ALARM VS TRICKSTER

• Konuyu başlatan DeletedUser37094
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
trikers bizim kıtaya gelse trikersla bir olup antiyi dehşeti sizi falan silerdik sonra ne olurdu bilemem :D

Başka türlü susmuyor ramo kendini deliye vuruyor herif :D

Ramazan bu muhteremi zat buraya farklı algılar yaratmak için attığı ss de ki discord görüşmesin de demişti ki "Ölmüş dedem mezardan çıksa mustafa ile işim olmaz" , "O 3 harfli arkadaşa oyun yok" :) Birisi dayın oluyor birisi gökhan abin... Sen yaranmaya devam et. Ek olarak sana cevabım TRİCKS,GassaL, NwO farketmez UDW tek başına oynayamayan bir klan dünyaya zaten KAOS, BARON,PK vb. türev klanlar ile girdiniz :D hala diyorsun ki TRİCKS olsaydı.. Allah gözünüzü doyursun ramo :D

xIxSLayeRxIx

Kılıç Ustası
Ramazan bu muhteremi zat buraya farklı algılar yaratmak için attığı ss de ki discord görüşmesin de demişti ki "Ölmüş dedem mezardan çıksa mustafa ile işim olmaz" , "O 3 harfli arkadaşa oyun yok" :) Birisi dayın oluyor birisi gökhan abin... Sen yaranmaya devam et. Ek olarak sana cevabım TRİCKS,GassaL, NwO farketmez UDW tek başına oynayamayan bir klan dünyaya zaten KAOS, BARON,PK vb. türev klanlar ile girdiniz :D hala diyorsun ki TRİCKS olsaydı.. Allah gözünüzü doyursun ramo :D

yav oynamam dediyse oynamaz yapacak bişiy yok amcamlada oynamayabilir gökhanlada onda sıkıntı yok bizde savaşırdık yaranma gibi bir niyetim yok kıtamıza gelmiş olsalar sadece onları tanıdığım yada dclerde önceki dünyalarda oynadığım kişilerden olduğu için şahsen öyle olmasını isterdim zaten dehşet anti ceccal birleşip bizle savaşmaya gelmişlerdi birde sen vardın senin amacın da ekip toplamaktı diplomasi yapıldı iyi kötü yapıldı senlede yapılmamış olsa belkide ilk başta dehşet paktı bizi dünyadan gönderecekti ek olarak udw tek başına oynayaman klan demişsin dehşet ve anti bizle savaşmaya kıtamıza geliyor yine diyorum en eazından geliyorlar alarm c5 için bizle savaşmaya dünyaa geliyor belkide onlarda kıtamıza gelecek amcam hiçmi önlem almasaydı bunumu diyorsun :D

Bu arada bunuda açıklayım ben gassal klanıyla diplomasi olmasını istemedim gassalal birlikte kıtadan çıkarsak zaten arkamızda siz oalcaktınız e kadar iyi niyetli olsanız bile eninde sonunda bi bahane bulacaktınız ve sizde iyi niyette olmadı sizin yüzünüzden küçücük yerde sıkıştık kaldık savunma at yok :D arkadan barbar toplayıp kendi savunmamızı toplayalım yok :D her şeye yok amcaya olum bu diplomasi bize zarar veriyor dedikçe bak her yerde amcam suçluymuş gibi bahsediyorsun ama amcamın bana cevabı abi ben serhatla diplomasi yaptım onlardan bi hamle gelmediği sürece diplomasimiz devam edecek world başında bizi seçti ben ona yanlış yapamam dedi bunuda bil istedim :D

xIxSLayeRxIx

Kılıç Ustası
bu arada şuan w50 de oynayan alarm ve trikers klanındak iarkadaşlardan özür dilerim yine kendimi tutamadım sinser udwyle ilgili konuştu cevap verme gereği duydum udw dünyada barınamadı kaybetti çekildi sinser senden ricam udw şöyle yaptı böyle yaptı artık gerek yok

Bu arada alarmla trikersin bi savaş için bu kadar ters düşeceğini düşünmüyordum medeni bi ekilde savaşırlar diye düşünüyordum iyi olmuş :D

ve son olarak istatistik yomu kaç saattir yazdıklarınızı okudum beynim yandı :D

myw**

Okçu

Benim ismim neden burda geçmiş. Bana kim oyun oynatmıcakmış hayırdır ya. Bu muhabbetten hiç bişi anlamadım.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
bu arada şuan w50 de oynayan alarm ve trikers klanındak iarkadaşlardan özür dilerim yine kendimi tutamadım sinser udwyle ilgili konuştu cevap verme gereği duydum udw dünyada barınamadı kaybetti çekildi sinser senden ricam udw şöyle yaptı böyle yaptı artık gerek yok

