DİRİLİŞ KLANI TOPLAMA KLANLARIYLA (GALAXİ İLE) SAVAŞA GİRMİŞTİ

• Konuyu başlatan DeletedUser64555
  • Başlangıç tarihi

FARAZA

Markiz
Bak orada düşündük yazısı var. Anladım okuma yazmayı her insana öğrettikleri gibi ilk okul da sana da öğretmişler fakat anlamak işte onun için tıp çaresiz. Beyin nakli henüz yapılamıyor.

beklemeye devam et o zaman tıp hızlı gelişiyor belki sana da bir çare bulunur dualarım seninle..

DeletedUser68504

Ziyaretçi
Kardeşim biz de bir zamanlar böyle çok konuştuk bil bakalım ne oldu ? Kafamıza vurdular tabi sonra bunun böyle olmayacağını anladık ne yapsak ne etsek diye düşündük karar verdik. Şimdi bu cümlenin sonunda sustuk demek isterdim de hala konuşuyoruz. En iyisini yapıyorsun konuş kardeşim bu adamlar kazanınca neyle dalga geçecek sonra..

İyi vuramamislar demekki biz hem icraatimizi hem de konusmamizi yapıyoruz senin bu dediklerini sadece konuşan arkadaşlara iletirsen makbule geçer

DeletedUser67142

Ziyaretçi
İyi vuramamislar demekki biz hem icraatimizi hem de konusmamizi yapıyoruz senin bu dediklerini sadece konuşan arkadaşlara iletirsen makbule geçer

Tebrik ederim güzel operasyonlar yapıyorsunuz. Savaş da lehinize ilerliyor şuan fakat dünya açılalı çok kısa bir süre olmuş ve bu tarz köy alımları olması gayet doğal. Savaşın sonunu getirmek önemli olan getirirsen gelir yine tebrik ederim o dert değil de sen yine de uçmadan post at :)

DeletedUser68504

Ziyaretçi
Tebrik ederim güzel operasyonlar yapıyorsunuz. Savaş da lehinize ilerliyor şuan fakat dünya açılalı çok kısa bir süre olmuş ve bu tarz köy alımları olması gayet doğal. Savaşın sonunu getirmek önemli olan getirirsen gelir yine tebrik ederim o dert değil de sen yine de uçmadan post at :)

Savaşın sonu geldiğinde seni tebriğe bekliyorum uçarak post atmaya gelince insan kendisi neyse herkesi öyle görürmüş ama sen öyle yapma diyeceğim şudur sensinnn;):D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Savaşın sonu geldiğinde seni tebriğe bekliyorum uçarak post atmaya gelince insan kendisi neyse herkesi öyle görürmüş ama sen öyle yapma diyeceğim şudur sensinnn;):D

Gelir ederim hatta senden önce hepsiyle ben dalga geçerim canını sıkma :D neyse hiç gelmeyecek bir geleceği fazla konuştuk bu kadar hayal yeter kolay gelsin dostum sana :)

FARAZA

Markiz
Gelir ederim hatta senden önce hepsiyle ben dalga geçerim canını sıkma :D neyse hiç gelmeyecek bir geleceği fazla konuştuk bu kadar hayal yeter kolay gelsin dostum sana :)

Ummadık taş bas yararmış hoş neden ummadıgini da anlayamiyorz da neyse bol günesler iyi günle bol güneşte kal...

DeletedUser68504

Ziyaretçi

Havadan karaya indigin zaman tekrar görüşelim belli uçarken bulutlar görüşünü kapatıyor senin sana da kolay gelsin @*FenerSavar

DiOny SoS

Hafif Atlı
Öncelikle diriliş klanındaki arkadaşları tebrik ederim güzel bir operasyon oldu

En son 42 de size benzer göbekte yer alan bir ekiple savaşmıştık orada da baştan geriye düşüp sınıra dayandığımız zaman güzel bir mücadeleden sonra kazanan taraf olmuştuk. Orada da tatlı atışmalar oldu fakat o arkadaşlardan hiç biri burada ki diriliş oyuncuları gibi hakarete başvurmadılar ve şuanda bizimle birlikte dünyada oynuyor bu arkadaşlar.

Lafın kısası siz başarılı işler yaptığınızda biz düşmanınız olarak sizi tebrikte ederiz burada birlikte makara muhabbette çeviririz. Ama bu şekilde bir muhabbette bizden de saygı beklemeyin. Size bizi kim demişse yanlış demiş üslubunuzu düzeltin gelin tatlı tatlı savaş verelim sonunda kaybeden taraf bahane uydurmak yerine gelsin tebrik etsin önündeki dünyalara baksın

DeletedUser68470

Ziyaretçi
şuan çok erken konuşmak için kimse rahat hareket edemiyor ,şuan lehimize gözüksede galaxy çok kalabalık ve aktif oyuncuları var.siz yenerseniz biz tebrik ederiz tabikide peki sizin bu burnu havada arkadaşlarınız konuşmalarından sonra biz kazanırsak tebrik ediceklermi ? siz önce bi konuşmaları okuyun kim başlatmış atışmayı

FARAZA

Markiz
Öncelikle diriliş klanındaki arkadaşları tebrik ederim güzel bir operasyon oldu

En son 42 de size benzer göbekte yer alan bir ekiple savaşmıştık orada da baştan geriye düşüp sınıra dayandığımız zaman güzel bir mücadeleden sonra kazanan taraf olmuştuk. Orada da tatlı atışmalar oldu fakat o arkadaşlardan hiç biri burada ki diriliş oyuncuları gibi hakarete başvurmadılar ve şuanda bizimle birlikte dünyada oynuyor bu arkadaşlar.

Lafın kısası siz başarılı işler yaptığınızda biz düşmanınız olarak sizi tebrikte ederiz burada birlikte makara muhabbette çeviririz. Ama bu şekilde bir muhabbette bizden de saygı beklemeyin. Size bizi kim demişse yanlış demiş üslubunuzu düzeltin gelin tatlı tatlı savaş verelim sonunda kaybeden taraf bahane uydurmak yerine gelsin tebrik etsin önündeki dünyalara baksın

öncelikle tebriğin için teşekkürler ben de sizi tebrık ederım umarım güzel bir savaş olur karşılıklı operasyonlarla güzel bir dünya geçiririz iyi oyunlar bol yağmalar..

JrFly

Dük
ANATOL - 4 klan
WE - 4 klan
Shelby - 8 klan
Diriliş - 13 klan
vegas - 9 klan
Kapak - 3 klan (sanırım 3 ü ile aktif saldırıyoruz)
Teber - 6 klan
Sanırım aile klanı olmayan 5 klan daha vardı.

ne etti 52 klan vs 34 klan galaxy. Bu savaş adaletsizse bile bu adaletsizlik galaxy klanlarınadır. O yüzden harbiden sıkılmadınız mı her gün ağlayıp yol yapmaktan ? Bu kadar klan bu kadar klan :D Neyse siz 2-3 sayfa daha ağlayın sonra tekrar konuşalım.

WE çöpleri 4 klan mı olmuşlar vay anasını sayın seyirciler :D

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
Vegas 9 klan toplasak sizin multilerdeki ordu çıkmıyor raporlar var elimde dışarıda ne hikmetse bölgedeki her köyde 1k-1k savunma var ama olsun vegas 9 klan

DeletedUser68301

Ziyaretçi
36 multi klan açıp olun kardeşim bunu da mı ben söyleyeyim :D