Herşey Kazanmak Adına !

• Konuyu başlatan DeletedUser63007
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59230

Ziyaretçi
Simdi sub343 savundu diyemi asosyal? Pre harcadi diyemi? Hastayim su zekaniza ya.

Lutfen elestirirken klaninizi goz onunde bulundurarak elestirin.

Bide biz preyle oyuncu kandiriyormusuz. Daha once bizi yendigini soyleyen arkadaslar lutfen hem yendiginizi hemde su preyle adam cektigimizi ispatlarmisiniz:)

Oynadiginiz her worldun en antipatik klanisiniz. Sebebide acik cok yalancisiniz. Birakin dalavereyide cagirin su yoneticilerinizi gelsinler burada soyledikleri yalanlari herkes icinde soylesinler. 3-5 safi kandirmaya çalışmasınlar:)

"Birakin dalavereyide cagirin su yoneticilerinizi gelsinler burada soyledikleri yalanlari herkes icinde soylesinler"

bu olaya ilk sizin klanınız siz ve yöneticilerinizden başlayalım mesela devamının gelmesi dilekleriyle...

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
Bu dunyada gördüğüm bazı şeyler gerçekten rahatsız edecek düzeyde, bu bir oyunda olsa öncelik insanlığımızı kaybetmeden küçük büyük kimseyi kırmadan üzmeden oyunu oynabilmek olmalı onlarca mesaj geldi savaşta seni ve sizi destekliyoruz diye hep bir şekil de haklı veya haksız köyleri toplanmış arkadaşlardan ancak bir mesaj varki beni son derece etkileyen kendinden ufak arkadaşlara örnek olması gereken insanların yaptıklarını da şahit olunca artık foruma pek girmeyen ve mesaj yazmayan biri olarak bu sefer direk konu açmayı tercih ettim. Biz büyükler kendimizden küçük arkadaşlara örnek olmalıyız ki onlarda hayatta bir şeyi elde etmek adına doğru olanları tercih etsin toplumlar böyle gelişir böyle yükselebilir. Sadece kendini veya bir zümreyi düşünenlerden bencil toplumlar oluşur . Ancak cocuk yaştaki insanlara kazanmak adına her türlü yolun mubah olduğunu ve bunu kendisine uygulandığında o cocuğun hayata bakış açısı ne yönde değişebileceğini tahmin edebilirsiniz Herşey oyun değil !

15 yaşındaki bir cocuğun savasta beni desteklemek adına biriktirdiği 35 tl parayı bana göndermek istemesi bile başlı başına düşünülmesi gereken bir olay bu cocuk haklı veya haksız kazanmak adına köyleri destek attırıp sonra arkasından toplamak gerçekten toplumumuzun bazı değerlerinin her gecen gün nasıl kaybolduğunu alt tarafı bir oyun dahi olsa nerelere geldiğimizin göstergesi yazık.

Önce emeğe saygı
Doğruyu Haksızlıkla asla elde etme
Karakterini asla bozma
Örnek ol
Bencil olma

Saygılarımla...

15 yaşındaki çocuklar ne oldu bilgi alabilen var mı :)

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
Bence bu konu komple silinsin/kaldırılsın, yazı içeriği ile oyun içi davranış uyumsuzluğu 15 yaşındaki çocukları, örnek almaları istenilen değerlerin tam zıttı yönde etkileyecektir.

15 yaşında 35 lira yollamak isteyen çocuğun kaderi ne oldu onu öğrenmek hakkımız değil mi? Cin klanıyla beraber yenilgiyi kabul edip sildi mi? Şizofrene geçip orda mı oynuyor? Yoksa Alarmda mı bu çocuk? Yoksa herşey bir hayal ürünü müydü?

