Nirvana Açıklama

• Konuyu başlatan DeletedUser67899
  • Başlangıç tarihi

Almahara

Baltacı
Vay be ne büyük klanlarmış bu TRICKSTER VE CEDCAL daha savaşmadan rakiplerine hesap sildiriyorlar. Hayır bir de savaşsalar hayal edemiyorum. Herhalde operasyonu karşılayamadan kaçan rakipleri, bu sefer savaş ilanını görür görmez kaçacaklarmış :)

DeletedUser64783

Ziyaretçi
Yada yazın buraya tüm klanlar kaç operasyon yapmış kaç köylük operasyon yapmış tüm klanlar bilgi versin... (Başarıdan bahsetmiyorum). Bu dünya diplomasiyi başından sonuna kadar lehinde götüren TRİCKERS da ciddi bir savaş vermeden şu noktaya geldi...

Şimdi şamar oğlanı bak sana şöyle bir özet geçeyim;
Sen arka taraflarda madenleri 30 lamaya çalışıp 1-2 barbar alayım rahat rahat oynama hevesinde iken biz Dünyanın 15.gününden itibaren seri operasyonlara başlamış bulunmaktaydık.

Zaten saldırıda ki başarıları koymaya gerek olduğunu düşünmüyorum.

Gelelim savunmalara. İlk operasyon istatistiklerini
**streetballer**'dan yola çıkarak koyalım..

16o9bb.png

nQDvnl.png

4jndBL.png

Bu sana yetmez sanırım. Bir de diğerlerine bakalım.

Nirvana genel 2.operasyonu

DYALNO.png

Nirvana genel 3. operasyonu.

nQDv80.png

Nirvan'a operasyonlar yaptı. Çok güzelde denemelere kalktılar ve başka klanlar olsa karşılarında farklı sonuçlarla savaşı dengeleyebilecek güce sahiptiler...
Zira biz o ara sadece sol tarafa operasyonlar yapıyorduk.

Buradaki takdir edilmesi gereken nokta şudur ki. Bir tarafı vururken bir tarafı savunmaya çekmek her klanın harcı değil zaten asıp kesen tüm müttefiklerin 2.cepheleri açılınca sildiler sana bırak sınırı mis mesafemiz 100 saatin altına inince çıktınız dünyadan.

The Trickster klanları olarak dünyadan yeterli zevki aldığımızı düşünmüyoruz. Dünyayı bu hale getiren sizler kendi sonunuzu da getirmiş oldunuz.

Bu vesile ile tekrar kendi klan arkadaşlarımı tebrik ediyor.

Size de başka dünyalar da başarılar diliyorum. Tabi yanınızda başlayacak arkadaşlar bulursanız tekrar.

DeletedUser62605

Ziyaretçi
la şimdi yazmaya başlasam sonu gelmez o kadar kötü bir sınır vardı sınırda görünürde 2 klandık oynayan kişi sayısı 5 di :D :D :D olacakları erken farkedip 2.haftada bıraktım miss gibi forumdan takip ettim ve eğlendim. Beter olun :p :D

JrFly

Dük
la şimdi yazmaya başlasam sonu gelmez o kadar kötü bir sınır vardı sınırda görünürde 2 klandık oynayan kişi sayısı 5 di :D :D :D olacakları erken farkedip 2.haftada bıraktım miss gibi forumdan takip ettim ve eğlendim. Beter olun :p :D

Discordda klasik ne zaman açılır geyiği yapıyordunuz :D:D:D

DeletedUser68439

Ziyaretçi
TRICKSTER VE CEDCAL daha savaşmadan rakiplerine hesap sildiriyorlar. Hayır bir de savaşsalar hayal edemiyorum.

Ayneen Tricks'i biliyosundur ama cedcalin savaştığını inan bende hayal edemiyorum ne zaman bi savaşa girseler başka bir klana geçiyorlar

Ortalama Biri

Misyoner
Hımmmmmm ata bak şey olmuş crazy is herenin oralarda köy kaybedilmiş hmmmmmmm :D:DD:DD:D:D:D

ayrıca :D:DD streetballere yapılan operasyondan 24 saat önce arayıp sana geliyoruz sıkı tutun diyen yüksek kurucu üye kimdir açıklama yapsın :D:D:D:D:D

ahahaha :D

Muhtemelen o da benimdir. Sonuçta onlar sınıra geldi diye klandan çıkmışım :D :D

Almahara

Baltacı
Ayneen Tricks'i biliyosundur ama cedcalin savaştığını inan bende hayal edemiyorum ne zaman bi savaşa girseler başka bir klana geçiyorlar
İyi oyuncular değiliz ondandır o :) CEDCAL bu dünya da başarılıdır veya başarısızdır kişiden kişiye değişebilir belki ama kesin olan bir şey varsa sende baya sağlam bir kuyruk acısı bırakmışız ki bu dünyadan silinip gittiğin halde bize laf atma peşindesin :)

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Dünya başında discordda yönetimde konuşulanlar aklıma geliyor cellat ile diplomasi konusu ne güzel diplomasi yaptılar dimi şuan burada Nirvana karşıtı görünenlerin hepsi orada o diplomasinin ne kadar yanlış olduğunu söylemişti neye hayır dediysek onu evet bellediler sonra siz bizi bıraktınız :D :D :D

