PAYTAK

beowulf21

Okçu
diplomasisine güvenilmeyen her an ali cengiz oyunu kovalayan toplama bi klan.köyleri beleşe millete verdirmeden toplanması gereken mantıklı bi savaş başarılar

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Basarilar iyi olan kazansın :) argonun ekmeğıne yağ sürer bu savaş :(

kuzeybatıdaki her klan bizim düşmanımızdır :) cellat a zaten savaşı dün açtık zamanı geldiğinde diğer klanlarada açarız harita gereği ne gerekiyorsa o olur.

iki tarafada başarılar.

beowulf21

Okçu
banlat o zaman :) benim işime gelir açıkçası :D

:D (ağlatamadı) :) işin ucu size dokunuyor ben bu duruma ithafen yaptım :D yav he he inş cnm yha.s.s.s
Bunları dile getirmeyi sevmiyorum lakin c9 da 1gecede 7kisilik ekibimle iclerinden geçtim gerçi sen multi toplamaktan fark etmemissindir:) w50 de dünya kapatma çabasına girip satmadiklari adam kalmadi bak bakalım kaç tanesi devam ediyor demekki bi geçmişim varmis ki konuşuyirum canısı sen kendi derdine yan rakibin olmayan haritadan çıkamassan çok gülerim öptüm

beowulf21

Okçu
Ayrıca isin ucu argo ile cellat savaşacak diye bize dokunuyorsa okadar beleş köyü argoya kaptırmak bize hakaret olur :)

Worafz

Okçu
:DD cellat ve yer6 klanları zaten argo multisiyle dolu
Yıllarca zaten multileriyle var olmaya çalıştılar evet belki toplama bir klan olmuş olabiliriz şuan çok hızlı bir şekilde girme kararı verdik diye ama çok şükür multi kullanmıyoruz kullansak da kuzenlerim bunlar benim demiyoruz :) kalan 10 kişide bizimdir bedava köy olarak düşünen varsa da gelsin alsın kimseyi tutmadık mis atma diye :)

**Küvet**

Yasaklı
Yıllarca zaten multileriyle var olmaya çalıştılar evet belki toplama bir klan olmuş olabiliriz şuan çok hızlı bir şekilde girme kararı verdik diye ama çok şükür multi kullanmıyoruz kullansak da kuzenlerim bunlar benim demiyoruz :) kalan 10 kişide bizimdir bedava köy olarak düşünen varsa da gelsin alsın kimseyi tutmadık mis atma diye :)

öyle deme onlar multi kullanmazdksn:d keske toplama olmasaydınızda kaç kişiyseniz o kadar kalsaydınız