THE TRICKSTER RAPORLAR

Ortalama Biri

Mancınık
Ozelestirilik bi durum yok ki kardes klandan cikmasida sikinti ama operasyon gunleri komple cikislar,trickin sadakate takildigi koylere mis atip almalar ayrica bu adamlar sonuna kadar diyip operasyon gunu klandan cikiyor ortalik yangin yeri kendilerine 1 mis gelmiyor gelen misleride tricke gecip ziyaret ettiyorlar.Hic bir sey hissetmeden adamlara siz ileride hainlik yapacaksiniz diyip zan altindami biraksaydik.Nasi bi ozelestiri yapabiliriz acaba ? Sey mi olacak yani savasta gerideyiz koy veriyoruz ozaman birakalim tricke gecelim.Ozaman sizofrendekilerde alarma gecsin cedcal sancaga gecsin onlaradami ozelestiri yapin diceksin.Kusura bakma ama boyle bi mantik yok kardeş,yenilen edebiyle koylerini verir gider.Herkes kendi yoluna klanda satis bitmiyor ki ama o terbiyesizler kendilerine dikkat etsin kuzeydogu batakliktir, bogulmasinlar :D
Tricksin yaptigi opu tebrik ederim suana kadarki en buyuk operasyonlariydi.Ki kendimizide tebrik ediyorum guzel savunduk bu durumda bile 35m asker kesildi. ayrica o her optan sonra ilk buralara damlayan dunya basinda satis yapip giden mthnkrks'i bugun buralarda gorememek uzdu mis attigi koyle bizzat ben ilgilendim :)

Tamam işte klandan çıkıyorsa sıkıntı ise burada bir sorun var demektir. Neden nirvana operasyon yaparken karşı taraftan op zamanı klandan çıkanlar olmuyor? Demek ki bazı şeyler birikiyor. Bahsettiğin ekibin klandan ayrılacağını Mikail'e Mert ile beraber söyledik bile. Ben Mikail'i dünya başından beri farklı konularda kaç defa uyardım hatırlamıyorum artık. Her seferinde kulak ardı etti.

Haine bakın püüüğğğhh hain vurun bu haine :D
Asıl hayiiiin sensin :D Vatan hayini :p :D

Ben yapıyorum Ata. Ama bence ne olursa olsun çıkmak mantıklı gelmiyor bana. Biraz da kaçmak gibi geliyor. Özellikle bu oyunun başta bu hale gelmesine neden olan kişinin Haktan olduğu konusunda Mikail ile aynı fikirdeyim zaten. Ancak senin belirttiğin konuda da seninle aynı fikirim. Gerçekten bir görev paylaşımı sorunu var. Bir kişi herşeyi yapamaz. Yapmamalı da. Görev paylaşımı, sorumluluk paylaşımı, ortak bir şeyler yapabilme duygusu tüm paydaşlara hissettirilmeli.

Ancak onlarında 20 milyon savunma kesimi yaptıracak kadar birine yüklenmeleri ile streetballer'a yüklenmeyi bir arada tutmak bence komedi olmaz. Papao'ya harcanan kami ile tüm ortayı temizleyebilirlerdi. Bence bu noktada benzerlikler ortaya çıkıyor.
Evet kaçtım ama kafam rahat açıkçası. Kalemiz dediğimiz yere geldiler. Bugün haritaya baktım Strark benim ana köyümün olduğu yerde benden çok köye sahip. Acaba neden? Bunun için zamanında pasifleri elemeye çalışırken 1-2 çiftlik savunma atıyor diye "adam oynuyor" dendi. Çevredeki barbarları savunma basanlara toplattırdılar. Operasyon yerken 1 birim mesafemdeki adam mis geldiğini söylemiyor bile. Bir plan program yapılıyor hooop bakıyoruz o sonra yapılır deniyor. O yüzden kendi yolumu çizerim dedim klandan çıktım. Nirvana'nın gözünde ise kaçtım.
Her şeyi Haktan'a yüklemek ne kadar doğru tartışılabilir bence. Evet Haktan'a ben de aşağıya gitme dedim fakat gittiler. O bölge düşse bile düzgün operasyonlar yapılıp aşağıya tekrar inilebilirdi.

