak ediyor .)

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Yemin Ediyorum ANTI den gelen En Delikanlica İtiraf Helal olsun Kardesim.

Ama yinede ordaki "Siz Yapmadan onceki" kismini kabul etmiyoruz :D :D
Bir şeyin itirafını falan yapmadım ben :D sadece biz şuan yapıyorsak bile ilk siz yaptınız diyorum.Bizim derdimiz tamamı ile adil bir dünya olmasıydı fakat bunu ilk siz bozdunuz

TongYabgu*

Acemi
Bir şeyin itirafını falan yapmadım ben :D sadece biz şuan yapıyorsak bile ilk siz yaptınız diyorum.Bizim derdimiz tamamı ile adil bir dünya olmasıydı fakat bunu ilk siz bozdunuz

Onlar neyin ne olduğunu biliyor da işte konuşmaya cesaretleri yok güzel kardeşim. Boşveeer.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Adil anti neden c6 da oyun boyu sadece kendini topladı acaba dünya kapattınız da yaptığınız tek şey buydu sanırım asdfhj adilsiniz niye her yerde herkesi arkadan vurduğunuz konuşuluyo
ben adil olduğumu savunmam mesela sinseri vurunca bile öyle gerektiğini düşünüp vurduk demiştim yüzsüze çıktı adım ama bu bir oyun sonuçta adil olmak gibi bi zorunluluğumuz yok yani siz nasıl muhtemelen oyuna girerken paytakla anlaştıysanız ki kimseyi yemeyin ortaklığınızı bilmeyen yoktur sanırım :) ilginç bulduğum başka konularda var ama ne yalan söyleyeyim araştırmaya üşendim neyseki kendi yaptıklarınızı kabul edebilecek seviyeye gelmişsiniz yavaştan bu da bir gelişme tabi

DeletedUser69265

Ziyaretçi
Adil anti neden c6 da oyun boyu sadece kendini topladı acaba dünya kapattınız da yaptığınız tek şey buydu sanırım asdfhj adilsiniz niye her yerde herkesi arkadan vurduğunuz konuşuluyo
ben adil olduğumu savunmam mesela sinseri vurunca bile öyle gerektiğini düşünüp vurduk demiştim yüzsüze çıktı adım ama bu bir oyun sonuçta adil olmak gibi bi zorunluluğumuz yok yani siz nasıl muhtemelen oyuna girerken paytakla anlaştıysanız ki kimseyi yemeyin ortaklığınızı bilmeyen yoktur sanırım :) ilginç bulduğum başka konularda var ama ne yalan söyleyeyim araştırmaya üşendim neyseki kendi yaptıklarınızı kabul edebilecek seviyeye gelmişsiniz yavaştan bu da bir gelişme tabi

ATAKAN KAĞAN=Bir gün arkadan vurmadığım her klan için bana küfredeceksiniz..

DeletedUser68297

Ziyaretçi

Vurdun ne oldu abi beni dövdüler dediğinde yine sinser vardı :D