Herşey Kazanmak Adına !

• Konuyu başlatan DeletedUser63007
  • Başlangıç tarihi

crank2171

Hafif Atlı
ne yalan söyleyim faruk abiyle w19 dan beri oynarım özgür abiyle de bir world oynadık inanın sizden utandım :D yaşınızdan :D klan forumunda bas bas agladınız her köyünüze ara attık adamlar 35 dkdan bizim ara attığımız köyleri aldılar :D

ama sizlere hak veriyorum tabi simdi op yediğinizde hesabınızı bakıcı alacak bi yakup apo vb kişiler yok silinip gidersiniz anca böyle devam edebilirdiniz tebrikler :D:D:D

o değil cinde böyle adamlar barınamazdı Allah tan cin klanı yoktu onlarıda lekelemediniz yazık yazık :D

DeletedUser64878

Ziyaretçi
Önce konuştuğunuz dili doğru düzgün yazmayı öğrenin. Sonra duyar kasma ve etik kısımlarına geçeriz.

Herşey diye yazılmaz hershey diye yazılır. Off! Kime ne anlatıyorum.

Kültür düzeyi -232

Reutz*

Kılıç Ustası
Bu şey değil mi ya? Operasyon günleri hesabı bakıcıya veren, iç köylerine bile savunma isteyen, son olayda şizofrenden 1 gün öncesinde 80 çiftlik sav çekip, 1 gün sonra alarm ile birlikte şizofreni 35 dakkadan vuran arkadaş? Yok dur o değildi, bu cinden herkesi toplayın benle faruk harici, kabuluz diyen arkadaşdı galiba. Karıştırdım şimdi.

Whatsapp mesajlarını yayınlasam, komedi filmi olur özgür çocuk :) Kendi klanın için neler dediğini.

Ama adam haklı şizofrene giderken " istemediğim köylere savunma attınız, artık sizinle oynamak istemiyorum" dedi. Müthiş bir neden, ben olsam bende oynamazdım,kendisini kutluyorum. Bunu bir sebep olarak belirten bir zekaya karşı koymak oldukça zor.

Yani bi anda dank etmiş olmalı adamın kafasına, yoksa 1 gün önce neden 80 çiftlik sav çeksinler, üstüne 1 gün önce farukla ikisinin hasta olması, boş köylere mis çıkmaması falan rastlantı olamaz. Amaan çok üstümüze geldiler, savunmamızıda alır çıkarız, 12 saat sonra vururuz 35'den nolcaaak.

Gerçi adam şizofren operasyonunda dibindeki bomboş köylere, 35 dakikadan mis çıkmayıp, hastayım oyuna bakamam, ticket attım bakıcılık veremiyorum, hata veriyor diyen adam.

Amaan olsun, sözüm var, susuyorum.

kazanmak adına aynen.

Eğer bunlar doğruysa su oyunda daha mide bulandırıcı hiçbişey duymadım.Özellikle ilk postundan sonra

DeletedUser67540

Ziyaretçi
ne yalan söyleyim faruk abiyle w19 dan beri oynarım özgür abiyle de bir world oynadık inanın sizden utandım :D yaşınızdan :D klan forumunda bas bas agladınız her köyünüze ara attık adamlar 35 dkdan bizim ara attığımız köyleri aldılar :D

ama sizlere hak veriyorum tabi simdi op yediğinizde hesabınızı bakıcı alacak bi yakup apo vb kişiler yok silinip gidersiniz anca böyle devam edebilirdiniz tebrikler :D:D:D

o değil cinde böyle adamlar barınamazdı Allah tan cin klanı yoktu onlarıda lekelemediniz yazık yazık :D

Sen nesin oyle ya :)

Çekilin Rıdvan yargı dağıtıyor. Rıdvan sana bir sorum olacaktı şimdi bunlar 52 de Cin de oynamayacak mı :)

DeletedUser68249

Ziyaretçi
Cok sessiz oldu butun basliklar .firtina oncesi sessizlikmi bu : )

DeletedUser67540

Ziyaretçi
Hakedene hakettiğini veren kanka

Valla yaptıkları ortada bunlar ne yapacak bilmem ama bence hayatının yanlıslarını attılar bunun bedelide elbette odetilir :)

Valla bende pre kasacam da hangi klanda girsem hücum mu daha cok pre ile geliyor cin mi :)

DeletedUser67540

Ziyaretçi
Ben hucumda oynayacam demedim ki cinde de oynayacagımı soylemedim bolgeye girecegimi soyledim sadece pre kasacam dedim :)