Bu arada alarmla trikersin bi savaş için bu kadar ters düşeceğini düşünmüyordum medeni bi ekilde savaşırlar diye düşünüyordum iyi olmuş :D

ve son olarak istatistik yomu kaç saattir yazdıklarınızı okudum beynim yandı :D

Yahu ramazan yukarıda ki mesaj çok uzundu bunu alıntıladım :D Destek istiyoruz yok demişsin.. Ya utanmaz adam yukarıda ss attım illa dayınız ile tüm görüşmelerimi mi atayım.. :D şuanda bozuk olan ama o dönemin tüm görüşmelerini ses kaydı olarak kaydeden telefonumu yaptırıp seni mi bozayım ne istiyorsun tatmin olmak için ? :D Kami diyorsun SANCAK a yapılan ilk operasyonda 100 kami sırf UDW misleri önüne atan biziz... :) Kaç defa dc de geyiği oldu "Dayı 30 kami isteyerek başlıyor 50-60-70 zorlayabildiği yere kadar zorluyor kayserili mi bu" diye.. Hiç mi şahit olmadın :D Diyorsun ki anti-dehşet bizim bölgemize girdi. Ulen sırf UDW 500 kişi, BARON 200 kişi, PK 30 kişi daha bilmediğim yada görmediğim klanları sayarsak 1000 kişi girdiniz dünyaya :D hala ağlıyor musun ??

Benim ismim neden burda geçmiş. Bana kim oyun oynatmıcakmış hayırdır ya. Bu muhabbetten hiç bişi anlamadım.

Sana da söylemiştim bu görüşmeyi TRİCKS ile UDW adına görüştüm 3 harfli diyip duruyordu sana olayın aslını anlattım ama şizofrenik gibi kendi dediği dışında başka bir şeye inanmıyor.. Erhan ın gazını senin verdiğini yani TİTAN ı TRİCKERS ile senin savaşa soktuğunu sanıyor zatı muhterem diye :) onu anlatıyorum :)

DeletedUser53646

Ziyaretçi
İki taraf için de operasyon çok zor.. İki taraf içinde savunmak aynı şekilde çok zor.. Hız yüksek tempo yüksek.. ALARM ın avantajı klasik tecrübesinin olması diye düşünüyorum... TRİCKS in ise haritasal bir avantajı var.. İki tarafı da tebrik eder başarılar dilerim... Dünyayı yeniden başlayıp kasıp @karamustafapasha kapatır tek başına.. Şuan avans veriyor iki tarafa da.

Saçmalama lan Allah göstermesin bida oynamam :D oynasaydım evde pinekleyecektim asosyal bi şekilde ama şu an güneydoğu turunun 3. Günündeyim otostopla tek başıma geziyorum toplamda 1600 km yol yaptım ve urfa suruçta bi köyün imamının evinde yatıyorum şu an :D hayat çok guzel acayip zevk alıyorum gezerken , bi daha baslamam insallah o oyuna siz de bırakın boşverin :D

myw**

Okçu
Sana da söylemiştim bu görüşmeyi TRİCKS ile UDW adına görüştüm 3 harfli diyip duruyordu sana olayın aslını anlattım ama şizofrenik gibi kendi dediği dışında başka bir şeye inanmıyor.. Erhan ın gazını senin verdiğini yani TİTAN ı TRİCKERS ile senin savaşa soktuğunu sanıyor zatı muhterem diye :) onu anlatıyorum :)

Muhabbetin içeriğini bilemem , biraz pratik düşünülürse Erhan benim söylemimle iş yapsaydı Udw nin op yaptığı cedcali bünyesine almazdı yada trickers yerine udw nin savaştığı sancak klanı ile savaşa girerdi bunlar udw nin daha çok işine gelen durumlar zannımca. Oyun yok lafını anlamadım fakat şunu söyleyebilirim bu platformda en sevilmeyen kişiler bile paşalar gibi oyununu oynar. Benim adıma böyle bişi söylendi ise kişi yada hangi klan olduğu farketmeksizin kumdan kale yapıp oynayabilir .

