ANTİ vs ÇÖP

• Konuyu başlatan DeletedUser23230
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62571

Ziyaretçi
gençler sakin olun ben oynamıyorum =) 1 gün hesaba geçtim ceza yedi çıktım daha giriş yapmadım , bu kadar abartmanıza gerek yoktu ben hiç bir fayda sağlamadım benide enesin çağırdı falan yoktu bilginiz olsun ben geliyim takılıyım dedim ama demek ki takılmama gerek bile yokmus durum ortada bakalım neler olacak merakla izliyorum

Sensiz klasik sarmıyor kanka :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Öyle deme ben mustafayı çok kıskanıyorum.. Benim dün öğrendiğim bu sloganı mustafa kaç dünya önce öğrenmiş :( hiçte söylemedi bana..

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Yok ya daha gelmem sana .Birine vurunca tepki vermeli umrunda olmayınca hevesim kaçıyo :):)

Circassian

Kılıç Ustası
Forumda şirin gözükmek için tebrik etmekle olmuyo. Burdaki usluptan once oyundan aşşalamaya çalışır gibi msj atmakla oluyo anti klanın kişiliği sanırsam bu şekilde ( bi kaç kişi hariç muhabbeti güzel insanlar var aralarında onlardan kastetmiyorum :))

rascal125

Ağır Atlı
Ulan ya çalışmasam giricem mevzuya.. tam istediğim kaos ortamı varda tam adapte olup oynayamam diye izliyorum..

Neyse ama bana ihtiyac yok.. @Mirket. daha çok uzun mesajlar yazmamış kazanılıyor savaş sanırım :))

@canigire sen de az değilsin ha :))

Düştüğünüzde haber verinn 5.günün şafağını yaşayalım :)

***DAYI***

Ağır Atlı
yav yok ramo takmıyorum bıle ama 3-4 sefer olunca bir yazıyım dedim canını yerem senın
kımseye takılma sen

DeletedUser68297

Ziyaretçi
La mustafa iyiki takmıyorsun her yazdığım da ya gidip yazdığımın ss'ni veriyorsun yada kinayeli adımı anmadan cevap verip hakaret pozlarına giriyorsun... Anladık sallamıyorsun beni he hiçte takmıyorsun aferin sana uslu çocuk böyle devam et.

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
Tek uyarım olacaktır, kimse kimseye hakaret etmesin, küçük düşürmeye çalışmasın zira ilerde aynı safta oynayabilirsiniz hiç belli olmaz. Bu sebepten herkesten ricam kelimelerini seçerken az dikkatli olması yönündedir.

Yıllardır oynadığım bu oyunda kanlı bıçaklı olduğum çok kişiyle aynı klanda oynadığım oldu. Eğer ki o kavgalı olduğum zamanlarda hakaret etseydim sonrasında aklıma geldikçe utanır, kişiliğimden şüphe ederdim. Şimdi herkesten ricam helalleşin ve oyununuzu oynayın. Nihayetinde köy de kaybedilir, asker de kaybedilir, terbiyenizi kaybetmeyin yeterli.
Açıkcası 1 asker ile de köy aldım, 31 asker atarak da köy aldım bütün kamilerimi de kaybettim ama hiçbirinde rakibi küçümsemek gibi bir düşüncem yoktu. Sadece eğlenmeye çalışıyorum ve emin olun aynısını yaparsanız çok eğlenirsiniz.