THE TRICKSTER RAPORLAR

Emirh*n bir gün yine dünya kapatıyordu :D

Yahu emirh*n forumda zaten yaşanan 1 olay 10 olay oluyor da senin üstün kıvraklıgının bir çaresi yok ki be kardeşim her şey ap açık ortada :D Yani sen bunları dün isko ya söyledin bu gün bana söylüyorsun insan bir düşünür be kadardeşim 47 de isko içimden geçti akıllanmadım bir de benzer bela sinser e sataşıyorum filmin sonu aynı olursa ne yaparım diye :D yaz çiz kardeşim ÇOK EĞLENECEGÜKKKKK :)
47.dünyada Soa ile savaşan biziz ama ağzından düşürmeyen sensin seninkisi başkasının şeyiyle gerdeğe girmek oluyor onlara karşı kendi başarın varsa konuş başka savaşlar üzerinden prim yapma canım tt2(bunuda buraya bırakayım eskiler duygulansın) :D

*device*

Baltacı
HmMbXG.png
TSFYH7.png
TNf8ff.png
Gtl6wF.png
kFKSsn.png
9bP0ix.png
WCVKKf.png
IaeyDP.png
gdyWdb.png
m9Kpiz.png

Saldıran, savunan, emeği geçen herkesin eline sağlık.

Son durum aşağıdaki gibidir

bg1qXM.png
eQEMaS.png
2KL8nN.png

hRDH72.png

beykoz61

Ağır Atlı
raporlar çok güzel başarılı bir op olmuş normal klan istatistiği yanında oyuncu istatistiklerini de görebilirmiyiz kim nekadar köy almış onu da görmek isterim :p

Bugünkü opumuzun güncel istatistiği

tdOqDA.png

Akşama raporları ve al-ver bitimindeki istatistiği atmış olurum. Bu op daha çok sınır köyleri ve içteki köyleri hedef aldık, çoğunuda açtık. Güzel raporlar var :)

Bu op'un aynı mantığını biz streetballer'a yapıp, ne kadar da başarısız, ne kadar saçma bir op demiştiniz. Hatırlatmak istedim. Mikail başkanım bu oyunu oynuyor da işte, bazı arkadaşlar rahatsız oluyor. Düzgünce durmak varken, böyle yollara başvuruyorlar. Neyse, sonuna kadar mücadele.

Bismarck.

Kılıç Ustası
Bu op'un aynı mantığını biz streetballer'a yapıp, ne kadar da başarısız, ne kadar saçma bir op demiştiniz. Hatırlatmak istedim. Mikail başkanım bu oyunu oynuyor da işte, bazı arkadaşlar rahatsız oluyor. Düzgünce durmak varken, böyle yollara başvuruyorlar. Neyse, sonuna kadar mücadele.
Ya çomar kardeş bu 2 opu nasıl bir tuttun anlatsana biraz :D

kılbıll

Baltacı
Sırf yazmak için yazıyorsun heralde :D