Nirvana Açıklama

• Konuyu başlatan DeletedUser67899
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Birisi x klanın savaşmış olması için gerekli şartları yazabilir mi ?
Hangi klan savaştı ? Yani NwO SANCAK savaşmadı diyorsunuz da oyun başından beri diplomasi ile bir yere gelen TRİCKS mi savaştı ? zora geldimi TİTAN zora geldimi TRİCKS olan CEDCAL mi savaştı ? Rakibine hesap kaptırmamak için oyun başından beri kendini toplayan ŞİZOFREN mi savaştı ? Savaşan bir klan varsa bu da ALARM klanıdır..Nirvana operasyon karşılamak dışında ne yaptı ? içinde ki salak saçma hesapları temizlemek ile uğraştı. TRİCKERS kaç defa Nirvana dan op yedi yazabilir mi ?

Yada yazın buraya tüm klanlar kaç operasyon yapmış kaç köylük operasyon yapmış tüm klanlar bilgi versin... (Başarıdan bahsetmiyorum). Bu dünya diplomasiyi başından sonuna kadar lehinde götüren TRİCKERS da ciddi bir savaş vermeden şu noktaya geldi...

Millete laf atmak gerçekten çok kolay... Yok şöyle yok böyle demek. Ama hesap silmek ile Global yediği için bırakmak arasında da ciddi fark var. Azıcık onurunuz olsa kalkıpta insanları karalamadan önce yediğiniz haltlardan dolayı burada mütevazi olursunuz.

Bismarck.

Kılıç Ustası
Rakiplerimiz bize op yaptı da biz mi kollarından tutup yapma dedik? Opa başladığımız klanların hesap silmesi bizim mi suçumuz? Ki bunlara rağmen kesim puanlarında koyduğumuz fark ortada. Yenilginize kılıf uydurmadan önce dönüp samimiyetsiz paktınıza bakın.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ya ağlama olum ağlama :D hadi git köyüne

Her postuma cevap vermek zorunda değilsin emirh*n.

Rakiplerimiz bize op yaptı da biz mi kollarından tutup yapma dedik? Opa başladığımız klanların hesap silmesi bizim mi suçumuz? Ki bunlara rağmen kesim puanlarında koyduğumuz fark ortada. Yenilginize kılıf uydurmadan önce dönüp samimiyetsiz paktınıza bakın.

Kardeşim bende op yapmadı diyorum zaten.. Yenilmek için, ortada bir savaş ve bir kazanan olması gerek. Yanlış anlamışsın hesap satın almalar, truva operasyonlarınız, forum operasyonlarınız, diplomasi ayaklarınız. Bu dünyada gram zevk bırakmayan sizsiniz zaten.. Kesim puanıymış...

Bunu bu kadar iyi biliyorken hala efsane dünya kapattık pozlarına giriyorsunuz

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Aman kime ne anlatıyorum ki he kardeşim he alayınıza.

Ortalama Biri

Misyoner
TRİCKERS kaç defa Nirvana dan op yedi yazabilir mi ?

Benim bildiğim 2 op yapıldı. Birde aralarda @**streetballer** 'a kami opu yapıyorduk nedenini anlamadığım şekilde.

Dünya başından beri Mikail'e aynı şeyleri söyleyip durdum opları ben ayarlayayım dedim.
Klasik dünyada Rest'in oplarını yaptı. TEKEL klanına karşı başarısız oldu. Dc'de dünya başında makarasını yaptık. Tekel ekibindekiler bile oraya op yapılmaması gerektiğini söyledi. Yani sürekli yanlış bölge seçtiği çok net belliydi.
2 op yaptı 150 köye gidildi 35 köy alındı, zaten 30 tanesi neredeyse geri verildi aynı gün.
Op bilgisi aldı. Cenaze sebebi ile 2-3 gün bakıcıya bıraktı hesabı gitti. O arada 1 hafta geçti hala op yapılmadı ve kimseye de al şu bilgileri ben gelene kadar opu ayarla da demedi.
Sonra çıkıp ben emek verdim diyor. Kusura bakmasın da biz de emek verelim yardım edelim dedik ama kendisi istemedi.
Şimdi çıkıp yok ekipçilikti, yok op zamanı klandan çıkılmasıydı demesin kimse. Zamanla bir şeyler biriktikçe klandan ayrılmalar oldu. Kurucusu olduğum klanda sıradan üye kadar değerimiz oldu. Telefon edip klanla ilgili bir sorunu anlatacağım zaman konuşmamın yarısında gelen mesajları okumaya başlıyordu ki bunu bir tek bana da yapmıyormuş onu da öğrendim.

DeletedUser46644

Ziyaretçi
Street ve ordinasyusla sınır oldum köylerimi kaybederim oyüzden klandan çıkıyorum diyen hainemi yaptıracaktı opları komut paylaşımından giden misleri kamileride sen söylemişsindir trikse köy sevici seni

maer14

Mızrakçı
evet biraz da istatistik bilimine göz atalım

P1VRWb.png

qdDgO3.png

5avA6M.png

36VXGO.png

Ortalama Biri

Misyoner
Street ve ordinasyusla sınır oldum köylerimi kaybederim oyüzden klandan çıkıyorum diyen hainemi yaptıracaktı opları komut paylaşımından giden misleri kamileride sen söylemişsindir trikse köy sevici seni

ahahahahaha :D :D hiç güleceğim yoktu :D
Streete de ordinaryus'a da kami ve mis gömdüm zamanında. Gidip kendilerine sorabilirsin.
O çok savunduğunuz Mikail'e bölgede neler olacağını ben aylar öncesinden söyledim. Alması gereken önlemlerine kadar söyledim de hangisini yapmış gidip bir sor önce. Klana toplama adamları aldığında klandan çıkaracağım dediğimde sınıra 1 çiftlik savunma attı diye bana oynuyor bu adam dedi. Etrafımdaki barbarları multi hesaplara toplattılar. Sonra o multi hesapları trickster topladı. Kimse kusura bakmasın da milletin yediği haltı ben düzeltemem.