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Teşekkür ederim, eğer Galaksi olarak zora girersek hemen Armaya geçmeyi düşünüyorum, o tarafla iletişimde aracı olursan sevinirim ben o kadar tanımıyorum :)

Size de gireceğiniz dünyalarda başarılar dilerim

Ayrıca not: İyi oyuncu / kötü oyuncu demedim, önceki mesajın cevabında yazmayı unutmuşum :)

Almahara

Baltacı
Teşekkür ederim, eğer Galaksi olarak zora girersek hemen Armaya geçmeyi düşünüyorum, o tarafla iletişimde aracı olursan sevinirim ben o kadar tanımıyorum :)

Size de gireceğiniz dünyalarda başarılar dilerim

Ayrıca not: İyi oyuncu / kötü oyuncu demedim, önceki mesajın cevabında yazmayı unutmuşum :)
Galaxy bi yolunu bulur :) Teşekkür ederim iyi oyunlar

DeletedUser67899

Ziyaretçi
Nirvana da ki en büyük sorun da ilan edilmiş ekipçilik.

Worldu ilk gününden bu ana kadar başlayan bir savaş var aramız da. Merak ettiğimden soruyorum Nirvana sınır da köy üstüne köy kaybederken bu kaos ekibi arka da barbar toplamaktan başka ne yaptı bu klan için?

Şimdi aldığın barbarlarla bize zevk vereceğinizi söylemişsin biz barbar toplamaktan keyif alan değil savaşmaktan keyif alan bir ekibiz. Kurulan bu klanın bizler için barbar köyünden farkı yoktur. Bırakan Nirvana oyuncularına reel hayatların da başarılar dilerim. Dc de küfür olayı için de mikail orada ki insanlara karaktersizler bu kadar mı adamsınız adam mısınız siz karektersizler derse adam da kalkar küfür eder algı oluşturmadan önce olayları tam anlatmayı öğrenin.
Emirhan ilk öncelikle bazı şeyleri güzel anlattın kardeşim. Ben zaten savaşın sonunda gelmedin sınıra bınu Burhan abi de biliyor Yasin de biliyor . Barbar toplamadık diyorsunuz bakalım tek tek geçmişinize. Ben bölgeye geldiğimde 4 Barbar ile geldim Burhan abi 15 Barbar aldı. Ve bir sürü sayabileceğim oyuncu var. Sizle savaşılırken arka da Again klanı savaşı var. Sağda wenom var orta da laleler var ? Şimdi sana diyorum kardeşim bu oyun strateji oyunu ben kıtamı kapatmadan hangi savaşa dahil olmamı bekliyorsun. Dip konusuna gelince Alican ile mikail abi dip bakıyordu tek yönetimde yetkim yoktu. Ben sadece oyunculugumu gösterdim. Bir çok oyuncuya sav atıldı sınırda bunu jrfly da biliyor kendi köylerimiz boşken sav atıyorduk. Ben iyisiyle kötüsüyle oynadım. Benim en mutlu olduğum konu dost kazandım zaten bir taraf kaybeden bir taraf kazanan taraf olacak emeklerinize sağlık ama biz hala oynuyoruz ama sonuç ortada olduğunu herkes biliyor. Tekrardan teşekkürler yorumun için.

JrFly

Dük
Emirhan ilk öncelikle bazı şeyleri güzel anlattın kardeşim. Ben zaten savaşın sonunda gelmedin sınıra bınu Burhan abi de biliyor Yasin de biliyor . Barbar toplamadık diyorsunuz bakalım tek tek geçmişinize. Ben bölgeye geldiğimde 4 Barbar ile geldim Burhan abi 15 Barbar aldı. Ve bir sürü sayabileceğim oyuncu var. Sizle savaşılırken arka da Again klanı savaşı var. Sağda wenom var orta da laleler var ? Şimdi sana diyorum kardeşim bu oyun strateji oyunu ben kıtamı kapatmadan hangi savaşa dahil olmamı bekliyorsun. Dip konusuna gelince Alican ile mikail abi dip bakıyordu tek yönetimde yetkim yoktu. Ben sadece oyunculugumu gösterdim. Bir çok oyuncuya sav atıldı sınırda bunu jrfly da biliyor kendi köylerimiz boşken sav atıyorduk. Ben iyisiyle kötüsüyle oynadım. Benim en mutlu olduğum konu dost kazandım zaten bir taraf kaybeden bir taraf kazanan taraf olacak emeklerinize sağlık ama biz hala oynuyoruz ama sonuç ortada olduğunu herkes biliyor. Tekrardan teşekkürler yorumun için.

yazılacak çok şey var anlatılacak çok şey var volkan ama olan oldu giden gitti 4 ay heba oldu hiç oldu gitti...

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Yalan bu istatislikler tiriks hep pasif koy toplayarak kasti hatta kesilen askerler de pasiflerin askerleriydi dur bi dk uzaga atip.topluyoduk ama olsun istatislikler yalan hep anladinz siz savas felan hikaye hep yoksa bu devirde kim kime savasarak 1000 koy fark atmis ki :p