Oyunu bir süredir takip etmiyorum. Papao ile streetballer arasındaki benzetme ise yorum yapamam. Ama genel operasyonlar ile benzemediğini düşünüyorum.

JrFly

Okçu
Tamam işte klandan çıkıyorsa sıkıntı ise burada bir sorun var demektir. Neden nirvana operasyon yaparken karşı taraftan op zamanı klandan çıkanlar olmuyor? Demek ki bazı şeyler birikiyor. Bahsettiğin ekibin klandan ayrılacağını Mikail'e Mert ile beraber söyledik bile. Ben Mikail'i dünya başından beri farklı konularda kaç defa uyardım hatırlamıyorum artık. Her seferinde kulak ardı etti.

-----------------

Asıl hayiiiin sensin :D Vatan hayini :p :D

---------------------------

:D:dD:d iyi ki hayinim ya Kafam rahat vicdanım rahat :D

----------------------------------
Evet kaçtım ama kafam rahat açıkçası. Kalemiz dediğimiz yere geldiler. Bugün haritaya baktım Strark benim ana köyümün olduğu yerde benden çok köye sahip. Acaba neden? Bunun için zamanında pasifleri elemeye çalışırken 1-2 çiftlik savunma atıyor diye "adam oynuyor" dendi. Çevredeki barbarları savunma basanlara toplattırdılar. Operasyon yerken 1 birim mesafemdeki adam mis geldiğini söylemiyor bile. Bir plan program yapılıyor hooop bakıyoruz o sonra yapılır deniyor. O yüzden kendi yolumu çizerim dedim klandan çıktım. Nirvana'nın gözünde ise kaçtım.
Her şeyi Haktan'a yüklemek ne kadar doğru tartışılabilir bence. Evet Haktan'a ben de aşağıya gitme dedim fakat gittiler. O bölge düşse bile düzgün operasyonlar yapılıp aşağıya tekrar inilebilirdi.

Oyunu bir süredir takip etmiyorum. Papao ile streetballer arasındaki benzetme ise yorum yapamam. Ama genel operasyonlar ile benzemediğini düşünüyorum.

papaoya 24 öncesinden tricksten kurucu sana saldırıyoz diye mesaj atmadıysa bende benzetme yapamam :D
haktan konusunda bırakıp gitti beni burada ben sadece onun için gelmiştim o yüzden engelledim bende onu... tüm suçlu benim için o :D
ben pikaçu bölgesini savunmanın anlamı yok yay daha dağılmamıştı orayı destekleyelim yayı savunsak yeter dedim pokemon bölgesinde seni seçtim balbazar misali tek tek toplandı 100k 100k destekli köyler :D

Ortalama Biri

Mancınık
papaoya 24 öncesinden tricksten kurucu sana saldırıyoz diye mesaj atmadıysa bende benzetme yapamam :D
haktan konusunda bırakıp gitti beni burada ben sadece onun için gelmiştim o yüzden engelledim bende onu... tüm suçlu benim için o :D
ben pikaçu bölgesini savunmanın anlamı yok yay daha dağılmamıştı orayı destekleyelim yayı savunsak yeter dedim pokemon bölgesinde seni seçtim balbazar misali tek tek toplandı 100k 100k destekli köyler :D

Sen oyundan anlamadığın için seni dinlememişlerdir :D Oysa sınırda oynayan 20 adam yeterli :D

DeletedUser65229

Ziyaretçi
Savaşı kaybediyor olmanızı her geçen gün nedenleri ile gayet güzel anlatıyorsunuz. Sizin papaoya attığınız savunma ile biz o kurmuş olduğunuz paktın 4 opunu karşılarız :) fakat bunları size anlatmak anlattığımızı anlamanız ne yazık ki mümkün değil.

Şuana kadar 80 köy elimiz de kalmış akşama sayı yine 100ü geçmiş olur. Biz istediğimiz sonucu almışız papaoya gelen desteği eritmişiz sizden 100 köy almışız. Bu köy veren herkesi pasif ilan etmeniz suçlamanız da zaten durumu özetliyor onlar başının çaresine baksın biz kendimize def alırız klan sadece bize çalışır kafası güzel kafa.

