Sancak klanının silmesinden sonra NW0 klanı sizce ne yapar ?

• Konuyu başlatan DeletedUser68355
  • Başlangıç tarihi

Nwo klanı sizce ne yapar ?

• Akşama hesap siler

Oylar: 8 6,1%
  • Yarın hesap siler

Oylar: 0 0,0%
  • 96 saat sonra hesap siler

Oylar: 7 5,3%
  • Şizofrene ağlamaya başlar ?

Oylar: 39 29,8%
  • Dayıya mesaj atıp nasılsın diye sorar ?

Oylar: 22 16,8%
  • Cedcale mesaj atıp nasılsın kanka der ?

Oylar: 13 9,9%
  • Forumda deve kuşu taklidi yapar ?

Oylar: 5 3,8%
  • Fenersavardan randevu ister ?

Oylar: 10 7,6%
  • Sanjiden diplomasi ister ?

Oylar: 14 10,7%
  • Alarmdan destek ister ?

Oylar: 13 9,9%

• Toplam oy kullanan
    131

DeletedUser68355

Ziyaretçi
Farklı yorumu olanlar başlık altında belirtebilir ?

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
ChiefGrossDikdik-size_restricted.gif

DeletedUser68355

Ziyaretçi
Sinser: Selam dayıcım naber canın yerem

Dayı: Ne var ?

Sinser: Halin vaktin nasıl inşallah hayat nasıl . Hayat kardeşlik , dostluk kelebekler yanlıyorum sana anlıyormusun ? Eski mütten düşman olmaz benimki senden kara ...

Dayı : Ne diyorsun serhat açık ol

Sinser : Sizin şu vak vak ekibi var ya onlar bize vurmasa diplomasi yapsak eski günlerdeki gibi , ben onların arkasından kami atsam trickster ı 96 saat sonra bitiririm . Biliyorum sen demi diyeceksin ama evet bende ben bu kadar topaç bir adamım :D

Dayı : Hadi lan Serhat anti kurtarsın ...

Atakan kaan : relax ol serhat anti burda bjbjbbjbjb :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Vay arkadaş... Mahalle kadınları gibi ne dedikoducusunuz :D Oyundan biri ile selam, naber muhabbeti yaparım başkası damlar bana niye yazmıyorsun da ona yazıyorsun geyiği yapar. Canını yidiğimi özler ona mesaj atarım.. (Ki asıl amaç bazı ss ler koyacaktım... Bunun için onu kırmamak adına rızasını isteyecektim) vazgeçtim. Akşamına bunun geyiği döner... Arkadaşlar forumdan yıldırarak hesap sildirilmiyor..

Sercan sende sileyim de bir an önce kapışalım diye konuşuyorsun herhalde canını yediğimin kedisi :D

UcanZi

Kılıç Ustası
Valla arkadaşlar dünyayı vermiş Serhatcım
54. Dünya olacak Allahtan bi mani olmazsa.
Bekliyorum :cool:
İnşallah tat verirsin valla bu kadar konuştun hiç umudum yok ama şansımızı deneyelim

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Sercan ı gördün mü 54 diyor düşman çağırıyor . Şimdeden çalışmalara başlamış 54 e kadar baya düşman toplar :cool::p

girer oynar yahya abi gibi toplama adamlarla :D ondan sonra 1 günlük forum hesabı da sizi patates gibi topladık der olur biter :D sercan'ın en sevdiği olay da bu işte anlatamazsın :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
İnşallah tat verirsin valla bu kadar konuştun hiç umudum yok ama şansımızı deneyelim

54 ün lobisi yapıldı zaten sercan, emre toplamıyor mu ekip ???

UcanZi

Kılıç Ustası
Emre kim? Ne lobisi. Laf oyunu yapmada açık konuş anlayacağım şekilde. Senin gibi kırk yerde kulağım yok neticede

DeletedUser68759

Ziyaretçi
Bu sefer neyiniz var neyiniz yok toplayıp gelin ama sonra patates gibi toplanınca zırlıyorsunuz ahahhahaaha

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Emre kim? Ne lobisi. Laf oyunu yapmada açık konuş anlayacağım şekilde. Senin gibi kırk yerde kulağım yok neticede

Adam gibi konuş önce... Sonra sor soracağını...

Gapat klanın da ki haykocu54'den bahsediyorum klasik zamanından beri 54'e kadro topluyor.. Hatta sizden de bir çok kişinin onunla başlayacağını biliyorum o yüzden sordum.

UcanZi

Kılıç Ustası
Döne döne beynin bulanmış senin iyice.
Bizimkiler laf arasında 54 demiş hani her 4 dünyada bir 50. Dünya özellikleri gibi dünya geliyor genelde ya o yüzden.
Daha şimdiden asılsız ithamlara başladın yok Emredir Ahmettir. Benim ekip toplama gibi bi çabam yok Serhat. Sana güvenip gelen 10 kişi bulursan öpte başına koy. Daha fazla bıdı bıdı yapmadan oynadığın dünyaya odaklan. Adam olanlarla adam gibi konuşuyorum sadece