2. NWO vs BARBAR Savaşları

• Konuyu başlatan DeletedUser68814
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67031

Ziyaretçi
Aklımın zekatını şuraya bıraksam seninkinin toplamından daha fazla gelir emin ol :)

bu konuyu da muhtemelen o aklının zekatını kullanarak oluşturmuşsun
bu tarz konuları forumda gerçekten layığıyla yapan kişiler var keşke onlara salsanız da keyifle gülerek okuyabilsek

DiOny SoS

Mızrakçı
Dostum;

Bu oyun bir eğlence oyunu(benim için). İster buna katılırsın ister katılmazsın. Oyunu ciddiye alırsın ya da almazsın buralarla ilgilenmiyorum.

İçlerinden birisi gelip "oyuncu dosyana baktım sen de 5 tane almışsın" dese muhabbet olacak.

Hadi biz boş goygoy yapıyoruz da siz komple boşluğa düşmüşsünüz.

Doğru diyorsun

DeletedUser39050

Ziyaretçi
herkes tarafından eziklenince "bi iğlinci iyini bin bi iyini iğlinci için iyniyirim tikmiyirim iyini" moduna girmek

-AzraiL-

Yasaklı
Vakvak çıların bu word de tek başarısı Nwo ya savaş açmak.Yoksa sizofrene sığınan bırkac oyuncu iste.O da cedcal e guvenip Nwo ya savaş açtılar.şuan a kadar cedcalden sürekli destek geliyor diye ayakta kaldılar .

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Vakvak çıların bu word de tek başarısı Nwo ya savaş açmak.Yoksa sizofrene sığınan bırkac oyuncu iste.O da cedcal e guvenip Nwo ya savaş açtılar.şuan a kadar cedcalden sürekli destek geliyor diye ayakta kaldılar .

Evet sığındık.
Evet destek alıyoruz .
Evet tek başarımız bu.

Bak kabul ettim. Artık papağan gibi aynı şeyi tekrarlamazsın umarım. Yazabildiğin 3 konu vardı .Kaldı 2.
Diğer arkadaşlara Allah sabır versin .

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Sizin ekipten kesim raporlarımdan oluşan ss'lerim var :) ama barbar köy almaya bu kadar laf eden insna, çöp oyuncuları kesmeme de başka bir başlık açar. O yüzden atmıyorum oyundan takip edersiniz :)

İçeride kami yakalatanları diyorsan son 1 saattir biz o arkadaşlarla yeterince dalga geçtik .ha dersen başlık açayım tüm forum bunu yapalım.
Ben varım :D :D :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
İçeride kami yakalatanları diyorsan son 1 saattir biz o arkadaşlarla yeterince dalga geçtik .ha dersen başlık açayım tüm forum bunu yapalım.
Ben varım :D :D :D

Ben kavurmalı ya yakalattım tebrik ettim, sabahtan beri kesiyorum 1 taneniz de tebrik etmiyor. :D ayıp be

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Ben kavurmalı ya yakalattım tebrik ettim, sabahtan beri kesiyorum 1 taneniz de tebrik etmiyor. :D ayıp be

Tebrik ederim cidden güzel kesimler :D fake arası kami tadı başka:D

Daha tüm raporlara bakamadım. Bana henüz kami de gelmedi :D

Senden en az 3-4 kami
Kankan azrailden 1 kami bekliyorum.