Despi*

Casus
Şizofrene geçtiğinde çocuk abisini yollamış parayı geri almak için
Alarma geçince tekrar yollamış

DeletedUser58672

Ziyaretçi
Güzel bi laf vardır, Dün yediğin hurmalar bugün biyerlerini tırmalar diye :)
Dün bu yazıyı yaz, bugün bunu yap olacak iş değil :))
Ama başlık uyuyor ''HER ŞEY KAZANMAK UĞRUNA'' ;)

TyPHonE

Yasaklı
Ben SUB un yaptığını tamam etik bulmuyorum fakat yaptığını doğru buluyorum çünkü diğer arkadaşların söylemiyle şizofren klanı klan içinde ekipçilik yapıyor gibi birşeyler gördüm yani bu tarz bir durum EĞER VARSA yaptığı hamleyi haklı buluyorum ben olsam bende yapardım fakat eğerki durum böyle değilse cidden yazık denecek söz yok...

DeletedUser58672

Ziyaretçi
Ben SUB un yaptığını tamam etik bulmuyorum fakat yaptığını doğru buluyorum çünkü diğer arkadaşların söylemiyle şizofren klanı klan içinde ekipçilik yapıyor gibi birşeyler gördüm yani bu tarz bir durum EĞER VARSA yaptığı hamleyi haklı buluyorum ben olsam bende yapardım fakat eğerki durum böyle değilse cidden yazık denecek söz yok...

O zaman gider yöneticine dersin ki kim şizonun başkanı cenk mi hala o sanırım.Ben sizin klanı beğenmedim alarma geçicem.
Cenk karakterli adamdır, tabi der 3-4 gün müsade verir ozaman saldırır. Öyle bedava köy verip klandan çıkıp şizoya saldırmakla olmaz o dediğin.

Despi*

Casus
Klan başkanının köyleri boşken faruk ve sub u tüm klan destekliyor nerdeyse yalan dolan hep :d
oplarda da bakıcı veriyorlar zaten ama bunlar bile zor gelmiş galiba

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
O zaman gider yöneticine dersin ki kim şizonun başkanı cenk mi hala o sanırım.Ben sizin klanı beğenmedim alarma geçicem.
Cenk karakterli adamdır, tabi der 3-4 gün müsade verir ozaman saldırır. Öyle bedava köy verip klandan çıkıp şizoya saldırmakla olmaz o dediğin.

Konuyu cin şizofren alarm gibi klanlara indirgeyin kavga çıksın, bu adamlar böyle gelip poz versin sonra da istediğini yapsın. Bu adam bu yazıyı şizofren için yazdı cin klanındayken sonra birşey olmamış gibi şizofrene geçti 1 ay takıldı sonra alarma geçti. 15 yaşındaki örnek olacağı çocuk bu işlerin neresinde kaldı onu sordum hemen yine alarm cin şizofren kavgasına dönüştürün.

Ben :) naçizane 24 yaşındayım işin açıkçası 2-3 gündür çok hastayım iğnelerle ayakta duruyorum ama açık söylüyorum :) oyunla alakasız diyeceklerim eğer ki ben :) faruk bey (abi diyemeyeceğim bu insanlara yaptıkları terbiyesizliğin ötesine geçmiştir ) ve özgür beyin :) yaptıklarını anlatsam insan içine çıkamazlar (normal insan) lakin :) ben bu edepsizlikler ve terbiyesizlikleriyle uğraşmayacağım ki bir çok insan beni bilir kolay kolay foruma 1-2 mesaj hariç atmam :) ben onlar adına onların yaptıklarından utanıyorum :) umarım utanma duygusunu hatırlarlar :) ve bu dünyadan sonra bir daha oynamazlar :) isimlerinin bu kadar lekelendiği bile yeterlidir

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
ben stop
hastayım şu an stop
lakin stop
faruk ve özgür bey stop
utanın stop

DeletedUser68080

Ziyaretçi
Özgür abi bir şey soracağım izninle.
"ben hangi klanda olursam olayım klan işlerine karışmam" dedikten sonra toplumun bozulmasına dem vurmak garip değil mi? bozulan bir şey gördüğün zaman sesini yükseltmen gerekmez mi? yoksa aa bunlar hata yaptı deyip devam etmek mi lazımdır?