Mesela şu raporun sahibi arkadaşın ne faydası var bize ne zarar vermiş biraz açıklık getirir misin ?

WqpJp2.jpg
Bu savla biz 20 köy tutarıx ama arkadaşı tebrik ederim kamiyi güzel kesmiş :)

egElif.

Milis
Oyunun 1. ayında 110 kami ile 14 köye gitmek farklı. Oyunun 3. 4. ayında 150 köye gidip papaoya sağlam girmek ayrıdır arkadaşlar.O gün benim tamamen kendi hatamdan kaynaklanan tahmin edemediğim 1 köyün düşmesinden 2 köy kaptırdık sadece bugün ise biz 100'den fazla köy almışız. Ne olur biraz düşünerek yorum yapın.

JrFly

Okçu
Oyunun 1. ayında 110 kami ile 14 köye gitmek farklı. Oyunun 3. 4. ayında 150 köye gidip papaoya sağlam girmek ayrıdır arkadaşlar.O gün benim tamamen kendi hatamdan kaynaklanan tahmin edemediğim 1 köyün düşmesinden 2 köy kaptırdık sadece bugün ise biz 100'den fazla köy almışız. Ne olur biraz düşünerek yorum yapın.

yo ne alaka bi kere 14 köye 110 kami atmak oyunun 1.ayında trickers klaınını 5 ay geriye attı çok başarılı bir optu. trikirsin ise papaoya yaptığı operasyon ise yine trikersi 10 ay geriye attı. lütfen çok başarılı savunma ve saldırı operasyonlarına karşı daha dikkatli yazalım yakışmıyor.(!)

DeletedUser58830

Ziyaretçi
Mesela bu mesajı Rudy'de beğeniyor. Kendisi ilk çıkanlardan. Kendisi iyi bir şekilde çıktı yani çıkmadan bana yazdı sana saldırı çıkmayacağım dedi ama beni adamın savunmacısı yapmışlardı. Dediler ki sen bunun savunmacısı olacaksın, sonra da usta başka klana geçti. Ertesi akşam bana geldiler. Kendi ordumla mis arası denedim. Daha oyunun başında o bölgeye bizi ışınlandıran arkadaşlar oyunu bıraktı, bölgeyi peşkeş çektiler. Rudy arkadaş bıraktı, kaçtı gitti.

Biraz omurgalı olmak lazım yani. Oyunda olsa omurgalı olmak lazım. Makyavelci anlayış o yüzden o kadar iyi bir şey değildir. Bazı şeyleri tamir edilemez derecede bozar.

İyi oyunlar.

Ben de iç bölgeye ışınlanayım içerden kami sallayayım deyip o bölgeye düştüm. Klan yöneticilerinin bile gelmeye çekindiği ve ışınlanmaktan kaçındığı bölgede ben oynamak zorunda kaldım. Sonra etrafımda az buçuk adam vardı onlar da teker teker multiden ban yedi. O bölgede tutunabilmek için toplamda 18k pre aldım ve destek istediğimde bir asker parçası gelmedi ama aşağıdaki yönetici kadrosu ve grup şeklinde gelen oyunculara oyun başı 5-6şar k savunma yığıldı

Sınırda başlayacağım, pre harcayacağım, destek almayacağım, yanında dedikleri adamlar teker teker HİLEDEN ban yiyecek ve ben klandan çıkınca omurgasız olacağım.

Yersen...

Dipnot: Klandan çıkacağımı 1 hafta önceden söyledim, o bölge ben varken de yalnızdı. Keşke adaletli başkanın milletin köylerini fulleyeceğine seninkini de fulleseydi.

JrFly

Okçu
Ben de iç bölgeye ışınlanayım içerden kami sallayayım deyip o bölgeye düştüm. Klan yöneticilerinin bile gelmeye çekindiği ve ışınlanmaktan kaçındığı bölgede ben oynamak zorunda kaldım. Sonra etrafımda az buçuk adam vardı onlar da teker teker multiden ban yedi. O bölgede tutunabilmek için toplamda 18k pre aldım ve destek istediğimde bir asker parçası gelmedi ama aşağıdaki yönetici kadrosu ve grup şeklinde gelen oyunculara oyun başı 5-6şar k savunma yığıldı

Sınırda başlayacağım, pre harcayacağım, destek almayacağım, yanında dedikleri adamlar teker teker HİLEDEN ban yiyecek ve ben klandan çıkınca omurgasız olacağım.

