Nirvana Açıklama

• Konuyu başlatan DeletedUser67899
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46644

Ziyaretçi
ahahahahaha :D :D hiç güleceğim yoktu :D
Streete de ordinaryus'a da kami ve mis gömdüm zamanında. Gidip kendilerine sorabilirsin.
O çok savunduğunuz Mikail'e bölgede neler olacağını ben aylar öncesinden söyledim. Alması gereken önlemlerine kadar söyledim de hangisini yapmış gidip bir sor önce. Klana toplama adamları aldığında klandan çıkaracağım dediğimde sınıra 1 çiftlik savunma attı diye bana oynuyor bu adam dedi. Etrafımdaki barbarları multi hesaplara toplattılar. Sonra o multi hesapları trickster topladı. Kimse kusura bakmasın da milletin yediği haltı ben düzeltemem.

Ayrıca senin bulunduğun rayban ekibinin de içinde olduğu w40'ta opları kimin yaptığını ve toplama klanla kıtayı nasıl kapattırdığımı da herkes gördü.

Bundan sonraki bütün kıtaları dünyaları kapatsanda sen düşman sınıra gelince korkup önce klan kuran sonra düşmana giren "şey" olarak anılacaksın ve burda anca algı yaparsın klandaki herkes biliyor seni

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Bundan sonraki bütün kıtaları dünyaları kapatsanda sen düşman sınıra gelince korkup önce klan kuran sonra düşmana giren "şey" olarak anılacaksın ve burda anca algı yaparsın klandaki herkes biliyor seni

bence artık uzatmayın paşa paşa
şu türküyü söyleyin hocam. uzatmanın manası yok. mikail ve sinser ile aynı yola kim girdiyse paket oldu.

DeletedUser46644

Ziyaretçi
bence artık uzatmayın paşa paşa
şu türküyü söyleyin hocam. uzatmanın manası yok. mikail ve sinser ile aynı yola kim girdiyse paket oldu.

Senin gibi terbiyesizleşmicam şimdi ama biz daha yenilmedik savaşıyoruz bazı mahluklar gibi kaçmıyoruz çünkü bu oyun savaş oyunu sen o şarkıyı aman köylerim gitmesinde karakterim önemli değil diyenlerle dinle :D

Bide sen kimsin ya kendi kullanıcı adlarını kullanamayanlara cevap vermeyeceğim

DeletedUser68814

Ziyaretçi
terbiyesizleşmicam

terbiyesizleşmican

terbiyesizleşmicaz

terbiyesizleşmicaklar

terbiyesizleşmicanız

terbiyesizleşmicaskdkdkskjf

DeletedUser65657

Ziyaretçi
Ya işte yeni nesil böyle nasıl olsa beni bulup dövemez edemez diye tahrik edici ve rencide edici şeyleri sallıyor burdan.biraz saygılı olun ya şu forumda beğeni almak için çırpınmayın

TyPHonE

Yasaklı
Ya işte yeni nesil böyle nasıl olsa beni bulup dövemez edemez diye tahrik edici ve rencide edici şeyleri sallıyor burdan.biraz saygılı olun ya şu forumda beğeni almak için çırpınmayın
Hacı yanlız efe abi için kullandıysan o yeni nesil lafını hemen düzenle derim yazdığını :D

DeletedUser65657

Ziyaretçi
Ben kimsenin oyunculuğuna birşey demiyorum konuşma üslubundan bahsediyorum

DeletedUser65657

Ziyaretçi
ahahahahaha :D :D hiç güleceğim yoktu :D
Streete de ordinaryus'a da kami ve mis gömdüm zamanında. Gidip kendilerine sorabilirsin.
O çok savunduğunuz Mikail'e bölgede neler olacağını ben aylar öncesinden söyledim. Alması gereken önlemlerine kadar söyledim de hangisini yapmış gidip bir sor önce. Klana toplama adamları aldığında klandan çıkaracağım dediğimde sınıra 1 çiftlik savunma attı diye bana oynuyor bu adam dedi. Etrafımdaki barbarları multi hesaplara toplattılar. Sonra o multi hesapları trickster topladı. Kimse kusura bakmasın da milletin yediği haltı ben düzeltemem.

Ayrıca senin bulunduğun rayban ekibinin de içinde olduğu w40'ta opları kimin yaptığını ve toplama klanla kıtayı nasıl kapattırdığımı da herkes gördü.

Bunu yeni gördümde :D ata sen ne zaman op ayarladın onu anlamadım w 40 postlarını aç bi bak savaştığın her klanı klanına aldın klan savaş olmadığı için bıraktı sonra yine bi raybanlı karamustafapaşa gelip opları ayarladı sen ne zaman op ayarladın hatırlamıyorum :D

DeletedUser58830

Ziyaretçi
Senin gibi terbiyesizleşmicam şimdi ama biz daha yenilmedik savaşıyoruz bazı mahluklar gibi kaçmıyoruz çünkü bu oyun savaş oyunu sen o şarkıyı aman köylerim gitmesinde karakterim önemli değil diyenlerle dinle :D

Bide sen kimsin ya kendi kullanıcı adlarını kullanamayanlara cevap vermeyeceğim

Kendisi sürekli nick değişir oyunda çok iyi olmadığından dalga geçmesinler diye

Ortalama Biri

Misyoner

Amacım ne kıta kapatmak ne de dünya kapatmak. Düşmandan korkmuş olsaydım çok daha öncesinde çıkardım merak etme. Sizin gibilerin ne düşündüğü de zerre "şeyimde" değil. Ben klandan çıkmadan önce Mikail'e telefonda 1 hafta boyunca "köylerimi toplayın." dedim. "Oyuna bakamıyorum." dedim. Gelsin burada inkar etsin çok sevgili başkanınız. Siz ancak konuyu bilmeden dışarıdan "ses" çıkarırsınız. Klandakiler olarak da hiçbir şeyden haberiniz dahi yok.

Hatta Mikail bana sallamak için bir sürü bahane aradı da bulamadı. Klandan çıktıktan sonra 2-3 kere sürtüşme oldu ama bir şey demedi. Çünkü biliyordu benim haklılık payımı. O bile bir şey demezken çıkıp sizin "ses" çıkarmanıza da anlam veremedim.

Bunu yeni gördümde :D ata sen ne zaman op ayarladın onu anlamadım w 40 postlarını aç bi bak savaştığın her klanı klanına aldın klan savaş olmadığı için bıraktı sonra yine bi raybanlı karamustafapaşa gelip opları ayarladı sen ne zaman op ayarladın hatırlamıyorum :D

Oplara katılmadığın için yapılan oplardan haberin yok. Tek tek nickleri deftere yazıp köyleri dağıtıyordum. Az önce deftere baktım bir(1) tane opa katılmışsın o kadar. Ben askere gidene kadar kim ayarlamış istersen git bir daha sor Mustafa'ya. Hayır oynamadın bari sallama :D
Ayrıca klan savaş olmadığı için bırakmadı. Pasifi çok fazlaydı o yüzden bıraktı. Bu konu için de hepimizölcezzz'in açtığı forum başlığına bakabilirsin. Nasıl bir hayal dünyan var anlamıyorum cidden :D