mesela
1-abdullaha benle buğra abi gibi konuşarak böyle casusluk yapmaya çalışmasının yanlış olduğunu söyledin mi?
2-klandan çıktığınız gibi bazılarınızın bizden sizi dahi destekleyen oyunculara vurmasının yanlış olduğunu söyledin mi?
3- oyuncu kazanmak için geldik sadece oyuncuyuz dediğiniz bu worldde yaptığınız şu hareketlerin yanlış olduğunu söyledin mi?

cevabın "evet söyledim." ise ben özür dileyeceğim burdan.
ama cevabın hayırsa belki de hatalısındır abi heh? olabilir mi böyle bir ihtimal? yoksa sen de başkaları gibi benim yaptığım doğrudur tarzı biri misin?

saygılarımla...

Sadece konuyu takip eden birisi olarak rica ediyorum metinleri bu vatandaş gibi yazın da okuması ve anlaması daha kolay olsun :)

Ayrıca sorduğu soruların cevabı verildi mi bunu da merak ediyorum ki konunun en civcivli yeri galiba :p:p

DeletedUser66224

Ziyaretçi
hortlatayım şunu :)

@SUB343 çok güzel konuşmuşsun özgür abi. ama lafa gelince böyle olduğuna eminim. eğer bu dediklerinin yüzde 50sini uygulasan sana mesaj atmamış olsa bile yanında ki arkadaşlarına savunma bile atan çocuğu vurmaya tamam demezdin. gelip burda karakter kasmayın abi. daha büyük köy almak için çok hızlı gelişmek için foruma neler yazdığını da hatırlıyorum keza. iyi oyunlar. İnşallah bi gün yazdığınız gibi olursunuz.

@Jean-Paul Sartre tam post attım ve senin postu gördüm :D teşekkürler öncelikle, soruların cevabına gelecek olursak da hayır veremediler. ben 15 yıldır bu oyunları oynuyorum yazılım şirketinde çalışıyorum gibi savunmalar geldi :D

DeletedUser67234

Ziyaretçi
Bu şey değil mi ya? Operasyon günleri hesabı bakıcıya veren, iç köylerine bile savunma isteyen, son olayda şizofrenden 1 gün öncesinde 80 çiftlik sav çekip, 1 gün sonra alarm ile birlikte şizofreni 35 dakkadan vuran arkadaş? Yok dur o değildi, bu cinden herkesi toplayın benle faruk harici, kabuluz diyen arkadaşdı galiba. Karıştırdım şimdi.

Whatsapp mesajlarını yayınlasam, komedi filmi olur özgür çocuk :) Kendi klanın için neler dediğini.

Ama adam haklı şizofrene giderken " istemediğim köylere savunma attınız, artık sizinle oynamak istemiyorum" dedi. Müthiş bir neden, ben olsam bende oynamazdım,kendisini kutluyorum. Bunu bir sebep olarak belirten bir zekaya karşı koymak oldukça zor.

Yani bi anda dank etmiş olmalı adamın kafasına, yoksa 1 gün önce neden 80 çiftlik sav çeksinler, üstüne 1 gün önce farukla ikisinin hasta olması, boş köylere mis çıkmaması falan rastlantı olamaz. Amaan çok üstümüze geldiler, savunmamızıda alır çıkarız, 12 saat sonra vururuz 35'den nolcaaak.

Gerçi adam şizofren operasyonunda dibindeki bomboş köylere, 35 dakikadan mis çıkmayıp, hastayım oyuna bakamam, ticket attım bakıcılık veremiyorum, hata veriyor diyen adam.

Amaan olsun, sözüm var, susuyorum.

kazanmak adına aynen.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Başlık anlatılanlar doğruysa tam bir fiyasko olmuş..