Ayrıca senin bulunduğun rayban ekibinin de içinde olduğu w40'ta opları kimin yaptığını ve toplama klanla kıtayı nasıl kapattırdığımı da herkes gördü.

62kerbela62

Mızrakçı
Şöyle birşey var paylaşılan istatistiklerde alınan köyleri yapılan operasyonlara bakıldığında birbiri ile düşman olanlar birbirilerinden kaç köy almış :) ona bakmak lazım bu istatistikler yanıltır insanı alınan köylerin çoğu zaten kendi klanları içindeki pasifleri de ekliyor ki öyle bir istatistikle kimin ne kadar operasyon yapıldığı belli olmaz :)

JrFly

Dük
Benim bildiğim 2 op yapıldı. Birde aralarda @**streetballer** 'a kami opu yapıyorduk nedenini anlamadığım şekilde.

Dünya başından beri Mikail'e aynı şeyleri söyleyip durdum opları ben ayarlayayım dedim.
Klasik dünyada Rest'in oplarını yaptı. TEKEL klanına karşı başarısız oldu. Dc'de dünya başında makarasını yaptık. Tekel ekibindekiler bile oraya op yapılmaması gerektiğini söyledi. Yani sürekli yanlış bölge seçtiği çok net belliydi.
2 op yaptı 150 köye gidildi 35 köy alındı, zaten 30 tanesi neredeyse geri verildi aynı gün.
Op bilgisi aldı. Cenaze sebebi ile 2-3 gün bakıcıya bıraktı hesabı gitti. O arada 1 hafta geçti hala op yapılmadı ve kimseye de al şu bilgileri ben gelene kadar opu ayarla da demedi.
Sonra çıkıp ben emek verdim diyor. Kusura bakmasın da biz de emek verelim yardım edelim dedik ama kendisi istemedi.
Şimdi çıkıp yok ekipçilikti, yok op zamanı klandan çıkılmasıydı demesin kimse. Zamanla bir şeyler biriktikçe klandan ayrılmalar oldu. Kurucusu olduğum klanda sıradan üye kadar değerimiz oldu. Telefon edip klanla ilgili bir sorunu anlatacağım zaman konuşmamın yarısında gelen mesajları okumaya başlıyordu ki bunu bir tek bana da yapmıyormuş onu da öğrendim.

Hımmmmmm ata bak şey olmuş crazy is herenin oralarda köy kaybedilmiş hmmmmmmm :D:DD:DD:D:D:D

ayrıca :D:DD streetballere yapılan operasyondan 24 saat önce arayıp sana geliyoruz sıkı tutun diyen yüksek kurucu üye kimdir açıklama yapsın :D:D:D:D:D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Şöyle birşey var paylaşılan istatistiklerde alınan köyleri yapılan operasyonlara bakıldığında birbiri ile düşman olanlar birbirilerinden kaç köy almış :) ona bakmak lazım bu istatistikler yanıltır insanı alınan köylerin çoğu zaten kendi klanları içindeki pasifleri de ekliyor ki öyle bir istatistikle kimin ne kadar operasyon yapıldığı belli olmaz :)

Kanka Türkçe yazar mısın anlayamadık

62kerbela62

Mızrakçı
Kanka Türkçe yazar mısın anlayamadık

Senin için daha basit şekilde anlatayım.

Öncelikle paylaşılan istatistiklere bakalım buradaki istatistiklerde pasiflerden alınan köyleri çıkarttığımızda kimin kimden kaç aldığını rahat bir şekilde anlayabiliriz :) Şuan bu istatistikler fasarya bize somut bir kanıt olarak gözükmüyor. Her klan önce kendi içindeki pasiflerden aldığı köyleri bir kenera bıraksın geri kalan köylerin hangisi düşmandan alındığını bir hesap etsin kimin kaç op yapıldığı o şekilde anlaşılır. İstatistikler paylaşılıyor bunlar yalan yanlış bilgiler demek istiyorum Emirhan :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Senin için daha basit şekilde anlatayım.

Öncelikle paylaşılan istatistiklere bakalım buradaki istatistiklerde pasiflerden alınan köyleri çıkarttığımızda kimin kimden kaç aldığını rahat bir şekilde anlayabiliriz :) Şuan bu istatistikler fasarya bize somut bir kanıt olarak gözükmüyor. Her klan önce kendi içindeki pasiflerden aldığı köyleri bir kenera bıraksın geri kalan köylerin hangisi düşmandan alındığını bir hesap etsin kimin kaç op yapıldığı o şekilde anlaşılır. İstatistikler paylaşılıyor bunlar yalan yanlış bilgiler demek istiyorum Emirhan :)

Şimdi bu savaşlar bölümü klan da ki pasifin köyünü de kapsıyor mu diyorsun :)