W51 SHELBY

• Konuyu başlatan DeletedUser64591
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Hesabı bakıcı attım silicekken o da oynadığım insanların hatrina pazartesi geldigimde oynama isteğim varsa oynarım artık :) o kadar kisi 3 5 adama girip de ben saldiktan sonra hesabımı toplarken bile toplayamamak ayrı başarısızlik onun da farkındasınızdir umarim :)

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Hesabı bakıcı attım silicekken o da oynadığım insanların hatrina pazartesi geldigimde oynama isteğim varsa oynarım artık :) o kadar kisi 3 5 adama girip de ben saldiktan sonra hesabımı toplarken bile toplayamamak ayrı başarısızlik onun da farkındasınızdir umarim :)
Sorry diye 3-5 çocuğun kurduğu klan son anda kaypaklık yapıp senin köylerini savunmasa sen kalır mıydın sence :) Oyunu iyi bildiğini biliyorum mertciğim bilmiyormuş gibi davranma :)

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
biraz daha terbiyeli olunursa sevinirim semihcim kaypaklık vs ayıp oluyor ben buraya bütün dünyanın mesajlarını dökersem ortada kaypak olmayan bi adam kalmaz iyi oyunlar

o sorry diye 3-5 cocuğun kurduğu klan onlara vurmasa shelby şuan yoktu bu arada

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Sorry diye 3-5 çocuğun kurduğu klan son anda kaypaklık yapıp senin köylerini savunmasa sen kalır mıydın sence :) Oyunu iyi bildiğini biliyorum mertciğim bilmiyormuş gibi davranma :)
O klan olmasa opunuz op değildi onu biliyon dimi :D benim kalmam sence benim umrumda mı sen yanlış yere takılmışsın ..

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Kaypaksınız yani ne diyeyim :) Bak mesela burada mertle de konuşuyorum savaşıyorum ama merte öyle bir şey demiyorm. Neden ? Çünkü kaypak değil. Ama siz kaypaksınız. Olmasanız demezdim :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Oooo size kaypak dediiiii bence bir daha savaş açın

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Yani işin aslı sorry klanı cok dengeyi degistirdi benim gözümde adamlar hem sizi hem bizi hem kendilerini kısıtladı ben bile barbar almak zorunda kaldım lan ötesi yok djfjfj

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Yani işin aslı sorry klanı cok dengeyi degistirdi benim gözümde adamlar hem sizi hem bizi hem kendilerini kısıtladı ben bile barbar almak zorunda kaldım lan ötesi yok djfjfj
Oğlum senin arkandan bir konuşuyorum var ya görmen lazım klsdjfksl. Diyorum bizden korkusuna taaa k46ya 200 puanlık barbara mis yollamış oralara kaçmış falan sdkfjhslfsd :D :p

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
bir süre foruma girmem kafa dinlemem gerek mahalle abileri ile sizlere kaypaklıksız oyunlar biraderim

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Oğlum senin arkandan bir konuşuyorum var ya görmen lazım klsdjfksl. Diyorum bizden korkusuna taaa k46ya 200 puanlık barbara mis yollamış oralara kaçmış falan sdkfjhslfsd :D :p
loool sizden korkup mu oglum kendınızı cok buyutmussun laan yapma böyle kıyamam :D yagma ıcın aldım onları azıcık kafayı kullanaydın aklına gelirdi :D

DeletedUser68301

Ziyaretçi
loool sizden korkup mu oglum kendınızı cok buyutmussun laan yapma böyle kıyamam :D yagma ıcın aldım onları azıcık kafayı kullanaydın aklına gelirdi :D
Ya zaten makara dedim bu hâlâ ciddiye almış boş boş konuşuyor :D Ne amele adamsın dmdşdmsş
Barbarı her klan alıyor almazsa hata eder bunda herhangi bir ayıp mı var :D Tek farkı biz barbar niyetine k34deki galaxynin yarısını da almış olduk o kadar :)

Ulen Semih 3-5 çocukta sen bulaydında çizdirmeyeydin kestaneyi :D
Bizim kestane sağlam oğlum sıkışırsam gelir sana ağlarım mdpsmssp :p :p

DeletedUser68929

Ziyaretçi
O klan olmasa opunuz op değildi onu biliyon dimi :D benim kalmam sence benim umrumda mı sen yanlış yere takılmışsın ..

6aWaVl.png

Evet haklısın aynen hatta bize iyilik yapıp köyleri toplayacakları zaman SHELBY e geçtiler ki görüntü güzel olsun yada yok yok sadece kami attılar bizimkiler de arkasını misledi galiba çok hakim değilim ama haklısın WE klanı olmasa op olamazdı :(

DeletedUser68929

Ziyaretçi
3klan iyi savunmussunuz yav helal jvjvccc

SHELBY op yapacağı zaman klanları gezip ve klan kurup ortada buluşarak helallik istemedin diye düşünüyorum 3 klan ı vurgulamanın nedenini o yüzden anlamadım ama olsun çok fazla anlam aramaya gerek yok :D

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
SHELBY op yapacağı zaman klanları gezip ve klan kurup ortada buluşarak helallik istemedin diye düşünüyorum 3 klan ı vurgulamanın nedenini o yüzden anlamadım ama olsun çok fazla anlam aramaya gerek yok :D

ahahahahahahah bidaha bak klan değişimlerine dostum sen olayı cok yanlış görmüşsün :D Op yapılırken savunma gelmedi bize. hatta bir köyden de savunma çekildi. açılmayacak köyden 10 ar k sav cekilince elliot tripotcunun kule köyünü aldı. Bırak destek almayı boş beleş köy almış oldunuz :D Optan sonra insanların aklı başına geliyor genelde. Ondan sonra savunma alabildik bir miktar da nafile yani.