Yersen...

Dipnot: Klandan çıkacağımı 1 hafta önceden söyledim, o bölge ben varken de yalnızdı. Keşke adaletli başkanın milletin köylerini fulleyeceğine seninkini de fulleseydi.

sen ne kadar haber vermiş olsan da habersiz çıktınız diye herkes sövdü :D

Worafz

Milis
ayrica o her optan sonra ilk buralara damlayan dunya basinda satis yapip giden mthnkrks'i bugun buralarda gorememek uzdu mis attigi koyle bizzat ben ilgilendim :)
Mis attığım hesapda senin mi multin oluyor ben sizin multilere yetişemiyorum da :D satma konusunu zorla açtıracaksınız bana siz kendiniz istiyorsunuz ama ben hala içinizde olan bazı kişilere saygımdan susuyorum :D daha olayın içinde bile olmayan biri olarak fazla bilgili davranıyorsun o yüzden boş ver sen kendi çapında eğlenmene bak benide bilen biliyor o çok savunduğunuz papao mu desem olcer mi desem temsili mi desem uzun zamandır görüşmediğim için gerçek nickini unuttum kusura bakmayın ;) ben hep buradayım ha biraz daha zorlarsanız da her şeyi ortaya dökmekten artık hiç çekinmem o zaman bakalım o güvendiğiniz dağlarınıza kar yağınca ne yapacaksınız ;)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Bu op'un aynı mantığını biz streetballer'a yapıp, ne kadar da başarısız, ne kadar saçma bir op demiştiniz. Hatırlatmak istedim. Mikail başkanım bu oyunu oynuyor da işte, bazı arkadaşlar rahatsız oluyor. Düzgünce durmak varken, böyle yollara başvuruyorlar. Neyse, sonuna kadar mücadele.

Canım papao opunu streetballer opuyla kıyaslamıştın da.220k olan papao 80k kalmış.

Şimdi Rahmiye yaptığınız op ile bizim opu hala kıyaslıyormusun ? yoksa bizim hayal ettiklerimizi bu adamlar gerçekleştiriyor diyerek tebrik edebilecek misin :)

Th0mas Shelby

Mızrakçı
Canım papao opunu streetballer opuyla kıyaslamıştın da.220k olan papao 80k kalmış.

Şimdi Rahmiye yaptığınız op ile bizim opu hala kıyaslıyormusun ? yoksa bizim hayal ettiklerimizi bu adamlar gerçekleştiriyor diyerek tebrik edebilecek misin :)
Eğer bu oyunun düzgünce oynadığınızı düşünürsem tebrik edeceğim canım. Ne zaman ki ayak oyunları yapmaz, her op zamanında bizden bir ekiple görüşüp onları kendinize çekmezseniz, oyunu düzgünce oynarsanız, emin ol derim. Çünkü inanır mısın bu oyunu yurtdışında yoğun görevimin arasında stres atmak için oynuyorum. Selamlar

Worafz

Milis
Sizin sadece bir kişiye yaptığınız opla bizim genel olarak yaptığımız opta sadece bir kişinin köy alım verimlerini paylaşayım da belki anlarsınız :)

Bilmeyenler için kırmızı verilen köyler
Yeşil alınan köyler
Sarı kendinden alınan köyler :D1D0F3AA2-FFF2-4EDE-B1B5-A5791EB035D7.png
***streetballer** a yapılan op
BE8EAE0D-A611-490D-A47A-8782E8A2286F.png
papaoya yapılan op

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Eğer bu oyunun düzgünce oynadığınızı düşünürsem tebrik edeceğim canım. Ne zaman ki ayak oyunları yapmaz, her op zamanında bizden bir ekiple görüşüp onları kendinize çekmezseniz, oyunu düzgünce oynarsanız, emin ol derim. Çünkü inanır mısın bu oyunu yurtdışında yoğun görevimin arasında stres atmak için oynuyorum. Selamlar

Bu daha başlangıç mücadeleye devam :)