PAYTAK

Worafz

Okçu
öyle deme onlar multi kullanmazdksn:d keske toplama olmasaydınızda kaç kişiyseniz o kadar kalsaydınız
1 hafta var kim kalır son gece kim gider klanda orasını görürler multileriyle birlikte :) ortada kalan multilerini toplayıp köy topluyoruz biz derler:)

**BayRam**

Ağır Atlı
Bunları dile getirmeyi sevmiyorum lakin c9 da 1gecede 7kisilik ekibimle iclerinden geçtim gerçi sen multi toplamaktan fark etmemissindir:) w50 de dünya kapatma çabasına girip satmadiklari adam kalmadi bak bakalım kaç tanesi devam ediyor demekki bi geçmişim varmis ki konuşuyirum canısı sen kendi derdine yan rakibin olmayan haritadan çıkamassan çok gülerim öptüm

Peki.

DeletedUser62605

Ziyaretçi
forumda artistlik yapıp yanımıza ışınlanma cesareti gösteremeyenler burada boş yapmasın bu başlığı kirletmek istemiyorum tahrik edici söylemlerde bulunmayın.

**Küvet**

Yasaklı
ahahahahahhahahah en uzağınız 6 saat haritadan tek çıkışınıza ışınlandık ama içinize 20 kisi ısınlanmadık diye cesaret gösteremedik aynen

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Bu alt klan, multi hesaplar için yazacağım zaten foruma lanet olsun oyun anlayışınıza diye
Ya mayıs güzelce düşünüp ayarlama yapmaya çalışıyor
Bizim Türk milleti aklı hala hilede
Multi de alt Klanda

Adam madenleri 15 yapmış, çiftlik 1 Sur 0 şekilde oynuyor. Diyecek bisey yok Lanet olsun yani
Düzgün Bi oyun oynatmiyorsunuz şu Türk serverinda

Bu alt klan, multi hesaplar için yazacağım zaten foruma lanet olsun oyun anlayışınıza diye
Ya mayıs güzelce düşünüp ayarlama yapmaya çalışıyor
Bizim Türk milleti aklı hala hilede
Multi de alt Klanda

Adam madenleri 15 yapmış, çiftlik 1 Sur 0 şekilde oynuyor. Diyecek bisey yok Lanet olsun yani
Düzgün Bi oyun oynatmiyorsunuz şu Türk serverinda

Ooo o kadarla olsa iyi :) birde klan başlatıp rakiplerine düşman eden var da şimdi değil klanlar kitlensin o zaman konuşacam ben o arkadaşlarla