DİRİLİŞ KLANI TOPLAMA KLANLARIYLA (GALAXİ İLE) SAVAŞA GİRMİŞTİ

• Konuyu başlatan DeletedUser64555
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5513027

Ziyaretçi
Sizin niye multiniz yok lan ? oğlum barbar toplasanıza nasıl olsa 3 günde 5k yaparsınız :D ayrıca kuzenlerden kastığınız köyleri de alır genel foruma gelir şunlar ezik şunlar böyle şunlara ayar oldum dersiniz :D:D:D

sen hayırdır

Parcevall

Milis
şuan çok erken konuşmak için kimse rahat hareket edemiyor ,şuan lehimize gözüksede galaxy çok kalabalık ve aktif oyuncuları var.siz yenerseniz biz tebrik ederiz tabikide peki sizin bu burnu havada arkadaşlarınız konuşmalarından sonra biz kazanırsak tebrik ediceklermi ? siz önce bi konuşmaları okuyun kim başlatmış atışmayı

Eğer biraz adalet duygun var ise aç ve bu muhabbetlerin buraya gelmesine kimlerin sebep olduğuna bak. Tarafsız davranırsan kimin yol açtığı çok açık.Hatta konuşmalar en başından itibaren orada duruyor okuyabilirsin sonuçta.
3-5 kesim yaptınız ve galaxy klanından birileri çıkıp raporları foruma koydu, buraya kadar sorun yok. Altına da iğneleyici, alaycı, aklın sıra laf soktuğunu sanacak şekillerde bir şeyler yazılıp çizildi. Başka ne bekliyordun ki? Sadece raporlar atılıp, oyun hakkında konuşulsaydı ben de tebrik ederdim. Ama birkaç kişi var ve sürekli aynı şeyi yapıyor. Göz var izan var. Kimse kusura bakmasın da, bunca şey yapılırken suçu bize yokmayacaksın herhalde tamamen. Kimsenin kimseden ahlak dersi falanda alacağı yok. İnsan gibi konuşulup, insan gibi yorum yapılırsa, öyle de karşılık verilir. Ama niyet tahrik ve daha fazlası olursa hiç sıkıntı yok onun da karşılığı her türlü gelir :) hem oyunda hem forumda.

Yani mevzu çok basit aslında.. biraz çuvaldızı kendine batırmakta fayda var diye düşünüyorum.

Oyun konusu da pekala öyle.. 51 dünyanın istersen 50 sini de kapamış ol. Burası 51. Yeni savaşlar yeni harita farklı oyuncular vs. vs. .. ama başından beri bir burnu havadalık var. Madem öyleydi sahada verirsiniz cevabı olur biter.

Koyu kısımları okuyunca başlığı açan arkadaşın galaksiden olduğunu kendileri ile dalga geçip kendi klanlarına toplama dediklerini düşündüm üşenmedim kontrol ettim değilmiş eğer bu başlıktan önce yoksa yazışma diriliş klanları atışmayı başlatmış başlığı bu olan konuşmada neyin saygısını bekliyorsunuz karşı taraftan

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Ulan alıntı yapıcaktım unuttum :D

Şimdi
1. si bu tartışma ortamını siz başlattınız. (Şikayetçi değilim eğlenceli oluyor böyle tartışarak savaşmak.)
2. si onmylove denen oyuncu barbar bonus toplar. Savaşmaz beni tanıyanlar iyi bilir. asdaadsa (Harbiden 415 ya la :D)
3. sü bizim yenilmekle ilgili bir problemimiz yok. Zaten kimse burada savaşta öndeyiz de demedi. Klan sayımız o kadar yok vs de demedi.
4. sü de diriliş galaksi savaşı bittiğinde muhtemelen siz burada olmayacaksınız. En azından benim görüşüm. O kadar dünyaya girip çıktık hala buradayız.
5. si aklıma bişey gelmedi.

DeletedUser67932

Ziyaretçi
Koyu kısımları okuyunca başlığı açan arkadaşın galaksiden olduğunu kendileri ile dalga geçip kendi klanlarına toplama dediklerini düşündüm üşenmedim kontrol ettim değilmiş eğer bu başlıktan önce yoksa yazışma diriliş klanları atışmayı başlatmış başlığı bu olan konuşmada neyin saygısını bekliyorsunuz karşı taraftan

Sen önce multilerini bi ayıkla da ondan sonra saygıdan bahsedersin.

Parcevall

Milis
Sen önce multilerini bi ayıkla da ondan sonra saygıdan bahsedersin.

benim multi toplamam bitmez sen önce oyundaki nickini forumda kullan kim olduğunu bilelim konuyu da çarpıtma bu atışmaları toplama klan mi başlattı diriliş mi ? 2 arkadaş galaksinin başlattığını iddaa etti bende diyorum ki başlıktan önce bir olay yaşanmadıysa konu başlığı zaten tartışma çıksın amacı ile açılmış

aslankilic

Yasaklı
Ulan alıntı yapıcaktım unuttum :D

Şimdi
1. si bu tartışma ortamını siz başlattınız. (Şikayetçi değilim eğlenceli oluyor böyle tartışarak savaşmak.)
2. si onmylove denen oyuncu barbar bonus toplar. Savaşmaz beni tanıyanlar iyi bilir. asdaadsa (Harbiden 415 ya la :D)
3. sü bizim yenilmekle ilgili bir problemimiz yok. Zaten kimse burada savaşta öndeyiz de demedi. Klan sayımız o kadar yok vs de demedi.
4. sü de diriliş galaksi savaşı bittiğinde muhtemelen siz burada olmayacaksınız. En azından benim görüşüm. O kadar dünyaya girip çıktık hala buradayız.
5. si aklıma bişey gelmedi.

harbi çöp oyuncusun tw statsım senden aldığım köylerle dolu xd

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Sen su şey değil misin arkadaşları sıkışınca ortaya çıkan bir kac basit kelime oyunu yaparak akıl karıştırmaya calisan basit sıradan olup bilge hareketleri taslayan maglum şahıs. Klan yönetim havasına gelince de klan yönetimin de değilim burada olduğum klani ve dostlarımı savunmak hava atmazsa hava atıyorum sizde verebiliyorsaniz cevabinizi verin.Not: diony sosun yazısının üstüne daha atismamaya karar vermiştim lakin catalim sonra erdemlik yapalım arkasından kiskirtalim muhabbetine girerseniz her zaman gereken cevabı alırsınız.

Maglum değil magnum şahıstır o

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Eski kiz arkadasima ismarladigim carte dor cikilata ruyasi geldi aklima. :oops:

Abi ne guzel tartisiyoduk nerden cikti kornetler magnumlar ? Bu isin arkasinda pressman yoksa bende adam degilim. Bi ona anlattim ozelimi. İnsan bu devirde kimseye guvenemeyecek mi abi ?