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Saçmalama lan Allah göstermesin bida oynamam :D oynasaydım evde pinekleyecektim asosyal bi şekilde ama şu an güneydoğu turunun 3. Günündeyim otostopla tek başıma geziyorum toplamda 1600 km yol yaptım ve urfa suruçta bi köyün imamının evinde yatıyorum şu an :D hayat çok guzel acayip zevk alıyorum gezerken , bi daha baslamam insallah o oyuna siz de bırakın boşverin :D

Paşam ülke içi güzeldir hoştur eyvallah.. Yurt dışı, kardeş ülkeler şu bu düşünürsen eğer bizim bir arkadaşımız var. Gezmediği ülke gezmediği vilayet kalmadı seni onunla tanıştırayım.. Oyuna bir daha dönmemeni garanti altına alayım istersen :D

:D :D oyunu oynayanların karamustafapasha ya bakış açısı temsili :D

Muhabbetin içeriğini bilemem , biraz pratik düşünülürse Erhan benim söylemimle iş yapsaydı Udw nin op yaptığı cedcali bünyesine almazdı yada trickers yerine udw nin savaştığı sancak klanı ile savaşa girerdi bunlar udw nin daha çok işine gelen durumlar zannımca. Oyun yok lafını anlamadım fakat şunu söyleyebilirim bu platformda en sevilmeyen kişiler bile paşalar gibi oyununu oynar. Benim adıma böyle bişi söylendi ise kişi yada hangi klan olduğu farketmeksizin kumdan kale yapıp oynayabilir .

Mesele o değil ramazana başka bir şey anlatmaya çalıştım ben... Bu konuyu zaten konuştuk seninle zamanında.. Sana bilenmişler diye söylemiştim bunlar için.. Onlar kendi açılarından olayı "Biz mustafaya teklif sunduk, mustafa ise 3 harfli nicki olan abisinin kendisini yönetmesi ile birlikte TİTAN ı bize yönlendirdiler elimizde kanıtı da var falan" çapında bir cümle kurmuşlardı tabi biz bunlar gibi yarın bir gün ispat yükümlülüğümüz olacağını düşünmediğimizden hesap edemedik kayıt altına almayı :) ama senle de aynı gün paylaştığım şeydi bu abi. :)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
İstatistik de koyalım bari de savaşı takip etmek isteyenler buradaki tartışmalardan hiçbir şey anlamayıp başka forumlara kaçmasın:)

Güncel istatistik bu şekildedir:

arada sağlam bir iki operasyonluk köy farkı bulunduğunu söyleyebilirim, her opta al ver çok olduğu için her iki klanın da aldığı köy sayısı artış gösteriyor ama bu farka çok yansımıyor.

Savaşın iki haftaya şekil alabileceğini düşünüyorum ancak cephe çok geniş olduğu için belirli cephelerde bir klan geriye düşse dahi başka cephelerde öne geçebilir, bu nedenle saldırı savunmadan ziyade 1 aylık bir sabır gerekiyor her iki klan için de,

Trickse başarılar.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
TRİCKERS aradaki farkı oluşturan köylerin yeniden sayılması için müracat edecek mi acaba :D Malum ilk op sonu istatistiklerin de taşımalı köy itirazında bulunmuşlardı (Bu köyler çok alarm bölgesindeydi onları saymazsak falan gibi) evet A.İhsan yavuz dan aman fenersavar dan bu konu ile ilgili net açıklama bekliyoruz :)

TEBRİKLER ALARM :)

aslankilic

Yasaklı
kim pes ederse o kaybeder burada da 100 yıl savaşları devam istatistik filan hikaye 2000 köy fark yiyen klan pes etmiyor diye dünya bitmiyor :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
CENAB@
phone.png
18.04. tarihinde saat 17:28
Hahaha sana takla attırcam
CENAB@
phone.png
20.04. tarihinde saat 20:24
Hadi ya patates olursun söyleyim tabutcudan fazla kami giriyor sana :(
CENAB@
phone.png
21.04. tarihinde saat 01:16
Yok ya kesim yapamıyorum ona ayar oldum
CENAB@
phone.png
21.04. tarihinde saat 01:54
Profilde yazıyor bildiğin soruları soruyorsun iş kami kesilmesi felan değil kamiler 1 haftaya basılıyor ben kesim de ekiptekilerle bahse girdim madara olduk her girdiğim katlama actı pre ile suru yükseltti :(

60-70 kamisini kestikten sonra arkadasın 180 derece carkı :D sevdim bu hergeleyi ama :D süleymen sen onu bana sal ben ilgileniyorum keratayla :D

Sülüman en son 1 köy daha alamazsınız dedikten sonra dümdüz oldu bugün yine oyuncu değişikliği yapalım istersen biraz da sen gel burada oyna Süleyman’dan sıkıldım

DoodleezZ

Yasaklı
aga klan menfaati için herşeyi yaparım yalanda söylerim diyen adamdan uzak durmak lazım ben iyiyim böyle ;)