KUZEY PAKTI

• Konuyu başlatan DeletedUser16862
  • Başlangıç tarihi

egElif.

Baltacı
Rahmi önce beni toplayın, Çok yoruluyorum. Hem bu bahane ile belki kurtulurum şu oyundan. Bak hem ceza da almıyorum ben zaten. Multim yok, Botum yok, Scriptim yok, Hesap ban da yemiyor. Engel de çıkmaz.

Ben en sevdiğim yemeği hep en sona bırakır öyle yerim Mikail.Tabi sen sütten çıkmış ak kaşık gibisin. Bana kendini anlatma. Biz de biliyoruz senin ne işler çevirdiğini.

Mesaj atıp köy topluyormuşum ne güzel işte tebrik etsenize. Zorunuza gitmesin, üyelerinize sahip çıkın.Ayrıca kendileri mesaj atıp köyleri veriyorlar çünkü size köy bırakmayacak kadar anlamışlar ne olduğunuzu. Delikanlılık kaçmaktır Alican değil mi? Senin lugatındaki karşılığı buysa ben almayım.

beowulf21

Okçu
Ben en sevdiğim yemeği hep en sona bırakır öyle yerim Mikail.Tabi sen sütten çıkmış ak kaşık gibisin. Bana kendini anlatma. Biz de biliyoruz senin ne işler çevirdiğini.

Mesaj atıp köy topluyormuşum ne güzel işte tebrik etsenize. Zorunuza gitmesin, üyelerinize sahip çıkın.Ayrıca kendileri mesaj atıp köyleri veriyorlar çünkü size köy bırakmayacak kadar anlamışlar ne olduğunuzu. Delikanlılık kaçmaktır Alican değil mi? Senin lugatındaki karşılığı buysa ben almayım.
rahmi seni çok güzel anlattırlar bana o yüzden laf dalaşına girmiceğim seninle lakin ben hiç bi yerden kaçmadım kaçmam da bu yakın arkadaşlarına sorabilirsin o yüzden laf atmadan önce karşındakini iyi tani hadi dostum bol şanslar sana

DeletedUser67601

Ziyaretçi
.

Ben bu durumda biraz arkama yaslanıp Sonumu bekleyeyim, Biraz daha oyunun tadını çıkarayım bari.Farmville oynamaya devam. Senden ricam orduların fullenince profiline atarlı giderli yazılar yazıp orduların kesilince silme ya. Profilden oynamak senin gibi efsaneye yakışmıyor. Kahramanımsın lan sen benim bu oyunda. Niye yapıyorsun böyle şeyler ne gerek var. :)

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Bir cesaret bir yürek gelmiş. :)

Forumda "aman rezil olurum sonra" düşüncesiyle yazmaya korkan adamlar bu vesileyle forumlara giriş yapmış bulunmaktadır.

"Bir insan kıyafetiyle ağırlanır karakteriyle uğurlanır."

Güle Güle Sancak Karşı Paktta başarılar.

Dipnot.Baştan başla yapmadan önce sancağı out klanlarıyla savaşacağımdan ötürü alım var mı diye sormuştum .. :) Şuan bu diplomasileriyle zaten orada silerdim hesabı. Allah korumuş :)

**Küvet**

Yasaklı
kanije06 herhangi bi hesapla oyuna dönmediği sürece savaş bitti, mehmet abi dönerse de diğer tarafa baltazar barış abi lazım, sonra otur ikisini izle

birde madem pakt kuracaktınız neden udw satışa gelmeden kurmadınız. nwo topaçları yerine şurada udw olsa başka şeyler konuşurdu herkes :)

bolubjk*

Ağır Atlı
Udw nin diplomasi değişkenliğinde yaptığı hatayı bu kezde açık bir şekilde Sancak yapmış.
İleride Trickster ın sıkılabilme ihtimalini düşünerek dünya kapama için favori gördüğüm Sancak ekibi bu diplomasi ile kendi sonunu getirecek diye tahmin ediyorum.
Herşey onların lehine dönmüşken daha kötü bir hamle yapamazlardı herhalde.

Nirvana ve Nwo içinde tam tersi daha iyi bir anlaşma olmuş, özellikle Nwo dünyada kalma süresini ve iddialarını oldukça arttırdı onları ayrı tebrik etmek lazım.

Hayırlı olsun ekiplere, ilerleyen süreçlerde biz izleyici ve yorumlayıcılara güzel bol raporlu savaşlar izletmeniz dileğiyle:)

POLİGON

Okçu
Kurulan pakt hayırlı olsun öncelikle.

,Çok iyi ekiplerin toplandığı bu dünyada klanların içine truvalar sokarak savaşmadan, diğer klanları bölerek dağıtarak veya aba altından sopa göstererek dünya kapatmak fikri çok hoştu şu zamana kadarda tıkır tıkır işliyordu ama bir komutan çıktı ve bu dünya bu kadar basit kapatılmaz dedi bu fenersavar için beklenmedik bir hamle olabilir ve bunun kızgınlığı vardır ama saygıyı yitirmemesi gerekir.

Tüm dünyaya başarılar

DeletedUser57716

Ziyaretçi
Bu pakttan sancak hariç herkes karlı çıkacak en karlı çıkacak olan da nwo olacak bakalım güzel bir savaş olsun her iki tarafada başarılar

**BayRam**

Ağır Atlı
Rahmi-mikail ve alican kapışınla az yemin ediyorum acayip hoşuma gidiyor birbirinizle uğraşmanız :D :D

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Kurulan pakt hayırlı olsun öncelikle.

,Çok iyi ekiplerin toplandığı bu dünyada klanların içine truvalar sokarak savaşmadan, diğer klanları bölerek dağıtarak veya aba altından sopa göstererek dünya kapatmak fikri çok hoştu şu zamana kadarda tıkır tıkır işliyordu ama bir komutan çıktı ve bu dünya bu kadar basit kapatılmaz dedi bu fenersavar için beklenmedik bir hamle olabilir ve bunun kızgınlığı vardır ama saygıyı yitirmemesi gerekir.

Tüm dünyaya başarılar

udw klanları ile savaştayken mütlük yapmak işinize geliyordu da şimdi rahata çıkınca tricks diplomasi ile dünya kapatacaktı tıkır tıkır işliyordu bir komutan çıktı meydana mı oldu :) klanımızdaki oyuncuların geçmiş worldlerini az çok biliyorsanız diplomasinin genelde aleyhimize olduğunu da çok iyi bilirsiniz zaten rahat haritada oynamak bize göre değildi anlayışınız için teşekkürler.Ama diplomasiyi siz değiştirdiniz bizim "oyunumuzu bozmuş" gibi tavırlara girmenize gerek yok bence kimsenin bir yere gittiği yok sonuçta daha zevkli savaşlar bizi bekliyor,paktınıza başarılar dilerim.

pNc*

Casus
Hayırlı olsun, TRICKS Klanına başarılar.. Zaten sıkıcı bir hal almıştı onlar için Dünya biraz renk katmış oldunuz oyunlarına :)